Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ubohé Chrastavske slavnosti
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roman



Založen: 5.12.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 10:12 pm    Předmět: Ubohé Chrastavske slavnosti Citovat

Tak jsem se byl podivat na slavnostech ve Frýdlantě a musím Vám všem sdělit,že jsem byl zaskočen super úrovní !!! Kdo tam byl, musí mi dát za pravdu ! Naše slavnosti se nikam nevyvíjí, naopak upadají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jake



Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 1:49 pm    Předmět: Re: Ubohé Chrastavske slavnosti Citovat

Roman napsal:
Tak jsem se byl podivat na slavnostech ve Frýdlantě a musím Vám všem sdělit,že jsem byl zaskočen super úrovní !!! Kdo tam byl, musí mi dát za pravdu ! Naše slavnosti se nikam nevyvíjí, naopak upadají.


možná to bude tím že to nejsou Frýdlantské slavnosti, ale Valdštejnské, takže to se nedá srovnávat
_________________
Jaroslav Kačena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel Urban



Založen: 15.1.2010
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:13 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
jsem rád, že jste navštívil Valdštejnské slavnosti, ovšem rád bych podotkl, že srovnávat Chrastavské a Valdštejnské slavnosti je dost neobjektivní. Městské slavnosti pořádá spousta měst v naší republice a každé jsou jiné. Odlišnost je dána charakterem a tématem akce, a také rozpočtem.
Věřte, že příprava slavností je dlouhodobou záležitostí a program vzniká z různorodých podnětů. Budu tedy rád, pokud přispějete i Vy svým věcným podnětem k zvýšeni úrovně Chrastavských slavností.


S podzravem
Bc. Pavel Urban
Vedoucí Společenského klubu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 2:31 pm    Předmět: To: Roman a pozvání na Chrastavské slavnosti Citovat

Dobrý den,
děkuji Romane za slova vskutku povzbudivá.

Já osobně blahopřeji svému frýdlantskému kolegovi a kamarádovi Danovi Ramserovi k úspěšnému průběhu Frýdlantských Valdštejnských slavností 2013 (včetně počasí) na které pan kolega Ramser pozval osobně nás Chrastavany viz http://www.youtube.com/watch?v=CHcngFxP-MI&feature=youtu.be .

Valštejnské slavnosti mají svá specifika, která jsou pro Chrastavu nepřenosná - Albrecht z Valštejna a bitva. Kdybychom se začali po Frýdlantu opičili, Albrechta si vymysleli, nemělo by to (předpokládám) kladnou odezvu.

Naše Chrastavské slavnosti nemají aspirace stát se nepřekonatelnými, nicméně jsem přesvědčen, že (za cca třetinový rozpočet než ve Frýdlantu) je se na co podívat, čím se pobavit, program těch letošním konaných ve dnech 7. až 9. června je na http://www.chrastava.cz/2013/slavnosti13.jpg .
Letošní slavnosti nabízí i jednu úplnou novinku a to v neděli 9. června od 14 hodin akci bezpečný vstup do prázdnin na koupališti.

Chrastavské slavnosti jsou sice největší nicméně jen jednou kulturní akcí během roku. Mají za cíl umožnit lidem tři dny přátelského setkávání a pobavení se u nejrůznějších vystoupení. Počasí neovlivní nikdo z nás, ale bez ohledu na počasí to, zda se tři dny budu bavit či je pronadávám, záleží na každém z nás.

Náměty na další zlepšení programu Chrastavských slavností je třeba adresovat do Společenského klubu (poan Pavel Urban), který tuto akci města připravuje.

Vážení spoluobčané a občané jiných měst - všechny Vás srdečně zvu na Chrastavské slevnosti 2013 konané ve dnech 7. až 9. června 2013.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Roman



Založen: 5.12.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 4:16 pm    Předmět: Ubohé Crastavské slavnosti Citovat

Děkuji za reakci. Samozřejmě do Vašeho města s rodinou opět na slavnosti rádi zajedeme. Co aspoň výběr stánků, který můžete ovlivnit, aby to mělo takový staročeský nádech.. Stejně je to celé o jídle a pití Smile Myslím, že jsem schopen Vám zpaměti říct rozmístění stánků, které je pořád stejné a dělá celý dojem. Třeba katastrofická skŕiňová avie s nápisem Kapr a Vietnamci, které jsem ve Frýdlantě taky nevidel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel Urban



Založen: 15.1.2010
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 10:00 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
děkujeme za Vaši reakci ohledně Chrastavských slavností, ke kterým uvádíme:
1. co se týče občerstvení, zájem ze strany prodejců je poměrně velký a naší snahou je, aby byl obsaže pokud možno rozmanitý sortiment a neopakoval (klobása, čínské nudle, kuřata apod...) Co se týče uváděné skříňové avie Kapr - zde se jedná o každoročního spolehlivého prodejce, který dodává zároveň posezení (lavice). Neupřednostňujeme žádného z prodejců, přihlášky jsou řazeny podle data přijetí.
Domníváme se, ža každé slavnosti v kterémkoliv městě či obci jsou především o setkávání při hudbě a neposlední řadě při jídle a pití, a proto i my nabízíme široký sortiment občerstvení se snahou vyhovět všem chuťovým buňkám návštěvníků
2. dobový prodej - zde je zájem ze strany prodejců samozřejmě nižší, neboť kupní síla je také nižší. Pokud bychom chtěli zajistit účast stánkových prodejců se staročeským sortimentem museli bychom každého prodejce zaplatit, což nám rozpočet neumožňuje. Každoročně obesíláme předem přes stovky prodejců a přesto přijede jen zlomek.
Asijští obchodníci (mimo občerstvení) jsou umísťováni mimo náměstí.


