Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PŘEMLUV PRARODIČE
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Podaří se Vám přemluvit babičku a dědečka?
Podaří, ale jen dědu
9%
 9%  [ 1 ]
Podaří, ale jen babičku
9%
 9%  [ 1 ]
Není třeba je přemlouvat
18%
 18%  [ 2 ]
Nebudu je rozčilovat
18%
 18%  [ 2 ]
Nebudu se rozčilovat, je to celé ujeté.
45%
 45%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 10:15 am    Předmět: PŘEMLUV PRARODIČE Citovat

http://www.ahaonline.cz/cz/zajimavosti/46784/video-herci-issova-a-madl-chteji-zvratit-vysledky-voleb!-premluvte-babu-a-dedu!! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
murphyz



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 2:01 pm    Předmět: úlet herců Citovat

Video,
kde se hovoří o kvalitních lidech a obrázek přitom zobrazuje Křejčíře, Mrázka, Fritzla .... je zřejmě myšleno ironicky.
Bohužel jako celek mně to vyznělo jinak než asi mělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 2:42 pm    Předmět: Kdo si hraje - nezlobí. Citovat

http://www.ahaonline.cz/cz/zajimavosti/46855/video-madlovi-a-issove-se-klipem-vysmali-i-zeleni.ondrej-liska-na-nem-hajluje?!/
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 8:52 pm    Předmět: Citovat

nejsmutnější na celé této stupiditě je fakt, že ze starších a starých lidí dělají neschopné blbce a hlupáky.

V kontextu informací uveřejněných na internetu, že naše mládež ve věku 15-25let považuje "staré" nad 40 za zbytečnou zátěž a přítěž pro život mi není nijak do smíchu - Vám snad ano ??

Bohužel tato "politická kultura" urážek, napadání,ponižování a strašení čímkoliv je smutným základem pro tyto extremistické nálady - to že se pod tyto věci veřejně podepisují či je přímo šíří i představitelé města je něco, co prostě nemohu ocenit, ba naopak - jednoznačně to odmítám.

Dnes napadá Paroubka, zítra Topolánka a až nebude koho najdeme si nějakou další oběťi, třeba blonďáky, modrooké atd. -- Děkuji nechci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 11:13 am    Předmět: Bez komenáře Citovat

http://www.stream.cz/video/461410-premluv-babu-dedka-nech-bejt Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 5:14 pm    Předmět: Citovat

Jsem ve věku báby, i když babča ještě nejsem. A mám mamku ve věku 80 let, která se nás ptá, koho má volit, že si neví rady. Popravdě s tím si pořádně neví rady ani mladší generace, protože velké strany se zdiskreditovaly samy už dávno, pidistrany se volit nechce, nové strany mají také své mouchy. S urážkami začali lídři stran už dávno, pan John se přidal, ryba jasně smrdí od hlavy a nevím, jestli se máme za každou cenu snažit být v tomhle lepší než oni, když už jsme těch ostatních - trestních věcech Smile. Celý spot beru jako nadsázku a s humorem. Možná není nejšťastnější, ale rozhodně si získal zájem na netu. A třeba jen přijde o pár mladých lidí víc k volbám, protože se uvědomí, že jsou důležité i pro ně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OndřejKa



Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 8:53 am    Předmět: Re: nedůležití Bohatá střední a starší generace Citovat

murphyz napsal:
Video,
kde se hovoří o kvalitních lidech a obrázek přitom zobrazuje Křejčíře, Mrázka, Fritzla .... je zřejmě myšleno ironicky.
Bohužel jako celek mně to vyznělo jinak než asi mělo.

http://www.novinky.cz/domaci/199009-issova-s-madlem-jsme-ted-dva-nejdulezitejsi-pitomci-v-zemi-a-to-je-podstatny.html

Domnívám se, že většina střední a starší generace toto vystoupení herců brát vážně nebude, jsou znalí a dávno nad věcí.
Nad věcí ale nebude Issové s Mádlem pokud pro ně nebude filmových rolí nebo rolí na divadle. Protože kdo má dnes peníze? No jasně střední a starší generace Cool . Takže chvilka slávy a pak pápá další dva nedůležití ....... v zemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 11:38 am    Předmět: Citovat

