Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Otázky pro Petra Rozmajzla
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Novák



Založen: 1.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2014 12:35 pm    Předmět: Otázky pro Petra Rozmajzla Citovat

Dobrý den, jste na prvním místě kandidátky, takže předpokládám, že jste za ANO kandidát na starostu.

Voliče by určitě zajímalo, jakou práci děláte dnes a kdy jste se poprvé setkali s panem Babišem a co jste si spolu povídali při focení na plakáty.

Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Novák



Založen: 1.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2014 8:01 am    Předmět: Otázky Citovat

Tak bohužel zatím žádná odpověď.
Budu se ptát dál. Píšete, že chcete posunout naše město vpřed, do čeho chcete investovat a jak na to získáte peníze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Novák



Založen: 1.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2014 1:01 pm    Předmět: otázka Citovat

Ještě by mě zajímalo, máte představu, kolik zaměstnanců řídí starosta města? Jaké máte zkušenosti, jak velikou organizaci nebo firmu jste řídil? Starosta má zodpovědnost za velký objem financí, jaké jsou Vaše zkušenosti v této oblasti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trny



Založen: 7.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2014 6:55 pm    Předmět: To: Petr Novak Citovat

Dobrý den, škoda, že p. Novák nepokládá stejné otázky všem politickým stranám. Takhle na mě působí dojmem ukřivděného člověka, kterému p. Rozmajzl neprodal cihlu.
I současný starosta města neměl při první kandidatuře žádné zkušenosti a dnes, jak čtu na fóru, byste mu sypal cestu růžemi. Hlavně byste si měl uvědomit, že vše není práce starosty, ale hlavně lidí na radnici.
Osobně přeji občanům, ať zvolí tu nejlepší stranu pro naše město. Ke všeobecné spokojenosti všech.
Za mě "Nic neroste do nebe a nové koště dobře mete"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2014 7:22 pm    Předmět: Citovat

Cihly snad prodává Rozmajzl starší. Ten je na kandidátce ANO třetí. A pokud vím, tak současný starosta kandidoval na starostu poté, co dělal místostarostu.

V Liberci jeden diskutér hodnotí ANO následujícím způsobem:
Hodnocení je stručné : 5
Program žádný nemají a ani se o něj nepokoušejí. Liberecká kandidátka se jen veze na aktuální popularitě ANO. Mají jediné - Babiše. Velmi smutné. Zřejmě spoléhají na to,, že se svezou s programem někoho jiného a že to za ně opracují úředníci, kterým ovšem tito neználkové bez programu budou nadřízenými. Žil jsem dlouho dobu ve zřízení, kdy hlavní kvalifikací šéfů byla stranická legitimace a VUML, zdá se, že s ANO se ta doba vrací.

V Chrastavě je to ještě specifičtější o to, že dopředu vystrčil otec svého syna. Ten otec, který je již minimálně osm let v zastupitelstvu za Oldřicha Němce, nyní vyměnil kabát, protože cítí, že Babiš je Němce silnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Novák



Založen: 1.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2014 1:23 pm    Předmět: pár odpovědí Citovat

Tak vzhledem k tomu, že od kandidátů ANo se asi žádné odpovědi nedočkáme, zkusím si odpovědět sám.

Je mi vcelku jasné, proč se nikdo do odpovědi nehrne. Ono se špatně přiznává, že i když se Babišem a jeho hesly zaklínají měsíc skoro v každé větě, viděli ho tak leda v televizi a plakáty jsou fotomontáž. Jak jim to tam spolu sluší, že? Akorát, že toho Babiše tam někdo dokopíroval. Až před týdnem přijel na diskuzi do Chrastavy.

A co je špatného na otázce, co dělá kandidát na starostu za ANO nyní? Asi není kvalifikace napůl studenta a napůl asistenta na VŠ a správce pár počítačů v tátově stavebninách to pravé? No, není...

Ale proč není nikdo ani schopen říct, do čeho by chtěli v Chrastavě investovat? Místo toho se dozvím, že mi někdo neprodal cihlu?

Vážení kandidáti ANO. Cpete do nás desítky bezobsažných omletých frází o tom jak makáte, bude líp a nejste politici.

Zkuste si vzpomenout na tu Babišovu nejoblíbenější že bude řídit stát jako firmu. Myslíte si, že z čela své firmy vyhodí schopného ředitele, který ji z trosek (jako byla Chrastava po povodni) dovedl do stavu, kdy je fungující, úspěšná a ostatními obdivovaná a nahradí ho studentem, bez zkušeností s řízením jakéhokoliv podniku? Neudělá to, protože není pitomec, protože by to s jeho firmou šlo zase z kopce. Ani vy byste to ve své firmě neudělali. Ale město není vaše firma, že? To snese všechno.

