Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

A zase ta silnice....

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2010 6:11 pm    Předmět: A zase ta silnice.... Citovat

Zdravim, varování pro všechny, pokud sjíždíte na Chrastavu ulicí Libereckou u garáží jsou velmi zákeřné vyfrézované díry, umístit značku hrboly nebo přinejmenším snížení rychlosti nenapadlo vůbec nikoho. Pouze v opačném směru kde díry de facto nejsou ! Díry jso viditelné pár metrů před autem a hrozí Vám minimálně obrovské leknutí z přejetí díry, prudké vybočení . v horším případě odděláte auto. Kdopak to asi dělal ? Co dodat............... Ty značky , ty značky, opravdu tak drahá věc ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

Díky za varování...sice jsem jel za světla,ale je to hrozný...Kdo do toho vjel za tmy,toho lituju..Kdo ty díry udělal a neoznačil tak by potřeboval nakopat pr..l....!!! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 2:29 pm    Předmět: To: diskutující Citovat

Dobrý den,
byl jsem si a jsem vědom, že když budu pouze informovat o tom, že se jedná o komunikaci kraje a že to je jejich problém, tak tím nikoho neuspokojím, takže jsem se pokoušel domluvit s pracovníky KSS LK. Výsledek: bylo mě před chvílí přislíbeno, že chybějící označení bude neprodleně doplněno a že silnice bude spravena v pondělí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 5:07 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za ochotu je to již naprosto v pořádku a značky již jsou umístěny , nechci myslet kdyby do takovýchto dvojitých dír vletěl byt v 50km/h motorkář. Takže ještě jednou díky za všechny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com