Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

slavnosti

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Kultura a sport
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martinez87



Založen: 19.4.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 11:11 am    Předmět: slavnosti Citovat

tak letošní slavnosti mě nějak nepřekvapili... tradičně ubohý program.. s řadou rádoby umělců a amaterských skupin... pomalu ale jistě se během několika let s chrastavských slavností stávají spíše Slavnosti jídla...chtělo by to něčím oživit,tímhle ubohým programem na slavnosti mnoho lidí nedonutíte chodit.... jediné plus co to má je že je vstup zadarmo ale jinak je to ted už bezvýnamná akce.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 4:08 pm    Předmět: :o) Citovat

Tak schválně ... jak by měli vypadat slavnosti podle Martineze? Smile
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 4:42 pm    Předmět: Citovat

Tak nějak, slavnosti ušly ale organizace dopravy,to bylo něco šíleného. Bydlim ve frýdlantské ulici 3 domy za náměstím takže mám o tomto perfektní přehled. Kolika kamionům se museli otevírat zábrany? a proč? protože nikdo je neupozornil, že sem nesmí jet. Nikdo nestál na rohu aby jim poradil. Vžít se do řidiče - jedu,vesele jedu a najednou konec, vidím zákaz vjezdu a prudkou odbočku doprava. Tam není možnost to vytočit aby nevzal půlku baráku a značky kolem Smile No jako v kocourkově. Smutnější to bylo když jela rychlá záchránná a řidič si musel sám zábrany otevřít - od čeho jsou pořadatelé nebo městští co tam byli??? To mi hlava nebere
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 8:02 pm    Předmět: Citovat

K těm slavnostem....
Pátek dobrej, mlaďoši sice můj šálek kávy nebyli, ale dobrý, Černá díra super, Motorhead taky ušli, ale myslim, že s Černou dírou měli hrát obráceně.
V sobotu jsem naštěstí nestihl Matioliho ani toho imitátora MJ, Schellinger revival gut a zbytek nebyl můj šálek kávy. Jiní se bavili, takže asi se taky dobrý.
Neděle nevim.
Každopádně pro každého něco. Spíš si myslím, že je nesmysl platit pseudohvězdičkám jako je Matioli, raději pozvat nějakou místní a levnější kutálku. Z doslechu vím, že ten Matioli byl fakt děsnej a bylo na něm vidět, že to má v pr.... .
Ale každopádně pro každého bylo něco a za ty prachy.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 10:18 am    Předmět: Video ze slavností 2009 Citovat

Tak jsem se kouknoul v AKTUALITÁCH na 4 minutový záznam videa. Z toho 3 minuty ale muset poslouchat a vidět pěkně živeného starostu a hlavní pořadatelku, jak něco čtou, to fakt vícekrát už nemusím!
Ale zajímalo by mě, jestli bude i jiné video?
My tomu totiž slavnosti neříkáme. Cítíme se být tři dny omezováni a proto mizíme i s děckama pryč z Chrastavy. Když je teplo, spíme pod širákem, když ne přespíme ve stanu. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 10:51 am    Předmět: Citovat

V existenci jiného videa také doufám, neboť jistá persona s kamerou se vyskytovala téměř u všeho, co se tam dělo, takže by byla škoda, kdyby z toho vzniklo jen tohle jedno krátké video, kde toho opravdu zrovna moc k vidění není ... ale netuším, jestli to byl záznam pro město, nebo nějaká jiná "aktivita" Rolling Eyes
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kobyla ma maly bok



Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 1:49 pm    Předmět: Půta, liška podšitá. Citovat

Dobrý den,
starosta z Hrádku nad Nisou se svěřuje, že do Chrastavy jezdí kvůli inspiraci. Tomu jen těžko uvěřím! Ne, NE starosto z Hrádku, pořád je to jen a jen dobře zaplacená brigáda. Inspirovat se můžete v Německu a Polsku, ale u nás?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 9:31 am    Předmět: DVD ze Slavností Citovat

DVD z Chrastavských bude prodáváno bezprostředně po jeho zpracování (cca do týdne) v infocentru. Zde jsou k prodeji i DVD z minulých ročníků.
Cena se pohybuje na hranici 70 Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Kultura a sport Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com