Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

staveniště

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 9:18 pm    Předmět: staveniště Citovat

Směrem na Střelák nám vyrůstá v Chrastavě zase jeden baráček - toť dobře, ale už nemyslím, že je dobře to jakým spůsobem je obtěžováno okolí.Mám na mysli to znečištění veřejné silnice. Je jasné, že se zemina musí odvést, ale také eksistuje i nějaký úklid po skončení určitých pracovních etap. Nebo už neplatí, že vozidla vyjíždějící na veřejnou komunikaci jí nesmí znečišťovat? Ta silnice je jako uježděné pole a zrovna dneska jak celý den pršelo tak tekl bahnitý potok až dolů na křižovatku.Co asi dělá dozor nad stavbou a co na to říká odbor výstavby na MU a obě složky policie? Nebo snad předpisy neplatí pro každého?
Před nedávnem se tu propíral podobný nepořádek u domu naproti Koruně-- myslím, že to je obdobný přečin a dokonce i na komunikaci města, takže plně v kompetenci MU. Jsem zvědav jaký metr bude platit nyní..............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 12:43 pm    Předmět: Stav komunikace Citovat

Dobrý den.

Za správce komunikace jenom dodám, že na tento stav byl majitel pozemku již upozorněn minulý týdnen (v pátek) s tím, že bylo požadováno uklizení celé příjezdové komunikace až ke křižovatce ul. Liberecká.Následně si majitel pozemku čištění komunikace u Technických služeb v Chrastavě objednal o čemž jsem se osobně informoval.Sdělen mi byl i termín úklidu a to 2.12.2009 ráno.V tuto chvíli by tedy komunikace měla již být uklizena, což si samozřejmě ještě zkontrolujeme.

S pozdravem Petr Bezvoda (správa majetku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Janousek



Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 1:13 pm    Předmět: Re: staveniště Citovat

j.kaňka napsal:
Směrem na Střelák nám vyrůstá v Chrastavě zase jeden baráček - toť dobře, ale už nemyslím, že je dobře to jakým spůsobem je obtěžováno okolí.Mám na mysli to znečištění veřejné silnice. Je jasné, že se zemina musí odvést, ale také eksistuje i nějaký úklid po skončení určitých pracovních etap. Nebo už neplatí, že vozidla vyjíždějící na veřejnou komunikaci jí nesmí znečišťovat? Ta silnice je jako uježděné pole a zrovna dneska jak celý den pršelo tak tekl bahnitý potok až dolů na křižovatku.Co asi dělá dozor nad stavbou a co na to říká odbor výstavby na MU a obě složky policie? Nebo snad předpisy neplatí pro každého?
Před nedávnem se tu propíral podobný nepořádek u domu naproti Koruně-- myslím, že to je obdobný přečin a dokonce i na komunikaci města, takže plně v kompetenci MU. Jsem zvědav jaký metr bude platit nyní..............

Dobrý den, za stavební úřad Chrastava mohu potrvrdit povolenou výstavbu RD v této lokalitě. V průběhu provádění zemních prací došlo k znečištění místní komunikace, kdy hrubé očištění komunikace bylo provedeno bezprostředně. Jak uvedl správce komunikace, stavebník zajistil úklid komunikace u TSS. Provádění úklidu a čistotu komunikace budeme průběžně kontrolovat. S pozdravem M.Janoušek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com