Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Městská policie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Úřady a instituce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pupulu



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 7:30 pm    Předmět: odpověď Citovat

Tak je to asi tak,že když na ty ožralý parchanty(k tomu navíc černý-co si budem povídat) zařvu z okna ,tak mi to auto rozkopou úplně!! A do druhého dne mám vymlácená i okna!!Možná budu i mrtvá!Navíc tu nejsem od toho,abych zajišťovala pořádek ve městě!Kdyby tady v noci(hlavně pátek a sobotu)jezdily hlídky tak si každej parchant dá pozor!!!!To naokraj!!Dále záchytky pokuď pane chytrý nevíte již dávno nefungují!!!!!A dotyčnému nohy nefungovali!přemístění k jinému plotu by mi radost neučinilo-to mi věřte!!Pokuď vím měl co dělat i s otevřením očí a to je stav kdy může dojít lehce k udušení nebo rozvoji otravy alkoholem!Ale dobře nikdo neříká,že ho měla policistka vozit do nemocnice,ale mohla ho aspoň odvézt domu-je fakt divné,že nechá válet občana na ulici jak to prase a ještě je to v pořádku a blbá jsem já??!!!!Super!!!V tom případě nemám slov a Vy pane jste nejenom asociál,ale i naprostej ignorat atd..Nechci být sprostá,ale policie a zvlášť městská jsou zde k ničemu!!Občané založíme asi hlídky a budem si tu hlídat sami a MP za to bude brát peníze!!Není to špatný nápad,že milý pane!!?????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 12:18 pm    Předmět: Citovat

nejprve se jen vraceli ze školy a nyní už jsou i ožralí a dokonce černý !!! v dalším příspěvku už budou mít kuklu na hlavě a budou hajlovat.Proberte se milá dámo.Nic to nemění na faktu,že stačí tyto výrostky okřiknout a dají pokoj.Mohu vám říci, že okřiknout se dá i příjemně (ne vyletět jak hysterka) a věřte že to dělá divy Přestože zastáváte postoj (ohrožené ženy) "určitě by vás přišli i zabít" ( tomu se říká paranoia) nic to nemění na situaci, že to auto obejdou pětikorunou příště vám, nebo hodí kámen do vašeho okna.
Vážená paní záchytky samozřejmě fungují (je dobře že o nich nevíte- pravděpodobně je nepotřebujete) a to v rámci nemocnice Liberec,kde je toto oddělení přiřazeno k internímu oddělení. Více není co dodat.Pokud jste se o toho ožralu postarala sama napište nám jak - to mě zajímá ?
Možná jsem ignorant,ale až příště budete potřebovat policii a ona nepřijede ,možná bude zrovna rozvážet po domovech ožrali, kteří se někomu válí u plotu.A až tady příště budete nadávat tak si toto uvědomte.
No a na závěr vaše hlídky (domobrana) jak je chcete udělat, když se bojíte zakřičet na výrostky, aby vám náhodou neublížili,ona i ta domobrana chce a potřebuje HRDINSTVÍ ne jen žvásty. Že by jste si tedy každý chránil jen ten svůj kousek za plotem?? rád se do té vaší části přijedu podívat jak tam máte bezpečno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
col.KURTZ



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Važená ,, pupulu '' vy by jste si s tím měla dojít k lékaři. Vy jste asi dostala nějaký počinek od policie, že na ní máte takovou averzi. A od kdy u MP slouží žena???? Opravdu to nemáte v hlavě trošku pomotané???? Až si zase budete vylévat svůj vztek na policii jedno na jaké tak si srovnejte v hlavě co z vás vůbec vypadne. Musíte být opravdu zlá a určitě vás nikdo nemá rád, když jste tak zatvrzelá vůči našim bezpečnostním složkám a lidem vůbec !!. Policie ani městská policie není uklidová služba to si laskavě uvědomte. Vy žijete asi v nějákém jiném světě nebo co. A ještě jedna věc městská policie pokud mne zrak nešálí slouží v noci v pátek i v sobotu a to ninimálně už půl roku tak netlachejte nesmysli. Raději ,když tady veřejně bulíte si zjistěte kolik je v Chrastavě městských strážníků a kolik je zde policistů státních a pak budete jen koukat co městská policie ve svém počtu odslouží. Oni určitě nemají volné víkendy jako vy !!! Ale to bohužel zlá a sprostá ,,pupulu'' nevidí !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Hawk



