Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Městská policie
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Úřady a instituce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 4:39 pm    Předmět: Městská policie Citovat

Jak jste spokojeni s prací městské policie?Co třeba přidat i takovou diskuzi? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 4:45 pm    Předmět: To Chrastavák Citovat

Městská policie je součástí Městského úřadu. Tudíž, v případě vašeho zájmu, můžete založit diskusní skupinu jako podsekci sekce úřady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šmidrkalovi



Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

Jo, městská policie, kapitola sama pro sebe. Kdysi se presentoval její vznik jako přínos, bohužel se stala spíše přítěží. Je pravda, že pan starosta nad nimi drží ochrannou ruku, ale výsledky nemají skoro žádné. Jednou je už od totálního konce zachránil nález, v úvozovkách, uneseného dítěte, ale ve skutečnosti jej našel někdo jiný a oni jen jeli oznámení prověřit, a připsali si zásluhy za jiné. Dnes můžeme občas městské strážníky potkat, zády k přechodu plného děcek, nebo na benzínce, kde někteří z nich tráví svůj čas ve službě. Dost často lze sledovat jejich služební vůz zaparkovaný u státní policie, stojí tam i několik hodin, a když si jdete poslechnout pod okno, smích, kafíčko.Jinak co se týká jejich funkčnosti, jsou na H*****, důvod? Dnes se pořádají nájezdy do Chrastavy, výpravy partiček, které nám tu řádí, naposledy předevčírem v noci, červené audi, combi, typovali si auta na vykradení v Lipové ulici, státní policie sice přijela pozdě, ale městská, ta měla púlnoc. Nájezdy těchto partiček, jsou na denním pořádku, ať to jsou auta na střeláku, či po městě, garáže, ale i sklepní kóje, kola, přívěsné vozíky za automobil, defakto vše co se dá nějakým způsobem zpeněžit. V dnešní době by naši slavnou městskou policii s přehledem nahradilo pár šikovně umístěných kamer které by monitorovali taková místa, kudy se musí projet, či projít. V době technologie Wifi sítí, nejsou zapotřebi ani kilometry kabeláží a veřejný přístup na netu ohlídá cokoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
col.KURTZ



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 1:31 pm    Předmět: Citovat

Nejvíce se mi líbí ,že kritizuje někdo kdo zná práci policie jen z druhé strany. Samozdřejmě takový náhled na věc má jen člověk ,který nemá žádný přehled a snaží se veřejně poškozovat a znevažovat práci práci těchto složek. Každý člověk by se měl hlavně zamyslet nad sebou jestli všechno dělá tak jak je to správné a potom může kritizovat ostatní..že.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megaloman



Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

col.KURTZ: plně souhlasím, kritika od člověka, který si nedokáže udělat pořádek před vlastním prahem je docela směšná. Kritizovat ostatní je velice jednoduchá záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomasek123



Založen: 13.5.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

bohuzel musim souhlasit s p.Šmidrkalem.mestskou policii potkat nekde na ulici je zazrak a to jeste kdyz si jedou nakoupit nebo na kavu.drive je clovek potkal na ulici nebo kdyz projizdely na kolech ale dnes jen na akcich"chrastavske slavnosti a 1 odpoledne na pouti",jinak nic.
do nedavna jsem si myslel ze jsou tady pro obcany,ale kdyz mam vecer strach jit na prochazku,tak nevim k cemu tady jsou,jen skoda penez.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tondach



Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Myslím že by určitým lidem stálo za to , projít si životem jako pan šmidrkal, ono se lehce kritizuje když vite prd. Jentak mezi námi, kdo ví že deset let bojoval s naší justicí o to že byl označen za otce dítěte které nezplodil a když se mu to podařilo po desíti letech prokázat, tak mu řekli že peníze může klidně dostávat nazpět po dvacetikorunách. Málokdo ví, že jako jediný vypovídal v devadesátých letech o praktikách Chrastavských policistů před vyšetřovací komisí, z což se mu odvděčují doposavad. Takže já se mu nedivím že má antipatie k těmto složkám. V Chrastavě nefunguje policie dobře, jak městská, tak ale i státní. Jen si vemte, kdykoliv běží nějaká celostátní akce, a musí ven, vždy rozlišují zda ten či onen je jejich kamarád a od toho se odvíjí další.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
col.KURTZ



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

Tak to je opravdu mučedník. Je mi ho opravdu líto ,že musel projít tak těžkou životní zkouškou. Je vidět ,že opravdu jeho antipatie budou oprávněné. Ono kdyby v osmdesátých letech nic nekalého neprováděl tak by určitě nemusel nikde svědčit o praktikách policistů. Měl by dostat asi nějaké ocenění za boj proti komunismu. Tím nechci hájit praktiky policistů v osmdesátých letech, protože sám jsem měl jisté zkušenosti. Ale dělat z někoho chudáčka to je opravdu k smíchu. Je vidět ,že máte opravdu objektivní názor na věc. Ale od toho je fórum ,aby se lidé vypovídali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
col.KURTZ



