Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

forum o kováku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 12:22 pm    Předmět: Citovat

pro Ferocactusa: přesně o tom, o čem zde píše pan Medřický jsem psal ve svém dřívějším příspěvku a docela mě zaráží Vaše ironie nad jeho názorem. Opravdu bytostně nemám rád nemakačenka a vyžírky stejně jako pan starosta Canov, ale nesdílím jeho optimismus, že problém kováku je u konce.

Právě proto, že skupiny parazitů, kteří se zde živí tím, že se "starají" o tyto lidi a nechtějí přijít o práci, protože kdejaký hlupák, než a by něco řešil raději nalije nějaké peníze do tohoto bezedného sociálního paskvilu je velmi reálná možnost, že se opravdu najdou finanční prostředky na to, aby se kovák opravil a romáky tam nastěhují zpět, tentokrát s požehnáním státu a pod kontrolou EU, tj. nikdy se jich již nezbavíme a problémy budou stále.

Díky smýšlení mnoha "odborníků" budou za všechny problémy moci Ti ostatní a chudáci romáci budou opět nadřazenou rasou ve rasistické společnosti.

Omlouvám se, nečetl jsem všechny příspěvky pana starosty, protože způsob zasycení materiály nevyznávám, neboť za chvíli člověk vlastně neví co kde kdo psal.

Panu Medřickému děkuji za jeho vyjádření k této věci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 1:29 pm    Předmět: Citovat

petr napsal:
Omlouvám se, nečetl jsem všechny příspěvky pana starosty, protože způsob zasycení materiály nevyznávám, neboť za chvíli člověk vlastně neví co kde kdo psal.

Panu Medřickému děkuji za jeho vyjádření k této věci.


A nepřijde ti ani trochu divné snažit se vyjádřit (porovnat) ke dvěma stanoviskům z nichž jedno jsi ani nečetl ?

Promiň ale mě ano ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 1:45 pm    Předmět: Pro Petra Citovat

petr napsal:
pro Ferocactusa:.....a docela mě zaráží Vaše ironie nad jeho názorem...
Omlouvám se, nečetl jsem všechny příspěvky pana starosty, protože způsob zasycení materiály nevyznávám, neboť za chvíli člověk vlastně neví co kde kdo psal.

Až tak jo....
Pak mi tedy dovolte jen napsat, že jsem v žádném případě nebyl ironický! Jsem z Chrastavy a podpořil jsem poděkování, které už bylo doručeno a mně přišlo velmi vhodné a myšleno upřímně.
Obsah celého příspěvku však chápu jen a jen jako názor občana a Vy se zbytečně cítíte dotčený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 2:08 pm    Předmět: Petře nestraš Citovat

Petr napsal
citace:
je velmi reálná možnost, že se opravdu najdou finanční prostředky na to, aby se kovák opravil a romáky tam nastěhují zpět, tentokrát s požehnáním státu a pod kontrolou EU

A na tu reálnost jste Petře přišel jak? Kocábové a spol řeší tzv. sociálně vyloučené lokality - ghetta - a v Chrastavě již žádné není - kapišto? Laughing
Jestli ono to není náhodou tak, že někteří jako například pan Medřický jen využívali Kovák jako klacek proti radnici a když ho ztratili, tak zuří a v zoufalství straší jak Kovák opraví Evropská unie. Proč asi EU nepostavila majiteli kotelnu, proč mu barák neopravila, proč nezařídila napojení na kanalizaci, když tam ti chudáčci bydleli? Zato teď, když tam nebydlí ani noha, tak teď v Bruselu už nic jiného neřeší, než jak Urbanovi barák opraví.

Lambert Meřický napsal:
citace:
Problematice sociálně slabých skupin se věnuji již mnoho let, m.j. i studiem, snažím se získávat názory lidí z obou táborů a konzultuji závěry s profesionály. Mým cílem je navrhnout alespoň lokální, ale obecné řešení části tohoto problému. Lidsky přijatelným způsobem pro oslabené skupiny, ale tak, aby většina v Chrastavě mohla zase žít klidný a bezpečný život, bez vandalismu, násilí a rozkrádání majetku.


Ono je to asi trochu jinak - pan Medřický chtěl Kovák převychovávat. No tak, ať vstoupí do Člověka v tísni a jde převychovávat tam, kde podobná ghetta jako bylo to v Kováku mají. V Chrastavě přišel o práci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 2:19 pm    Předmět: Citovat

To forocactus: opravdu mi to jako ironické přišlo, pokud tomu tak není tak se omlouvám. Poděkování je opravdu na místě a to jsem nezpochybnil, ba naopak poděkování jsem také vyjádřil, jen jsem vyslovil obavu z přílišného nadšení .

To mape: Divné mi to rozhodně nepřijde, neboť názor pana starosty je více méně konzistentní. Stejně tak názor pana Medřického. Svým vyjádřením jsem se nepletl do souboje těchto dvou titánů, jen jsem (opět zdůrazňuji) upozornil na možné snahy různých skupin na znovuobnovení "kováku" v nějaké upravené podobě, nebo v jiné budově.

Pan starosta ve svém příspěvku uvádí, že tyto organizace ztratili svůj zdroj zájmu a tudíž je vše OK! Osobně si to nemyslím, ba naopak budou na tomto kroku chtít dále stavět svůj nesmyslný sociální program. Ale je to pouze můj názor.