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: CHRASTAVA

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Člověku je z toho fóra akorát špatně !!! Místo aby si lidé snažili vyjít vstříc a hledali společnou řeč, měli k sobě blíž, upozorňovali na vzniklé problémy, ale zárověň je také napomáhali společně ze stážci zákona odstranit tak tady akorát lidé propírají co, kdo, kde, kdy udělal špatně nebo dobře. Je to stupidní !!! Měli by jste raději strážníkům pomáhat a ne neustále na ně kydat hnůj. Hold nemúžou být všude tak se stím smiřte. Pokuste se vážit si jejich práce vždyť jsou pouze čtyři a vás okolo 5000 ??? Každý se do nich jen opírá, ale bohužel jejich práce není vidět jako práce např. zedníka,tesaře,kopáče. Je to o něčem jiném tak si to lidi sakra uvědomte a nebuďte zlí neb vše špatné se vrátí .

pozn: Já osobně bych přejmenoval toto fórum na ,, Chrastavskou DRBNU ".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 12:10 am    Předmět: Citovat

Hmm-už je to tu jak na hrádeckém fóru, tam do sebe jedou podobný pecky...

Ale jinak nebudu se vyjadřovat o práci MP, moc toho nevím, ale vrátím se k příspěvku pana Petra. Bydlím ve slepé ulici, není to tak dlouho co jsme se sem přistěhovali. Máme dvě auta a jedním (prozatím než na jaře uděláme na pozemku stání na dvě auta) musíme bohužel parkovat na ulici. Mé auto (naštěstí to levnější) mi v naší slepé ulici poškrábali přes celou délku a oba kufry přímo u baráku o víkendu. Shází se tu mládež v lese. To druhé nové a drahé auto si tudíž hlídám a naštěstí i sousedi když vidí jak se tu v pátek začnou scházet nám ho již 2x bránili. Jednou jsem tam načapala jednoho mladého cca 14 Roma a říkám mu v klidu ať odejde od toho auta, načež on mi odpovídá ať si políbím prdel, tak jsem zvýšila hlas a říkám mu, ať vyprejskne, udělal krok od auta a říká mi Stačí? Ono všechno zas tak nejde řešit s klidem... I když jsem poměrně mladý člověk, tak to co si dovolí dnešní puberťáci je fakt na zabití... Paní Pupulu se nezastávám, ale věřím, že jí to vytočilo k nepříčetnosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 6:17 pm    Předmět: Citovat

paní Petro, naprosto s vámi souhlasím, ale na rozdíl od předešlé pisatelky vy a vaši sousedé (což je ten hlavní rozdíl) se snažíte chránit i majetek toho druhého.To je ukázkový příklad jak by se k sobě měli sousedé chovat.Vím že to nejde vždy po dobrém, ale první pokus by takto měl vypadat.Opravdu Váš postoj byl ukázkový a také já bych to napodruhé neřekl nijak klidně.Chápu také, že tato mládež si dovolí mnohem více na ženu než na muže a proto to mám asi snazší, ale přesto si myslím, že si za svůj postoj a odvahu zasloužíte uznání.To že vám tito hajzlíci poškrábali auto mě mrzí, ale mohu vás ubezpečit, že jen těžko najdete místo, kde by k tomu nemohlo dojít snad jen na oploceném pozemku jak o tom píšete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wivi1



Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 12:05 am    Předmět: for pupulu Citovat

for pupulu...jen tak pro vaši informaci...pokud na zemi či někde jinde nalezne polda ožralýho jak zákon káže..tak pokud není ohrožen na životě pak nelze nikam takového člověka umístit...záchytka neexistuje...pokud je ohrožen život ožraly pak si tohoto ožralu odveze sanitka do nemocnice (psychiatrie atp)...no nicméně si můžete vzít své auto a o pátkách a sobotách místo spánku jezdit rozvážet ožraly...hodně štěstí... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 9:04 am    Předmět: Citovat

petr napsal:
paní Petro, naprosto s vámi souhlasím, ale na rozdíl od předešlé pisatelky vy a vaši sousedé (což je ten hlavní rozdíl) se snažíte chránit i majetek toho druhého.To je ukázkový příklad jak by se k sobě měli sousedé chovat.Vím že to nejde vždy po dobrém, ale první pokus by takto měl vypadat.Opravdu Váš postoj byl ukázkový a také já bych to napodruhé neřekl nijak klidně.Chápu také, že tato mládež si dovolí mnohem více na ženu než na muže a proto to mám asi snazší, ale přesto si myslím, že si za svůj postoj a odvahu zasloužíte uznání.To že vám tito hajzlíci poškrábali auto mě mrzí, ale mohu vás ubezpečit, že jen těžko najdete místo, kde by k tomu nemohlo dojít snad jen na oploceném pozemku jak o tom píšete.