Slováci už z toho mají taky bžundu

http://www.youtube.com/watch?v=TC8FOpSphBs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 7:48 pm    Předmět: Citovat

Dokud si příznivci pravice (pane starosto) neuvědomí, že levici neporazí osobními a nenávistnými útoky proti jednotlivci (jako vy), ale pouze systematickou prací a dokazováním je jejich boj prohraný. Velmi jsem si Vás vážil, ale poslední vyjádření na faceboku mě velmi ale velmi nemile rozladila - místo prostých a jednoduchých argumentů se uchylujete k osobním urážkám,napadání a obviňování - myslíte si, že vám je to hodno ?? Pokud jste tak rozumný tak jistě uznáte že nikoliv.

Nikdy jsem nevolil pravici (což je z mého příspěvku asi patrné), ale také jsem se nikdy nesnížil k osobním urážkám a vyhrožováním lidí s jiným politickým názorem. Toto považuji za hlavní devizu demokracie po které tak rád voláte - pokud za tuto považujete persekuci za jiný názor je mi vás líto a chováte se jako Ti, proti kterým někteří na Letenské třídě bojovali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 8:51 pm    Předmět: To: Petr Citovat

Dobrý den.
1. Na facebooku komunikuji ve svém profilu jen a pouze ze svými FB přáteli. Mezi nimi jsou pouze dva Petrové a Vy nejste ani jeden z nich, tím jsem si jist. To by tedy znamenalo, že jedním z možných vysvětlení by bylo, že mě špehujete a čtete cizí (moje) dopisy. To by ovšem byla elementární neslušnost. Pro informaci čtenářům tohoto fóra sděluji, že drtivá většina mých příspěvků na FB se týká komunikace ze studenty gymnázia. Výjimkou jsou dva příspěvky. Jeden se týká kauzy studentských voleb a mého názoru na Davida Ratha a čtenáři si můj názor na něj mohou přečíst i na tomto odkazu http://neviditelnypes.lidovky.cz/studentske-volby-vysledky-gymnazia-jeronymova-v-liberci-pm4-/p_politika.asp?c=A100429_191306_p_politika_wag
a ten druhý je dnešní a ten sem překopírovávám v plném znění:
Tak jsem se jako starosta Chrastavy poprvé v životě osobně setkal s Milošem Zemanem. Jeho SPOZ měla v Chrastavě mítink. Dokonce jsem si s ním a s jeho lidmi krátce popovídal i v autobuse Zemáku. Bylo to docela zajímavé i poučné. Nejsem levičák ani náhodou a proto SPOZ volit pochopitelně nebudu, nicméně přeji jim, aby sebrali co nejvíce procent Paroubkovi a jeho totalitaboys a dostali se do parlamentu.
2. Dva příspěvky mám i na veřejně přístupné zóně, oba se opět týkají kauzy Studentské volby a oba překopírovávám:
První: Čvt. změnil pravidla poté, co se nechal zastrašit hejtmany za ČSSD, když ti zjistili, že po vyhrožování Ratha existují ještě školy, které se nezalekly a volby chtějí pořádat. Čtv. na vyděračskou podmínku přistoupil v nerovnoprávném postavení a to bez jakékoli konzultace či vyjádřeného souhlasu škol, které se písemně přihlásili za jiných pravidel termínu zveřejnění výsledků ("o nás bez nás" ). Navíc samotný Čtv. odložení termínu prezentuje jen jako doporučení. Cíl Ratha a spol. byl přitom nejen vyděračskými metodami studentské volby znemožnit či alespoň paralyzovat jejich smysl odložením zveřejnění výsledků, ale zároveň tímto postupem natolik znechutit studenty, aby se neúčastnili voleb skutečných.
Druhý: Vážený pane Vladimíre Hönigu, vzhledem k tomu, že Strana práv občanů - Zemanovci, kterou reprezentujete jako muž č.2, zcela nebo velmi propadla v dosud zveřejněných výsledcích studentských voleb, považuji za mimořádně férový, sportovní a především demokracii a svobodu slova ctící, Váš zde (Aplikace pro zveřejnění Studentských voleb 2010 a na Vaší FB stránce) deklarovaný postoj. Máte moji úctu a přeji Vám, aby levicově orientovaní voliči dali Vaší straně přednost před ČSSD.
Vážený pane Petře, žádám Vás, abyste v případěm že s mými názory na FB nesouhlasíte, dal svůj nesouhlas na tomtéž místě. Napadat mě na místě zcela jiném tj. na tomto fóru, kde čtenáři netuší o čem píšete, je zákeřné. Žádám Vás taktéž abyste mě nechal na FB vyjadřovat svobodně své názory. I za to jsem i já osobně na Letenské třídě (a jinde) před 20 lety bojoval. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

