Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

in - line stezka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Kultura a sport
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petra



Založen: 25.2.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 5:52 pm    Předmět: in - line stezka Citovat

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli neplánujete nějakou in-line stezku. Tady v Chrastavě vůbec taková cesta není a myslím, že je to velká škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:31 pm    Předmět: To Petra Citovat

Dobrý den paní Petro,
no přiznám se, že v tuto chvíli nejen neplánujeme, ale do Vašeho příspěvku mě to nenapadlo. Zaregistroval jsem pouze nápad zřídit in-line kolečko kolem škvárového hřiště v případě jeho rekonstrukce. No nasadila jste mě brouka do hlavy. Zda to přinese konkrétní výsledek si netroufám v tuto chvíli tvrdit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petra



Založen: 25.2.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 4:14 pm    Předmět: Citovat

napadla mě cesta z Paradýzu do Bílého Kostela, kdyby se vybetonovala byla by to docela slušná cestička na fajnovou projíždku. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

Petra napsal:
napadla mě cesta z Paradýzu do Bílého Kostela, kdyby se vybetonovala byla by to docela slušná cestička na fajnovou projíždku. Děkuji


Od lávky za Paradýzem směr Bílý Kostel je krásná projížďka pro brusle, akorát se tam dostat na ty brusle je problém...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra



Založen: 25.2.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 3:31 pm    Předmět: Citovat

jo, já vím, ale je to takové o ničem, cesta končí u mostu v Bíláku a dál to na bruslích nejde. Jezdíme teď bruslit do Hrádku na Kristýnu, je to sice dál, ale dá se tam jezdit prakticky všude. Příjemné prostředí a všude kam se podíváte je občerstvení, prostě paráda. Škoda, že tohle Chrastava nemá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wivi1



Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 10:56 am    Předmět: Citovat

s absencí stezky pro in-line brusle souhlas...a od nasazení brouka do hlavy panu starostovi do současné doby se nic nového nestalo Smile...kže hurá na stezku do lbc..Smile p.h.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

Stesku na brusle -souhlas- ale při tom mě napadla trochu jiná věc - může někdo z MU říct jak to dopadlo s těma penězma na ten areál u sokolovny-jestli se podařilo nějaké vydolovat od té pochybné firmy? Dík za zprávu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 10:00 am    Předmět: To: j.kaňka Citovat

Dobrý den,
předpokládám, že máte na mysli kauzu skatepark z roku 2004 s firmou Asacen a jejím majitelem Ing. Nečasem.

Soud jsme vyhráli. Soud nařídil uhrazení částky 898 tis. Kč (cena překážek a jejich instalace) + penále. V nařízené exekuci jsme vymohli částku 35 tis. Kč. Poté majitel firmy zemřel, po firmě nezůstal žádný majetek a exekuční řízení z tohoto důvodu bylo zastaveno.

Přes velkou nepříjemnost tehdejší záležitosti a přes nevymoženou částku v exekučním řízení si dovoluji podotknout, že město Chrastava nebylo v konečném řešení finančně celou kauzou poškozeno.

Za již vyrobené překážky jsme sice museli zaplatit znovu - nikoli však 898 tis. Kč, ale podvýrobní náklady 638 tis. Kš (firma Beton Těšovice nás tímto způsobem podpořila). Na úhradu této částky se plně složili sponzoři, kteří se rozhodli v této těžké situaci město podpořit (Syner s. r. o., Benteler ČR k.s., WMA Glass s. r. o., Imstav a. s., Volksbank CZ a. s. a Baltom s. r. o., ), kteří poskytli částku, která dokonce ve svém součtu tento vzniklý vícenáklad pčevýšila a to 690 tis. Kč (rozdíl ve výši 690-638 tj. 52 tis.Kč byl použit na odkup pozemku od TJ Spartak).

Článek situaci popisující z roku 2004 je na http://www.chrastava.cz/muinfo/akt1/skate_v.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 4:30 pm    Předmět: Re: To: j.kaňka Citovat

Děkuju za odpověď.
Ano vyřešilo se to relativně k dobrému.Ale stejně si myslím,že Chrastava poškozena byla, to že se našel sponzor je krásná věc, ale ty prostředky mohly sloužit na jiném místě-- myslím, že ani sponzoři nefungují tak úplně nezjištně, že něco očekávají a podle toho se chovají příště- třeba jim situace zrovna nahrála do karet jak se zviditelnit (tím nechci spochybňovat a očerňovat jejich postup -- díky jim)žijeme v obchodním a vlčím světě. Proto si myslím, že přes všechno dobré Chrastava byla poškozena minimálně v tom, že sponzoři mohli financovat úplně do jiné a další akce ........
Ale to je můj názor s kterým asi nebudete souhlasit i tak přeju hezký den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 5:40 pm    Předmět: To: j.kaňka Citovat

Dobrý den,
ale ne, proč bych s Vámi nesouhlasil, víceméně máte pravdu. To víte, byla to tehdy tvrdá lekce. A o to více jsme dneska opatrnější a obezřetnější v každé činnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nexus



Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 6:15 pm    Předmět: stezka Citovat

já bych se za tu stezku taky rád přimluvil, je pravda že v parku u kostela na tom nově vyasfaltovaným plácku se dá docela vyblbnout, ale je to opravdu krátký úsek silnice. Na druhou stranu chápu že peníze jsou potřeba jinde, ale fondy EU jsou ještě dost plné. Taky by se mi líbila stezka vedoucí paraďákem, tam by byl problém v tom že Chrastava končí někde na soutoku Jeřice a Nisy, jestli se nepletu, takže by se muselo budovat i ve spolupráci s Bílákem i když možná by to byla spíše výhoda kdyby se na to podílela dvě města, když může mít stezku Oldřichov s Mníškem proč by jí nemohla mít Chrastava s Bílákem, že jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 7:41 am    Předmět: To: nexus Citovat

Dobrý den,
věc na které se pracuje, ale která se - uznávám - táhne neskutečně dlouho a pomalu, je cyklostezka vedoucí Vámi uváděným místem až na státní hranici v Hrádku n. N.
Znovu opakuji, jde to pravdu pomalu a ztuha, ale víme "vo co gou".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nexus



Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 4:38 pm    Předmět: Citovat

OuKej, držím vám, vlastně i nám palce, aby se to povidlo Very Happy Děkuji za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xpetrax



Založen: 24.6.2013
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2022 8:08 pm    Předmět: cyklostezka Citovat

Přeji všem krásný večer.
Jeden kráný den jsem po delší době vrazila na kolo.Bohužel jsem potřebovala trochu dohustit pneu.A tak jsem jela na cyklostezku kde je nejen k tomuto účelu stojan.Bohužel nefunkční.Tomu floutkovi,který měl potřebu ten stojan poškodit,bych dala na zadek.Co ho k tomu asi tak mohlo vést.
A tak se chci zeptat,kdo ten stojan spravuje.Kde nahlásit nefunkčnost?
Děkuji
Petra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Kultura a sport Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com