Skoro se až červenám-pochvala a zrovna od vás... Och... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 4:20 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si po delší době opět pročetl chrastavské forum a nejdřív jsem se chtěl rozčílit, ale pak jsem se trochu zamyslel a napadla mě zajímavá věc jak by bylo možno jednoduše vylepšit obraz MP v očích občanů.

Podle mě by zcela stačilo pravidelně, třeba každý měsíc v Chr.Listech, uveřejnit něco málo z uplynulého měsíce. Například ... MP policie vypátrala zloděje kola. Pomohla se zajištěním pořádku na Chr.slavnostech .. a pod.

Tady každý (včetně mě) jen nadává, že MP nic nedělá, ale třeba je to jen náš špatný názor. A toto by mohla být cesta jak nejen mě, ale i všem ostatním ukázat, že MP policie je tady pro nás a má za sebou i řadu úspěchů.

Co vy na to ?

Petr Mácha

PS: určitě by to bylo zajímavější čtení než řada článků, které tam poslední dobou vycházejí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 1:52 pm    Předmět: Zrušení MP Citovat

Rád bych opět po nějaké době otevřel diskuzi na téma MP Chrastava.

Musím bohužel konstatovat, že se kromě smlouvy se Stráží nezměnilo vůbec nic. MP policie dále není vidět a budí dojem, že její hlavní náplní práce je hrát si s námi na schovávanou. Zde uvádím několik případů:

1. Mklub na střeleckém vrchu byl městem pronajat novému majiteli (alespoň to předpokládám). Situace v nočních hodinách se bohužel nezlepšila. Stále se zde schází party mladých (často i mladistvých) v silně podnapilém stavu a chovají se jako dobytek na pastvě. Pokud by se někomu nechtělo vstávat v noci aby se přesvědčil (třeba pokud Vám pod okny nikdo v noci něřve) doporučuji se podívat přes den co po nich zůstává. Neděle dopoledne je ideální čas. (Děti nechte doma ...mohli by si ublížit).
Kamarád zkoušel volat policii cca před měsícem. Nepovedlo se to ani na MP ani na státní. Zavolal tedy do Liberce kde se mu zasmáli když jim vyprávěl o svém snažení. A má vlastní zkušenost. Před dvěma lety mi vykradli v noci auto. Přijela zásahovka z LBC a fotili a zkoušeli psa ... atd. Cca v 03,30 kolem nás projelo auto MP. Ani nezastavilo jan nám chlapci pokynuli (asi jako že nás vidí). Jeden za zásahovky povídá, "hele nezavoláme jim aby to tady alespoň kolem objeli, jeslti něco neuvidí ?" A odpověď ? "Ser na ně .. stejně za chvíli končí".

Celkem tristní ... když se o kvalitě chrastavské policie mluví i všude kolem.

2. Minulý týden jsem šel s rodinou na procházku po obytné zóně v Revoluční ulici. Ve vestibulu školy sedělo (postávalo) několik výrostků (odhadem 16-17ti letých) před sebou basu piva a kolem pěkný bordel. Zkusil jsem tedy zavolat MP a posléze státní policii. Bohužel bez výsledku. MP má přesměrovaný telefon na státní a státní tam má záznamník (nebo fax ?).

3. Tento týden jsem pro změnu opět projížděl obytnou zónou v Revoluční ulici a parta spoluobčanů (cikánů pro méně chápavé) vyvrátila plot vedle školky (dříve se tam skládalo uhlí) a kradla jablka ze stromu na zahradě paní Rosinové. Opět pokus o volání na MP a stání policii. Tentokrát i opakovaně ... ale stejný výsledek.

Tak jsme se o tom bavili večer v hospodě a jeden z kolegů mi říkal, že mám volat rovnou 158 protože do Chrastavy se dovolat stejně nedá.

A tak jsem dostal nápad. Přesměrujte prosím linku MP na 158 na pořád a MP v Chrastavě ZRUŠTE. Stejně nic nedělá a stojí nás spoustu peněz.
Pokud vezmeme průměrný plat v ČR pak jsem jen na platech došel k číslu cca 3.500.000,- za jeden rok. Za to už by se dalo ve městě udělat něco pěkného ne ?

