Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Potřebuje "azylák" TV

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 6:27 pm    Předmět: Potřebuje "azylák" TV Citovat

Z jakého důvodu se bude rozvádět tv signál v azyláku? Není to trochu zbytečná investice?

Zaprvé zrovna v tom místě není skoro žádné pokrytí (stínící škola, střelák apod). Takže jestli se tam signál chytne, tak to půjde max na dvě TV. To by už bylo levnější řešení satelit cca kolem 15tis. Takhle by to vyšlo něco kolem 40 tis.

Zadruhé a to je celkem podstatné, tam žijí lidé na dávkách. No a když si byli žádat o dávky, tak by měli uvést svůj majetek. No a pokud uvedli TV, tak pracovnice by jim měla sdělit(doporučit), ať prodají TV.
Takže jestli jí poslechli, tak stejně nemají na co koukat.

Je mi úplně jasné, že píchám do vosího hnízda, ale jsou věci, které se prostě nedají přehlédnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 7:19 pm    Předmět: Citovat

Tohle je fakt trapné, promiň ale co je ti do toho ? (P.S. nejsem z azyláku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 9:41 pm    Předmět: Citovat

Kdyby to bylo soukromé, tak neřeknu ani P, ale takhle mě zajímá kam jdou a z jakého důvodu "naše" peníze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2013 9:41 pm    Předmět: Citovat

PS: když o tom nic nevíš, tak se radši ani nevyjadřuj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 2:19 am    Předmět: To: lomax Citovat

Dobrý den,
náklady na pořízení se rozpočítávají do nájmů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 8:52 am    Předmět: Citovat

Můžu si říkat co chci a kde chci, laskavě mi neraď a nezakazuj. Odpověď jsi dostal, ale opakuji je to fakt trapné, je vidět, že jen koukáš, hledáš a štouráš co bys - kde bys našel aby sis plivnul. Je to vážně humus tohle, troška nadhledu by neuškodila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 1:29 pm    Předmět: Citovat

Hele Mihuno, ty si nejdřív zameť před svým prahem. Stačí se mrknout na posledních pár tvých "příspěvků" a pak uvidíš kdo kde co hledá...

Já jsem otevřeně podporoval Michala, ikdyž šlapl párkrát vedle. Určitě si zaslouží uznání pro to, co všechno pro město udělal.

Chci jen znát důvod toho rozvodu antény v místě, kde jednak není a druhak není ani pro koho... To jsou zbytečně vyhozené peníze s návratností řádu několika let a ještě po stovkách.

Je to "blbejch" 40 tis., ale ty by se mohly investovat úplně někam jinam...

Je to jenom princip nic víc nic míň
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2013 8:59 pm    Předmět: To: lomax Citovat

Lomaxi, ty mě dáváš.

Řada z těch, co bydlí na azyláku, pracují jako naše VPP (pracovníci na veřejně prospěšných pracech). Když za mnou přišli (právě ti co pracují na VPP) s prosbou, aby měli televizní signál (že si to zaplatí), tak proč bych se jim nesnažil vyhovět, když mají tu smůlu, že právě tento objekt je zastíněn a bez dalších opatření signál chytat nelze. A jsou to také lidi a vesměs se jedná o občany našeho města.

Nevím, kde jsi přišel na částku 40 tis., nevím kde jsi přišel na splátky po stovkách. Možná to tak bude (těch 40 tis.) v současné době se oslovují dle podmínek transparentnosti našeho vnitřního nařízení tři možní realizátoři. Výška splátky bude dle uvážení našeho odboru pro záležitosti občanů. Ale ať bude splátka jakákoliv, zaplatí si to obyvatelé azyláku sami (a nezvýší se jim kvůli tomu žádné dávky). Pokud k realizaci dojde. Také se může ukázat, že realizace z technických důvodů není možná (pak by zřejmě došlo na satelit, ale nechci předbíhat).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 11:29 am    Předmět: Citovat

Michale, jestli to takhle bude, tak OK, s tím problémy nemám. Zprvu to totiž vypadalo, jako jsem to popsal výše... Irituje mě totiž, jak si soukromníci dělají z těchto "chudáků" dojný krávy.
Ikdyž zase na druhou stranu, azylák by měl být dočasné útočiště, než se postaví znovu na nohy. Proč z toho dělat lacinej hotel... Jé tady mi je dobře, proč bych měl něco dělat, když všechno dostanu a všechno mi zaplatěj. Ona je pomoc a pomoc...

Jak jsem přišel na tu částku? úplně jednoduše, je tam cca 10 jednotek, na což je potřeba rozbočovač pro 10 domácností, zesilovač, kabely, zásuvky, držák na ant, ant + práce a jsme na +- 40tis (možná kolem 30, ale to zálěží na síle signálu, jestli bude dostačující. což jak mi je známo není)...
Trošku do toho dělám, tak +- vím aj ceny...

Proto se mi zdá výhodnější sat. Je fakt, že si budou muset pořídit sat. přijímač včetně karty, což je +- 2,5 tis. ale zas je tam plus v tom, že přijímaj CZ+SK kanály... nebo další alternativa je IPTV no a to je plně v režii "nájemníků"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com