Opět zdůrazňuji, že současný stav je velmi pozitivní, jen neusnout na vavřínu vítězství, neboť vše se může v špatné velmi rychle obrátit, nebo snad spoléháte na odborníky tipu pana Kocába a jemu podobných?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 2:57 pm    Předmět: Citovat

Petr napsal
citace:
názor pana starosty je více méně konzistentní. Stejně tak názor pana Medřického

Ale to právě u pana Medřického není pravda...úplně otočil...před vystěhováním psal o Kováku o 180 stupňů jinak. Např: Naše mesto je vyhledávaným letoviskem lumpu ze všech koutu sveta. Všechny nás to trápí, ohrožuje a omezuje. Asi nejviditelnejší je tato situace v prodejne nynejšího Penny Marketu. Ten je každý den podrobován nájezdum loupeživých band, z nich cást má bydlište - o nekolik metru vedle!! Naše ženy za pulty obchodu jsou vystavovány brutálním nadávkám techto primitivu (jejich slovník není v nornálních novinách reprodukovatelný,takže ho omezím ve výctu jen na krávy ...). Loupeživé bandy doslova roznášejí obchod na kopytech, casto kradou ruce malých detí, ovšem pod peclivým vedením ruky dospelé. Pokud se nekdo, at z rad zákazníku nebo personálu ohradí, je mu zcela bez skrupulí vyhrožováno zmlácením, pobodáním, prípadne potrestáním dalších clenu rodiny. Ptáme se my, obcané mesta, svých zastupitelu: Kdy konecne (a spolecne) naprete síly k rešení skutecného problému?

A když se Kovák vystěhovával, psal zastupitelům např.: Ukvapený, vzhledem k ročnímu období těžko odůvodnitelný krok, navíc i z pohledu povánočního fin. vyčerpání obyvatel Kováku se stává skutečností. Obracím se na Vás s prosbou. Zasaďte se na poslední chvíli o změnu řešení tohoto problému.

Petr napsal
citace:
Svým vyjádřením jsem se nepletl do souboje těchto dvou titánů

Pan Medřický Lambert není žádný titan - to je jen poštěkávající mopslík
Jestli je titánem pan starosta nevím, ale registruji, že se mu podařilo to, co se u nás v Česku dosud nepodařilo nikomu...vůbec nikomu (Čunek dokázal vystěhovat z městkých bytů, náš starosta z ubytovny soukromníka)!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 5:20 pm    Předmět: Citovat

Přeju hezký den všem.

Chci jen přidat svůj postřeh.Včera jsem jel přes Machnín do Kryštofáku, tak jsem si hned vspoměl na Kovák -- asi víte o čem mluvím (ty dva baráky hrůzy v lese před tou léčebnou). Tím chci jen říct, že pan Medřický má v blízkosti další objekt kde se může angažovat Very Happy pokud to myslí dobře.
Ví někdo komu ty baráky patří ----- jarda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 5:58 pm    Předmět: Citovat

j.kaňka napsal:
Přeju hezký den všem.

Chci jen přidat svůj postřeh.Včera jsem jel přes Machnín do Kryštofáku, tak jsem si hned vspoměl na Kovák -- asi víte o čem mluvím (ty dva baráky hrůzy v lese před tou léčebnou). Tím chci jen říct, že pan Medřický má v blízkosti další objekt kde se může angažovat Very Happy pokud to myslí dobře.
Ví někdo komu ty baráky patří ----- jarda.


To sice nevím... Ale velký rozdíl mezi danými objekty je a to, že Kovák byl v centru Chrastavy, kdežto tam je to mimo "normální" lidi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

presne tak...tyhle baraky jsou mimo Machnin, takze proc by se tam mel nekdo angazovat od Medrickeho az po cloveka v tisni(btw se na ne muze ted zamerit)...jenze z toho by nebyli zadne preference, takze proc se drit nadarmo, ze
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 7:23 pm    Předmět: Machnín Citovat

Reportáž rozhlasu o převozu k Kováku do Machnína:
http://media.rozhlas.cz/_audio/01074040.mp3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 9:40 am    Předmět: Citovat

Dobrý den!
Tak o tom, že se stěhoval část Kováku do Machnína jsem nevěděl.To že jsem o tom napsal byla skutečně náhoda, že jsem po dlouhé době jel zase okolo, tak mě to napadlo se tady zeptat komu to asi patří.

Ale tak úplně nesouhlasím s tím, že to tam nevadí protože to je v lese a mimo normální lidi -- je tam zastávka autobusu (pokud jsem to dobře zaznamenal)a kousek dál chodí lidi do práce do té textilky - nebo co to tam je- já bych tam teda na autobus čekat nechtěl ani z ranní natož z odpolední Very Happy .......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 5:20 pm    Předmět: To: diskutující Citovat

Dobrý den.
Fotogalerie pořízená bezprostředně po vyklizení Kováku dne 13. 1. 2010
http://www.chrastava.com/foto/kovakex/index.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 5:32 pm    Předmět: Citovat

je vidět, že někteří obyvatelé byli esteticky založeni viz. malůvky na zdi někteří byli založeni i kulturně viz. kytara na zemi no a někteří i třídili odpady viz. hovno v záchodové míse (omlouvám se za ono slovo). Nyní jen prostor uklidit a dali by se tam pořádat skvělé paintballové akce. Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mop09



Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 5:44 pm    Předmět: Buldozér Citovat

mop09 napsal:
.....S ženskými jsme si řekly, že (výběrčímu nájmů) darujeme svoje košťata a lopatky na odpadky.

Změnily jsme názor.
Nic nedarujeme.
Tady už nic nepomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 5:55 pm    Předmět: Citovat

Tak to je Chánov... Rolling Eyes Rolling Eyes
Co se s tím teď bude dělat?To je zbořeniště s hromadou odpadků.. Rolling Eyes
Fuj tajbl...to teda byli prasata...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com