PS: proč si myslím, že MP nic nedělá ?
- Protože mě NIKDY když jsem potřeboval nepomohla a ani neměla snahu !!!!
- Protože jsem ještě neslyšel o nikom komu by pomohla (a to jsem výzvu o zaslání kladných názorů na MP zveřejnil zde na fóru několikrát)

Děkuji

Mape
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Black Hawk



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: CHRASTAVA

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 1:01 pm    Předmět: Citovat

Tak já bych si rád přidal . Nebýt městské policie v Chrastavě, chtěl bych vidět kdo by tady chytal toulavá a opuštěná zvířata (například : psi a kočky ), kdo by je umisťoval do útulků, kdo by sbíral mrtvá zvířata ze silnic , chodníků, pangejtů ( např. přejeté kočky,psi,srny atd.), kdo by dohlížel na obecně závazné vyhlášky města, kdo by preventivně působil nad bezpečností obyvatel, kdo by dohlížel na dopravní situaci ve městě atd. Samozdřejmě jsou určitě lokality v Chrastavě, které jsou problematické např. Střelecký vrch, ale na druhou stranu to není asi jediné problematické místo v Chrastavě. V jejich počtu obsáhnout takový prostor jako je Chrastava,Andělská Hora,Kolonka,Vysoká,Víska,Vítkov a Stráž asi nebude moc jednoduché co říkáte? V Chrastavě neexistuje jen Střelecký vrch. Všichni dotčení by je chtěli mít všude a to asi není dost možné všem najednou vyhovět co myslíte? Zamyslete se občas.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

Black Hawk napsal:
Tak já bych si rád přidal . Nebýt městské policie v Chrastavě, chtěl bych vidět kdo by tady chytal toulavá a opuštěná zvířata (například : psi a kočky ), kdo by je umisťoval do útulků, kdo by sbíral mrtvá zvířata ze silnic , chodníků, pangejtů ( např. přejeté kočky,psi,srny atd.), kdo by dohlížel na obecně závazné vyhlášky města, kdo by preventivně působil nad bezpečností obyvatel, kdo by dohlížel na dopravní situaci ve městě atd. Samozdřejmě jsou určitě lokality v Chrastavě, které jsou problematické např. Střelecký vrch, ale na druhou stranu to není asi jediné problematické místo v Chrastavě. V jejich počtu obsáhnout takový prostor jako je Chrastava,Andělská Hora,Kolonka,Vysoká,Víska,Vítkov a Stráž asi nebude moc jednoduché co říkáte? V Chrastavě neexistuje jen Střelecký vrch. Všichni dotčení by je chtěli mít všude a to asi není dost možné všem najednou vyhovět co myslíte? Zamyslete se občas.......


Tak se přidejte a napište kde Vám MP pomohla. Prosím konkrétní příklad a ne popis toho co by MP MĚLA dělat, kdyby něco dělala. A s těmi lokalitami ... často jsem na Vísce ... MP policii jsem tam viděl projet jednou a jen si nemohu vybavit jestli to bylo letos nebo loni. Neopdceňoval bych je ... na schovku si hrát umí ...

Mape
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 10:25 pm    Předmět: Citovat

Mape napsal:
Black Hawk napsal:
Tak já bych si rád přidal . Nebýt městské policie v Chrastavě, chtěl bych vidět kdo by tady chytal toulavá a opuštěná zvířata (například : psi a kočky ), kdo by je umisťoval do útulků, kdo by sbíral mrtvá zvířata ze silnic , chodníků, pangejtů ( např. přejeté kočky,psi,srny atd.), kdo by dohlížel na obecně závazné vyhlášky města, kdo by preventivně působil nad bezpečností obyvatel, kdo by dohlížel na dopravní situaci ve městě atd. Samozdřejmě jsou určitě lokality v Chrastavě, které jsou problematické např. Střelecký vrch, ale na druhou stranu to není asi jediné problematické místo v Chrastavě. V jejich počtu obsáhnout takový prostor jako je Chrastava,Andělská Hora,Kolonka,Vysoká,Víska,Vítkov a Stráž asi nebude moc jednoduché co říkáte? V Chrastavě neexistuje jen Střelecký vrch. Všichni dotčení by je chtěli mít všude a to asi není dost možné všem najednou vyhovět co myslíte? Zamyslete se občas.......


