Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CESTA V PARKU

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 7:00 pm    Předmět: CESTA V PARKU Citovat

Je to děs-to všichni co tam byli vidí, tedy byl to děs ještě i před povolením vjezdu aut, teď už je to teprve mazec, ale zajímá mě, jestli až se park opět uzavře jestli se ta silnička tam nechá opravit? Projet tam s kočárkem, tak hrozí, že dítě vyklepu... Shocked
Děkuji za odpověď...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 7:27 pm    Předmět: Re: CESTA V PARKU Citovat

petra164 napsal:
Je to děs-to všichni co tam byli vidí, tedy byl to děs ještě i před povolením vjezdu aut, teď už je to teprve mazec, ale zajímá mě, jestli až se park opět uzavře jestli se ta silnička tam nechá opravit? Projet tam s kočárkem, tak hrozí, že dítě vyklepu... Shocked
Děkuji za odpověď...


Very Happy mám takový dojem, že to je záměrná likvidace toho parku a tudíž na nějakou nápravu se asi spěchat nebude-- takže to Vaše dítě tak maximálně už bude chodit tak do 8 třídy Very Happy , ale za to se budete muset bát o něj zase pro to, že bude chodit po silnici kde budou jezdit nákladní auta a všichni lidi co pracují v Benteleru a tam vedle u sklenářů. -- pravdu máte je to běs.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 9:07 pm    Předmět: Oprava cesty v parku Citovat

Dobrý den,
firma provádějící přeložku II/592 etapu 1b) je smluvně povinna uvést cestu v parku do původního stavu (náklady cca 100 tis. Kč). Město se však s firmou dohodla na uvedení cesty do stavu lepšího...tzn. za 300 tis. Kč (s příspěvkem 200 tis. kč města) vznikne cesta s kvalitnějším povrchem (umožňující např. in-line bruslení) než byla dříve.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 8:11 am    Předmět: Citovat

No tak super, to mám radost-a sice to bude kousek pro brusle, ale pro děti ok. Do původního stavu by to asi moc nepomohlo. Protože to byla hrůza i před povolením vjezdu aut.
Díky za odpověď a budeme se těšit na novou cestu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 7:27 am    Předmět: To Petra 164 Citovat

Dobrý den,
podle informace, kterou jsem právě obdržel, měla by se rekonstrukce provádět v pátek 4.9.2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 6:10 am    Předmět: Cesta Citovat

Provedeno - včera byl položen na cestu asfaltový povrch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 7:16 am    Předmět: Re: Cesta Citovat

Michael Canov napsal:
Provedeno - včera byl položen na cestu asfaltový povrch


Dobrý den!

Ano cesta v parku je položena, včera jsem po ní šel (zdálo se, že byla ještě teplá) , ale to nebránilo některým automobilistům, aby si tudy nekrátily cestu aj směrem od školy na nový úsek k potoku. A divili se, že jsem si já dovolil jim neuhnout-- tak nevím jak to s tou cestou dopadne.
jinak snaha byla, jen to nějak pohlídat. Vím je to běh na dlouhou trať s vandalama a v tom parku to je letitý problém (mám tam garáž a vím o čem mluvím -- plot, lavičky,odpadkové koše atd.).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
horax



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so září 05, 2009 4:57 pm    Předmět: Citovat

Vandalismus je vůbec v Chrastavě velký problém, který by musel NĚKDO řešit. MP na vše nestačí a Policie ČR není vůbec vidět v ulicích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po září 14, 2009 7:49 am    Předmět: Citovat

Cesta ok, snad to vydrží i navzdory vandalům. Jinak jsem byla skutečně svědkem, že cestu spravovali VPP, motyčkou okopávaly zbytky asfaltu. Sice u toho držkovaly, že se můj 3letý syn za nima otáčel, ale i tak super...
Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com