Zdraví
Ivana Loučková a Pavel Urban
organizátoři Chrastavských slavností 2013
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roman



Založen: 5.12.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 7:03 pm    Předmět: Ubohé Chrastavské slavnosti Citovat

Tak je vlastně všechno parádní pane Urban, tak to necháme při starém ještě třeba dalších 10 let Váš argument, že nevzhledná avie Kapr je Vám dobrá proto, že má lavice, mi úplně stačí. Monstra tohoto tipu by na náměstí neměla vůbec strašit. To je ovšem o vašem estetické vnímáni jako třeba výzdoba vánočního stromu a náměstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murphyz



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá květen 24, 2013 9:48 am    Předmět: Citovat

Pavel Urban napsal:
Dobrý den,
děkujeme za Vaši reakci ohledně Chrastavských slavností, ke kterým uvádíme: ......
Asijští obchodníci (mimo občerstvení) jsou umísťováni mimo náměstí.


Zdraví
Ivana Loučková a Pavel Urban
organizátoři Chrastavských slavností 2013





Dobrý den,
proč zrovna Asijští obchodníci ? Není to diskriminace ?
Lépe zvolit slova, která napíšete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: út květen 28, 2013 12:45 pm    Předmět: Citovat

Pokud se nepletu, tak Chrastavské slavnosti nikdy nebyly slavnosti historické... Původní záměr bylo vítaní léta
Zapojovala se do toho základka, kdy se vybírala "královna léta"(nebo tak nějak)...

Ano, program slavností je vždy velkým tématem. Ale sestavit program aby se všem líbíl je absolutně nemožné.
Každopádně si určitě každej něco najde a co si budeme povídat po 5. pivu a nějakým panáku si bude zpívat každej aj na Evu a Vaška Very Happy Very Happy...

Je dobré, že se poslední léta snaží spol klub sem dostat nějaké známější umělce.
Klidně by mohlo město začít uvažovat o znovu zavedení vstupného(klasická páska na ruku), vybere se víc peněz a může se domluvit lepší skupina nebo zpěvák...což určitě přiláká více přespolních
Vždyť se klidně může v pátek udělat koncert se známou skupinou vstup třebas za 150.
Kolik lidí jezdí na koncerty a zaplatí víc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fudul



Založen: 6.6.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 10:20 am    Předmět: CHrastavské slavnosti Citovat

Dobrý den.Jezdím na slavnosti do Chrastavy již 4 rokem.nelze uspokojit všechny samozřejmě,ale jak tu někdo psal je to hlavně o setkání poslechu hudby jídle a pití.Jen bych doporučil necpat kapely jen do jednoho chlívku,ale snažit se obsadit všechny žánry.Koukal jsem na program a chybí tam loňská supr Coutry kapela která dokázala vloni rozparádit náměstí včetně mladších ročníků.Jinak myslím obsazenost stánků kolotočů docela dobrá musíme samozřejmě počítat s tím ,že Matějská v Praze to nikdy nebude ,ale jak jsem řekl je to o setkání lidí u pivka a dobrého jídla.Takže 7.6 zdar v Chrastavě Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavla



Založen: 19.9.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 7:31 am    Předmět: Chrastavské slavnosti Citovat

Dobrý den. Já bych chtěla poprosit jestli by se na chrastavských slavnostech mohli objevit lepší kolotoče. To co tady máte je docela smutný! To sem opravdu nejdou zajistit aspoň nejaké pěkné dva kolotoče pro malé děti? Dyť všude jinde mají nějaký takový kolotoč pro nejmenší nebo krásné barevné mašinky nebo autíčka. A tady je jenom ten pitomej řetízák! promiňte ale je to tak. Je to velká škoda, dětí je spousta a určitě by to každý kdo má děti uvítal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel Urban



Založen: 15.1.2010
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so červen 08, 2013 9:18 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
kolotoče nejsou nedílnou součástí Chrastavských slavností. Je to pouze doplněk . Chrastavská pouť se bude konat druhý víkend v srpnu.

Zdraví
Pavel Urban
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 8:28 pm    Předmět: Citovat

Já myslim, že slavnosti letos dobrý......
Díky moc všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
armin



Založen: 10.6.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 3:47 pm    Předmět: Citovat

letošní slavnosti myslim daleko lepší než ty minulé, vzdvihnout musím vystoupení Marka Ztraceného, které nemělo chybu, co přístí ročním pozvat například Michala Davida? a k těm kolotočům, opravdu by nebylo špatné se poohlídnout po službách i jiných kolotočářu než jsou tyto.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 9:08 pm    Předmět: Citovat

Tak zrovna u Marka ztraceného jsem byl trochu zklamán..... po velice příjemném vstupu na podium a rozjezdu mě zklamal tím, že Zpíval několikrát jednu věc. Ztrácíš snad 3x, sex s ex 2x, + 2 převzaté skladby....Trochu málo na "hvězdu". A natáčení si videa raději nekomentuju....
Pro mě vrcholem Beatles revival a Jam Kahovce během ohňostroje - ten byl parádní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com