Tak se přidejte a napište kde Vám MP pomohla. Prosím konkrétní příklad a ne popis toho co by MP MĚLA dělat, kdyby něco dělala. A s těmi lokalitami ... často jsem na Vísce ... MP policii jsem tam viděl projet jednou a jen si nemohu vybavit jestli to bylo letos nebo loni. Neopdceňoval bych je ... na schovku si hrát umí ...

Mape


Já se přidám:
Máme psa, přes půl Chrastavy hárala fena, samozřejmě i přes veškerou naši snahu si udělal výlet a srazilo ho auto-zlomená noha a otřes mozku. Vyzvedávala jsem si ho na MP, kde ho odevzdal nějaký pán, který viděl tu nehodu, MP zavolala veterinářku Tvrzníkovou, ta mu píchla něco na bolest a šla na úřad, aby to vyhlásili v rozhlase... Je pravdou, že jsem tam přišla a nebyla tam ani noha, jen na dveřích mobilní číslo, které se mělo volat v nepřítomnosti (ale co lidé, kteří mobil nemají, nebo kredit, vybitá baterie...), jenže jsem tam ťukala na oboje dveře dost dlouho a nenapadlo mě, že tam ani nikdo není. Naopak jedny dveře byli volně přístupné, takže to spíš vypadalo, že tam někdo je. No nic. Volala jsem na mobil a strážník asi do 5minut přijel, podepsala jsem papíry a ani pokutu jsem nedostala, to v Jablonci, kde jsme do nedávna bydleli by mi ji napařili za ohrožení volně pobíhajích zvířat, či co... Tady nic. Ale v Jbc je pravdou, že tam když se něco dělo, tak MP u toho byla v cukuletu a když někdo volal už například po někom kdo ohlásil něco, tak MP do telefonu mile poděkovala, že o problému vědí a že už tam hlídka jede. Ale samozřejmě je to větší město a MP je nonstop... A asi se to nedá srovnávat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Hawk



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: CHRASTAVA

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 12:07 am    Předmět: Citovat

Tak se přidejte a napište kde Vám MP pomohla. Prosím konkrétní příklad a ne popis toho co by MP MĚLA dělat, kdyby něco dělala. A s těmi lokalitami ... často jsem na Vísce ... MP policii jsem tam viděl projet jednou a jen si nemohu vybavit jestli to bylo letos nebo loni. Neopdceňoval bych je ... na schovku si hrát umí ...

Mape

Pane mě připadá, že jste úplně nejchytřejší na celém světě. Měl by jste někde dělat poradce,protože všechno víte nejlépe,nespíte určitě ani nejíte a nepijete,všechno vidíte a sám jste neviditelný,máte samé úžasné vlastnosti a schopnosti.Soustavně vše kritizujete a přitom vůbec nemáte přehled. A ještě si protiřečíte. Jen jestli sám máte vše vpořádku, když jste tak dokonalej a soustavně kritizujete práci druhých.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 11:51 am    Předmět: Citovat

Black Hawk napsal:
Pane mě připadá, že jste úplně nejchytřejší na celém světě. Měl by jste někde dělat poradce,protože všechno víte nejlépe,nespíte určitě ani nejíte a nepijete,všechno vidíte a sám jste neviditelný,máte samé úžasné vlastnosti a schopnosti.Soustavně vše kritizujete a přitom vůbec nemáte přehled. A ještě si protiřečíte. Jen jestli sám máte vše vpořádku, když jste tak dokonalej a soustavně kritizujete práci druhých.


Takže nepomohla ... rozumím Sad

a pokud si myslíte, že mám poněkud radikální názor, mám pro Vás návrh. Pošlete mi číslo na svůj mobil. Zavolám Vám pokaždé když mě vzbudí rachot z venku. Můžeme si pak spolu povídat dokud to nepřestane. A klidně můžeme udělat dohodu, že budu volat jen mezi 24:00 a 06:00.
Schválně jak dlouho to vydržíte. Já bohužel už od té doby co město pronajalo Mklub na restauraci Sad

Mape

PS: anděl v žádném případě nejsem .. ale svoji práci se snažím dělat poctivě.

PS2: abych nekřivdil ... o příspěvek výše je taky popsána záslužná činnost MP (bohužel jen jedna)

PS3: včera před půlnocí prošla sídlištěm hlídka MP. Jedna vlaštovka jaro nedělá, ale třeba jich přiletí hejno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Úřady a instituce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com