Prosím, přestaňte i z nás dělat pitomce!

Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Novák



Založen: 1.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2014 2:17 pm    Předmět: to Trny Citovat

Ještě dlužím odpověď na příspěvek Trny
citace:
škoda, že p. Novák nepokládá stejné otázky všem politickým stranám.

A kterým? Starostům, kteří mají v čele dlouholetého úspěšného starostu a kvalitního ředitele velké školy? Nebo by mi měli vadit p. Vydra a Žemlička, kteří v radě města udělali spoustu práce, nebo pan Řehák, který udělal spoustu práce v zastupitelstvu? Nebo bych měl mít za nekompetentního pana Němce, který řídil liberecký Okresní úřad? Přečtěte si zápisy ze zastupitelstva a pusťte si videa, uvidíte sám. Jsou všechny na internetu. Nikdo z nich nepotřebuje, aby vylepoval po městě plakáty s panákem z Prahy protože oni všichni se za nikoho nemusejí skrývat. Za ně mluví jejich práce. Práce v Chrastavě a libereckém kraji.

Přečtěte si prezentaci politických stran na webu a taky přečtěte Chrastavské listy. Jedině Rozmajzl Boys schovaní za značku ANO nás oblbují frázemi, které papouškují podle nějaké příručky. A já jsem alergický na to když mě někdo oblbuje. A věřím že nejen já...

citace:
Hlavně byste si měl uvědomit, že vše není práce starosty, ale hlavně lidí na radnici.

S tím nejde než souhlasit. Ale ti jsou tam proto, že něco umějí a ne proto, že včas chytili vítr a mají tu pravou stranickou legitimaci. A taky vím, že současné úspěchy města jsou zásluhou práce současné rady a zastupitelstva

citace:
nové koště dobře mete

Opravdu každé? Onehdá jsem u vietnamců viděl takové fórové, které se dost brzo rozbije. Ale bylo nové a levné, vám by se možná líbilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivaa



Založen: 9.5.2014
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2014 2:49 pm    Předmět: zcela nové tváře Citovat

citace:
Za hnutí ANO do komunálních voleb v Chrastavě vstupují zcela nové tváře, kterým není jedno, jakým směrem se bude ubírat budoucnost jejich města. Jsou to kandidáti, kteří upřednostňují zájmy města a jeho obyvatel, před zájmy svými.

Docela vypečená kandidátka, hlavně v čele na 1. a 3. místě otec a syn... Ale zase pustili 2. místo někomu jinému, grandi... Zcela nová tvář Petra Rozmajzla, který je v zastupitelstvu 8 let Laughing

Teda mě by zajímalo, co těch 8 let v zastupitelstvu dělal Petr Rozmajzl otec. Navrhnul něco, prosadil něco důležitého?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana Vachová



Založen: 10.4.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 6:12 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
s údivem jsem si přečetla názory svých spoluobčanů ohledně kandidatury pana Rozmajzla ml. za hnutí ANO. Překvapuje mě , s jakou vervou se do něho pouštíte a jak kriticky jeho kandidaturu posuzujete. Osobně neznám pana Rozmajzla ml. , ale slyšela jsem o něm, že je to opravdu " chytrej kluk" , který plynně mluví několika jazyky a ve třídě patřil ve všech oblastech vždy k premiantům. Osobně bych si také představovala vždy na kandidátkách stran jako lídra vyzrálého člověka, jak lidsky tak i pokud možno politicky. Ale každý nějak začínal. Každý v té židli, ať už zastupitele, či člena rady, nebo místostarosty až po starostu seděl někdy poprvé a teprve čas ukázal , jak dobře se oné role zhostil. I dnes už "vážený " pan starosta ve své funkci "dozrál", což by určitě i on sám potvrdil. Myslím, že nejideálnější složení zastupitelstva je napříč jak politickým, tak i věkovým spektrem, nejlépe z každé části města, tak mládí ať má zelenou. Doufám, že ho "ostřílení bardi "vezmou mezi sebe jako sobě rovného. Sama přeji každému , aby se rychle v nové funkci zorientoval a pracoval ku prospěchu občanů a ne ku prospěchu vlastnímu , ať už kandiduje za kteroukoliv stranu. I když osobně preferuji tu "svou " . Přeji hodně úspěchů H.V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 8:41 am    Předmět: Pan Petr Novák Citovat

Petr Novák napsal:
Tak vzhledem k tomu, že od kandidátů ANo se asi žádné odpovědi nedočkáme, zkusím si odpovědět sám.