Pokud to vyznělo jako mé napadení Vás za něco co jste kde napsal nebo řekl, tak se omlouvám jen jsem stejně jako vy vyjádřil názor.
Je mi zcela lhostejno, zda volíte pravici, nebo levici, zda je Vám ten či onen člověk sympatický nebo není, ale považuji si lidí, kteří dokáží zůstat nad věcí a v politice to platí dvojnásob.
Plně respektuji Vaše názory a velmi si jich vážím ,ale pokud překročí názorové proudy skupiny lidí určitou mez slušnosti a korektnosti prostě se s nimi nemohu ztotožnit.
Pokud se na volební setkání ČSSD dostaví studenti s transparentem "Paroubek - první zastřelený president" nepovažuji to vůbec za slušné a už vůbec ne za úsměvné - že by pokračování "vajíčkovného" - co bude následovat za rok.

Pokud ovšem takovéto chování považujete za politicky korektní - tak se hluboce omlouvám. Prostě jsem byl jinak vychován. Zcela jednoduše řečeno - každý hlas, který nedostane pan Paroubek je asi chválihodný, nicméně jsem přesvědčen, že opačný názor lze vyjádřit jinak než výše zmíněným způsobem, nebo jeho podporou.

Berte to prosím jako vysvětlení a ne jako útok na Vás - to opravdu nemám zapotřebí a vůči Vám i naprosto nemýstné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 11:22 am    Předmět: To: Petr Citovat

Dobrý de.
O.K. Petře.

P.S.: S tím (Vámi uváděným) trasnsparentem se názorově 100% shodneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 4:04 pm    Předmět: Citovat

Pokud by se (nedej bože) Paroubek dostal na Hrad a pak by byl (antisympatie stranou) zastřelen, tak by to byl pro Paroubka hooodně slušný a hlavně překvapivý závěr kariéry...ale o tomhle jsem mluvit nechtěl...
Dneska vyšel na idnesu člnek o incidentu co se stal v Kolíně (přečíst si ho můžete zde). ČSSD udělá cokoliv, aby měli vetšinu. A to nebude dobré hlavně do budoucna...

Potká se Paroubek s Obamou a ptá se ho:"Baracku, kolik si myslíš, že tě v USA nenávidí lidí?"
Obama na to: "No, podle průzkumu tak maximálně 9 až 10 milionů."
"Paroubek: "Hmm, tak to je všude tak stejný..."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

lomax napsal:
Pokud by se (nedej bože) Paroubek dostal na Hrad


Na Hrad ? Jako že by byl presidentem Rolling Eyes ?

P.S. Volím KDU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 7:58 pm    Předmět: Citovat

Luděk Vostrý napsal:


Na Hrad ? Jako že by byl presidentem Rolling Eyes ?

P.S. Volím KDU.


Bohužel jste četl správně ... je to jeho hlavní cíl, o který se zhruba poslední dva roky veřejně snaží ... dokonce jsem tento týden četl článek, že by pro něj nemusela být cesta na Hrad stylem "Klaus" tak nepřekonatelná

styl "Klaus" = stáhnout se z politiky výměnou za podporu v prezidentských volbách

Ach jo ... asi se přímých voleb jen tak nedočkáme Sad

PS: volím pravici (strana záleží na tom o jaké volby se jedná)

Mape
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com