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:43 am    Předmět: Citovat

Ano dobře ,že souhlasíte tomasek 123. Musel by jste totiž být vrcholový sportovec aby jste denně oběhl celou Chrastavu a měl možnost městskou policii někde spatřit. Chrastava je totiž rozlehlejší než si asi myslíte a být pro policii všude je asi trošku nereálný úkol - nemyslíte??? Oni totiž budou stát celý den ve vaší ulici a čekat až napíšete na fórum ,že jste je viděl. Opět z vás mluví neznalost práce bezpečnostních složek našeho státu. Oni totiž tito strážníci nemusí jíst ani pít ani vykonávat jiné potřeby.Musí být prostě vidět všude tam kde si zrovna nespokojený občan vzpomene. A pokud tam nejsou tak se po nich ihned nespokojený občan sveze na fóru nebo někde jinde.
A pokud máte strach chodit večer ven tak si najměte bezpečnostní službu na ochranu osob a máte po problému. Ona totiž žádná policie na světě vám nebude stát celý večer před domem a čekat až se uráčíte jít na procházku. Já jsem naopak velice spokojený s prací městské policie v Chrastavě. Je jich málo a dokážou reagovat na daný problém okamžitě.Prosím nekritizujte práci jiných pokud o ní nemáte žádný přehled. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Vážení a milý.
Dneska mám volno,tak jsem vyrazil na houby kolem bývalé Kolory dozadu.
Už když jsem vešel do Luční ulice,překvapili mě dvě dopravní značky hozené v potoce.Jedna výstražná,oznamující zpomalený pás,druhá zákazová,udávající nejvyšší povolenou rychlost.
Obě tyto značky stoji v potoce,tudíž je tam někdo musel dát úmyslně.
Docela mě překvapil i provoz vozidel na této slepé ulici.
Ale ouha,jen tak se vozidlům nevyhnete,protože na chodníkách stojí osobní auta,tak musíte stát a čekat.Nehledě na odbočku do kopce,kde dokonce parkují vozidla v křižovatce. Rolling Eyes
Paradoxem bylo,že než jsem prošel tuto Luční ulici,projela okolo hlídka městské policie a jako by nic,spokojeně odjela dál.
To je takové zásadní nedostatky a přestupky v silničním provozu asi nezajímají. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VELITEL MP



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 123

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:11 am    Předmět: Citovat

Vážený pane !
Děkujeme za upozornění. Dopravní značky jsou již tam, kde mají být. Dopravní situaci v ul.Luční řešíme ve spolupráci s OOPčr. Možná se vám zdálo, že hlídka Městské policie Chrastava projela jen tak ulicí bez povšimnutí, ale mohu vás ujistit, že strážník konající hlídkovou činnost monitoroval situaci v této ulici, zjišťoval závady a nedostatky, aby mohly být odstraněny a proto jste ho tam také viděl projíždět! Ono to opravdu mnohdy budí dojem, že hlídka jen projede určitým úsekem bez povšimnutí, ale bohužel je to pouze jen dojem, protože určitý úsek se nejprve zmonitoruje, zjistí se jaké jsou v daném úseku závady a nedostatky a pak se systematicky řeší. Jen mi je divné, proč ihned nezavoláte na městskou policii nebo městský úřad nebo OOPčr, když zjistíte takto závažný nedostatek na komunikaci. Vše by se tím mnohem rychleji vysvětlilo. Každopádně vám mnohokrát děkuji za příspěvek.

A.Grebeníček velitel MP Chrastava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
col.KURTZ



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:56 am    Předmět: Citovat

Chrastavák napsal:
Vážení a milý.
Dneska mám volno,tak jsem vyrazil na houby kolem bývalé Kolory dozadu.
Už když jsem vešel do Luční ulice,překvapili mě dvě dopravní značky hozené v potoce.Jedna výstražná,oznamující zpomalený pás,druhá zákazová,udávající nejvyšší povolenou rychlost.
Obě tyto značky stoji v potoce,tudíž je tam někdo musel dát úmyslně.
Docela mě překvapil i provoz vozidel na této slepé ulici.
Ale ouha,jen tak se vozidlům nevyhnete,protože na chodníkách stojí osobní auta,tak musíte stát a čekat.Nehledě na odbočku do kopce,kde dokonce parkují vozidla v křižovatce. Rolling Eyes
Paradoxem bylo,že než jsem prošel tuto Luční ulici,projela okolo hlídka městské policie a jako by nic,spokojeně odjela dál.
To je takové zásadní nedostatky a přestupky v silničním provozu asi nezajímají. Rolling Eyes



