Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dětskaá Hřiště v Chrastavě.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2014 12:24 pm    Předmět: Dětskaá Hřiště v Chrastavě. Citovat

Předně bych chtěl poděkovat teď již bývalému (vlastně teď již 2-ma bývalým vedením města) za to, že v Chrastavě je kam vyjít s dětmi.

Nicméně bych rád upozornil na jejich stav. 7.9. jsem na tento stav upozorňoval soukromě i pana Starostu, ale nezměnilo se vůbec nic. Vcelku pravidelně uklízím na hřišti "U Soptíka" Petky od vína, popř krabice, nicméně vajgly po nikom sbírat opravdu nebudu, jak jsem již jednou napsal.

Je mi jasné, že bordel si tam dělají lidé sami, ale i přesto bych se rád zeptal : Na co máme v Chrastavě Úklidovou četu a Městskou policii ?

Byl jsem opakovaně svědkem toho že "Úklidovka" prošla po chodníku s vercajkem přes rameno a ani se tímto směrem nepodívala. A městská policie projela po hlavní 2 x během chvilky, na lavičkách seděla omladina a hulila tam jak o život. Vzhledem k tomu, že podle zákona se dnes nesmí kouřit ani na autobusové zastávce nechápu, proč toto přehlížíme v bezprostřední blízkosti dětského hřiště. (Podotýkám, že samotné kouření mi snad ani tolik nevadí, ale ty vajgly ano)

Na FB jsem umístil galerii a tímto prosím o její maximální sdílení, ať mají příslušní zaměstnanci města náležitou ostudu. Chuťavkami z hřiště za Majbou, a na Střeláku Vás obšťastním jindy a budu to dělat tak dlouho, dokud se s tímto nezačne něco dělat. Začínám si připadat jak idiot, kdyzž mám plné kapsy papírků, které nenchám své děti hodit na zem, když to tam vypadá takto.

Nebo se snad čeká až se na hřištích začnou válet Injekční jehly ? pokud by mi někdo chtěl tvrdit, že to nejde, nechť se prosím jde podívat na hřiště k Betelu.


Odkaz na fotogalerii : [url]https://www.facebook.com/petr.zeman.545/media_set?set=a.857442510942355&type=1
[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2014 1:01 pm    Předmět: To: Petr Zeman Citovat

Dobrý den,
děkuji za podnět. Víme o tom, dělají se tam úklidy i hlídkování...zřejmě to nestačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2014 1:17 pm    Předmět: Na díky se vykašlete.... Citovat

Na díky se vykašlete. Na plnou hubu říkam, že se ani neuklízí ani nehlídkuje. A pod to se klidně podepisuji. Konkrétní uskupení vajglů nezměnilo pozici již 2 týdny. Já to oslintaný svinstvo sbírat nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VELITEL MP



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 123

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2014 6:26 am    Předmět: Citovat

Dobrý den, na problém se více zaměříme. Mobilní číslo MP Chrastava: 603941561, 603347676.

VMP A.Grebson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2014 12:14 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
Dnes budou všechny, Vámi uvedené lokality, řádně uklizeny. Sám jsem zvědav, jak dlouho se zde pořádek udrží. Je to tak trochu boj s větrnými mlýny.Kontrolu pořádku zde budeme muset provádět častěji.
S pozdravem Petr Bezvoda (správa majetku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 3:03 pm    Předmět: Ach jo.... Citovat

V pondělí jsem viděl projít rychlou rotu a a úterý jsem nevěřil vlastním očím. Hřiště u Muzea uklizeno. Takže velká pochvala.
Bohužel již neaktuální, dnes je tam opět BORDEL !!!!. Flašku od rumu jsem s dovolením vyhodil. Papírky a vajgly nechť uklidí ti, kteří jsou k tomu určeni.
Holt dobytci.......
Škoda, že MP nedokázala za cc půl roku toto místo ohlídat....... Nebo se mýlím a byl třeba někdo přistižen ?
Možná by pomohlo dám MP místo pistolek košťata, aspoň by je to motivovalo ke zvýšení pozornosti v této lokalitě.

Pro mne z toho plyne poučení, chceš-li pochválit, chval hned, za 3 dny to nebude pravda........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VELITEL MP



Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 123

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 6:47 am    Předmět: Citovat

Dobrý den, v této lokalitě jsou kontroly prováděny během všech služeb. Také upozorňuji, že městská policie nemá nepřetržitou službu. Pro případ, že by měl někdo podezření, že se zde děje něco nekalého, jsou zde uvedena mobilní čísla na které možné zavolat. Bohužel do dnešního dne nikdo na žádný problém neupozornil. Hlídka zde provádí běžné kontroly a pokud by docházelo k narušení veřejného pořádku, okamžitě by na místě zakročila. Na danou lokalitu se ještě více zaměříme. S pozdravem VMP A.Grebson .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:07 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
Děkujeme za upozornění. Ihned zajistíme úklid.

S pozdravem Petr Bezvoda (správa majetku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Zeman



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2015 8:34 pm    Předmět: Pochvala Citovat

Abych jenom nekritizoval, dovolte abych konstatoval, že došlo k výraznému zlepšení pořádku na hřištích. Hřiště za Majbou prokouklo takřka k nepoznání a u Soptíka je také vidět zlepšení. Pochvala a dík všem, kteří se na tom podíleli. PZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com