Je mi vcelku jasné, proč se nikdo do odpovědi nehrne. Ono se špatně přiznává, že i když se Babišem a jeho hesly zaklínají měsíc skoro v každé větě, viděli ho tak leda v televizi a plakáty jsou fotomontáž. Jak jim to tam spolu sluší, že? Akorát, že toho Babiše tam někdo dokopíroval. Až před týdnem přijel na diskuzi do Chrastavy.

A co je špatného na otázce, co dělá kandidát na starostu za ANO nyní? Asi není kvalifikace napůl studenta a napůl asistenta na VŠ a správce pár počítačů v tátově stavebninách to pravé? No, není...

Ale proč není nikdo ani schopen říct, do čeho by chtěli v Chrastavě investovat? Místo toho se dozvím, že mi někdo neprodal cihlu?

Vážení kandidáti ANO. Cpete do nás desítky bezobsažných omletých frází o tom jak makáte, bude líp a nejste politici.

Zkuste si vzpomenout na tu Babišovu nejoblíbenější že bude řídit stát jako firmu. Myslíte si, že z čela své firmy vyhodí schopného ředitele, který ji z trosek (jako byla Chrastava po povodni) dovedl do stavu, kdy je fungující, úspěšná a ostatními obdivovaná a nahradí ho studentem, bez zkušeností s řízením jakéhokoliv podniku? Neudělá to, protože není pitomec, protože by to s jeho firmou šlo zase z kopce. Ani vy byste to ve své firmě neudělali. Ale město není vaše firma, že? To snese všechno.

Prosím, přestaňte i z nás dělat pitomce!

Děkuji





Zatím souhlasím se vším, co jste zde napsal.
Výstižně popsané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 9:14 am    Předmět: Citovat

V první řadě se jedná o to, kdo bude starosta. Aniž bych chtěl jakkoli podceňovat vliv řadových zastupitelů, to kdo je starostou, to je pro rozvoj města rozhodující. Řadoví zastupitelé konají svoji činnost po práci, zastupitelstvo je jednou za dva měsíce. Starosta má k dispozici celý aparát úřadu (jeho složení počínaje tajemníkem je do značné míry starostou ovlivnitelné a dle mě je současné složení vcelku dobré až výborné). Pro mě je rozhodující, jestli jsem se současným starostou spokojen nebo ne. Já jsem a proto zakřížkuju jeho stranu (aby měl dost svých zastupitelů, kteří ho do funkce zvolí). Ale i kdybych nebyl, určitě bych nevolil nikoho ze strany a už vůbec ne lídra strany, která se schovává za svého celostátního vůdce. Pan Babiš v Chrastavě kandidovat nebude i když to podle billboardů okolo Rozmajzlových stavebnin vypadá že ano. A to co chrastavské Ano zatím v Chrastavě kromě Babiše předvedlo? Okopírovaný program do všech měst (jenom se změnou jména), samé fráze a ze všeho trčící víra, že voliči budou volit Babiše, ať je za něj napsaný na kandidátce kdokoli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hana Vachová



Založen: 10.4.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 12:01 pm    Předmět: Citovat

Já doteď žila v domění, že lídr vítězné strany automaticky neznamená - starosta. Že zastupitelstvo volí radu a teprve rada volí starostu. Nebo se mýlím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 12:20 pm    Předmět: Citovat

No však právě, neznamená. A proto chci, aby strana, kde je lídrem ten koho chci za starostu, měla co nejvíce mandátů v zastupitelstvu. Aby byla co největší pravděpodobnost, že za starostu zastupitelstvo zvolí toho koho chci. A proto budu volit stranu starosty Starostové jako celek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 12:28 pm    Předmět: Není nejšťastnější počin jít do voleb a začít s podvodem! Citovat

http://cs.wikipedia.org/wiki/Zastupitelstvo_obce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana Vachová



Založen: 10.4.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 12:35 pm    Předmět: Citovat

halvi napsal:
No však právě, neznamená. A proto chci, aby strana, kde je lídrem ten koho chci za starostu, měla co nejvíce mandátů v zastupitelstvu. Aby byla co největší pravděpodobnost, že za starostu zastupitelstvo zvolí toho koho chci. A proto budu volit stranu starosty Starostové jako celek.

A vám ve vašem hlasování kandidátka strany Ano nějak brání?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com