Proč jste neupozornil projíždějící hlídku,když jste jí viděl ?? Proč jste hned nezavolal a nenahlásil takové závady, když jste byl tak překvapený ?? Určitě by jste rád strážníky poučil co mají dělat a jak a určitě by jste jim taky rád pomohl ty značky vytáhnout z potoka,že ?? Ono je lepší to napsat na fórum a kritizovat než přiložit ruku k dílu. A ještě jedna věc dopravní značku zpomalený pás jsem opravdu nikde nenašel. Když už tak je to - pozor,zpomalovací práh!! Tímto příspěvkem jsem jen chtěl poukázat jak policie všeobecně jak městská tak státní leží některým ,,vzorným občanům" v žaludku. Chtěl bych vidět ,kdyby tady nebyli. Opět by se vrátil dopravní chaos jaký tady panoval před rokem 1995. Měli by jste si jich alespoň trochu vážit a ne do nich pořád rejpat a pokusit se snimi spolupracovat a věřím, že vám ochotně pomohou a poradí. Alespoň já mám takovou zkušenost. Každý člověk občas udělá nějakou botu a dokud nezačneme u sebe tak se nikdy nic k lepšímu nezmění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 8:15 pm    Předmět: Citovat

VELITEL MP napsal:
Vážený pane !
Děkujeme za upozornění. Dopravní značky jsou již tam, kde mají být. Dopravní situaci v ul.Luční řešíme ve spolupráci s OOPčr. Možná se vám zdálo, že hlídka Městské policie Chrastava projela jen tak ulicí bez povšimnutí, ale mohu vás ujistit, že strážník konající hlídkovou činnost monitoroval situaci v této ulici, zjišťoval závady a nedostatky, aby mohly být odstraněny a proto jste ho tam také viděl projíždět! Ono to opravdu mnohdy budí dojem, že hlídka jen projede určitým úsekem bez povšimnutí, ale bohužel je to pouze jen dojem, protože určitý úsek se nejprve zmonitoruje, zjistí se jaké jsou v daném úseku závady a nedostatky a pak se systematicky řeší. Jen mi je divné, proč ihned nezavoláte na městskou policii nebo městský úřad nebo OOPčr, když zjistíte takto závažný nedostatek na komunikaci. Vše by se tím mnohem rychleji vysvětlilo. Každopádně vám mnohokrát děkuji za příspěvek.

A.Grebeníček velitel MP Chrastava

Děkuji pane,to byla rychlost. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pupulu



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 7:19 pm    Předmět: fungování MP Citovat

Ráda bych se podělila o své zážitky-týkající se MP.Již několikrát jsem potřebovala policii a nikdy mi naše MP nepomohla!Proč?Protože,když mi ožralové v pátek večer skákali po autě,strážníci už spinkali doma.Oni totiž neslouží!To mě dost rozladilo,ale volala jsem státní.Podruhé jsem je volala,když parchanti vracející se ze školy házeli sousedům kameny do skleníku.Odpověď MP byla,že když dorazí na místo už bude po všem-to jsem sním musela souhlasit!!!!Jelikož by musel ihned sednout do auta a vyrazit.On místo toho plkal do telefonu,že to nemá smysl!!! Twisted Evil A do třetice:ležel mi u baráku naprosto ožralý chlap-vypadal jako mrtvý,ale jsem zdravotník a tak jsem zjistila co se děje a po té volala MP,aby si ho tedy odklidili,přijela policistka(nevím jak by ho tedy sama odnesla,ale dobře-to asi stejně neměla v úmyslu),zeptala se pána zda jí slyší.On zamumlal,že jo.Zeptala se je-li mu špatně,řekl,že ne a tak odjela!!! Twisted Evil Musela jsem se tedy této ozdoby našeho plotu zbavit sama!!Děkuji mnohokrát!Ale MP je pouze na to,aby město mělo kam cpát zbytečné peníze!!!(Chápu protože po třetí už asi skatepark kupovat nebudem,že!To by bylo nápadné!!) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

tak za 1 mi přijde přihlouplé, že někdo volá MP v noci, když celé město ví, že MP zde v tuto dobu neslouží.Radil bych použít mozek a státní policii.

Za 2 proč se neptáte na jméno policisty se kterým zrovna mluvíte.Mohla jste si konkrétně stěžovat a ne zde plkat nesmysly!! Vždy je nejúčinější otevřít okno a klidně na "parchanty" zařvat a byl by pokoj.Oni tam ti policisté fakt přijedou pozdě protože akce těchto výrostků nikdy netrvá dlouho!!

A za 3 když jste zdravotnice tak jistě víte, že takto společensky unavené vozí sanita do liberce na záchytku!! Být policista tak udělám to samé jako ta policistka - zeptám se zda jej něco bolí,zda není zraněn a zda chce pomoci - pokud uvede že ne (jako v tomto případě) klidně odjedu!!! Asi jsem velký asociál, ale proč zatěžovat policii, zdravotníky a lůžka v nemocnici takovou to lůzou.

mohla by jste nám říci jak jste celou situaci vyřešila (že by jste toho ožralu odvedla k jinému plotu) hlavně,aby neseděl u toho mého že !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Úřady a instituce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com