Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozor ! Úplná uzavírka Andělské Hory v srpnu!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 2:01 pm    Předmět: Pozor ! Úplná uzavírka Andělské Hory v srpnu! Citovat

Úplná uzavírka Andělské Hory je povolena po celý srpen od 1. srpna do 31. srpna v úseku od mostu přes Nisu po odbočku (žel. přejezd) do osady.

Objízdná trasa je směrem na Kryštofovo Údolí přes Machnín

Město Chrastava obdrželo oznámení o úplné uzávěře e-mailem dnes 30. 7. 2015 ve 14:22, proto se omlouváme, pokud se k někomu nedostane informace včas.

http://www.chrastava.com/starosta/ah82015.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Frigo



Založen: 4.2.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 8:27 am    Předmět: Citovat

Dobrý den pane starosto,

Mohl by jste prosím zjistit a upřesnit onu uzavírku?
Dle přiloženého plánku se zdá, že uzavírka vozovky bude v úseku od mostu přes Nisu až k železničnímu přejezdu u vlakové zastávky.
Bude tedy pro rezidenty umožněn vjezd do Andělské Hory, pod podmínkou že příjedou od Machnína?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 10:54 am    Předmět: To: Frigo Citovat

Vydržte, během dneška tak učiním až dostanu potřebné podklady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 12:10 pm    Předmět: Odvoláváme, co jsme odvolali a slibujeme, co jsme slíbili Citovat

Odvoláváme, co jsme odvolali a slibujeme, co jsme slíbili
Harmonogram z 31. 7.2015: http://www.chrastava.com/starosta/harmonogram.jpg
Rozhodnutí z 29. 7. 2015: http://www.chrastava.com/starosta/ah82015.pdf

V souvislosti s popovodňovou rekonstrukcí komunikace v Andělské Hoře jsme byli dne 30. července informováni mailem úředním rozhodnutím a telefonicky o úplné uzávěrce komunikace v Andělské Hoře po celý měsíc srpen. Stalo se tak v rozporu se sliby firmy a zástupců investora na březnovém večeru se starostou, kde byla slíbena celková uzávěrka na 2 až 3 dny.

Dne 31. července jsme obdrželi e-amilem informaci, že tato uzávěra neplatí pro dopravní obsluhu, takže domácí mají vyhráno, náves bude domácím přístupna nadále jak od Chrastavy tak od Machnína. Úplná uzávěra pro všechny bude platit tak jak bylo slíbeno na večeru se starostou 2 až 3 dny (dle obdrženého harmonogramu 10. až 12. srpna, ale to se ještě může změnit).

Dobrý den,
Posílám Vám harmonogram prací při úplné uzavírce. Úplná uzavírka je stanovena pro veškerou především cizí dopravu v Andělské Hoře v úseku od posledního železničního přejezdu (u p. Ruskové) až k mostu přes Lužickou Nisu, fakticky od železničního přejezdu na ?Osadu? až k mostu.
Po většinu doby bude místním občanům, rezidentům a nutné dopravní obsluze zajištěn průjezd v celém uzavřeném úseku při dodržení zvýšené opatrnosti a někdy trpělivosti pro uvolnění stavebních strojů.
Při pokládce živičných vrstev v úseku od železničního přejezdu na ?Osadu? až k mostu přes řeku bude nutná přibližně třídenní úplná uzavírka pro veškerou dopravu i dopravní obsluhu a místní z důvodu šířky strojů pro pokládku asfaltů (finišerů) a nemožnosti objetí.
Žádáme občany o ohleduplnost a trpělivost, naší snahou bude práce a prostoje zkrátit na minimální nutnou dobu. Veškeré informace budou aktualizovány a v předstihu předávány na městský úřad Chrastava.

Děkuji a s pozdravem
Ing. Martin Jabčanka
SaM Silnice a mosty a.s.


Ing. Michael Canov,. starosta města
Mgr. Jakub Dvořák, vedoucí ORM MěÚ

Harmonogram z 31. 7.2015: http://www.chrastava.com/starosta/harmonogram.jpg
Rozhodnutí z 29. 7. 2015: http://www.chrastava.com/starosta/ah82015.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 11:30 am    Předmět: Úplná uzavírka v pondělí 10. 8. 2015 Citovat

Právě jsme obdrželi:

Dobrý den všem. Na akci Andělská hora dojde k malé upravě ohledně úplné uzavírky, bude skrácena na jednotlivé dny, takže nebude 3 dny v kuse. První datum úplné uzavírky je 10.8.2015 v pondělí. Další den jednodení úplné uzavírky včas oznámím. S pozdravem Homolka SaM Česká Lípa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2015 11:32 am    Předmět: Doplněk Citovat

Obdrželi jsme doplněk
A bude se jednat o úsek od žel. přejezdu k žel. přejezdu km 16,800 ? 17,200
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 12:46 pm    Předmět: Aktualizace harmonogramu ze dne 05.08.2015 Citovat

Aktualizace harmonogramu ze dne 05.08.2015
http://www.chrastava.com/starosta/ah/05082015.jpg

Upozornění:
Sledujte prosím toto vlákno - jen na tomto vlákně bude město zveřejňovat aktualizace (dal jsem pokyn, aby se další dvě na toto téma vzniklá vlákna smazala, jinak by se v tom nikdo nevyznal).

Aktualizovat se bude neprodleně jen toto forum (zde je to velmi rychlé) nikoli web (aktuality).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
máří



Založen: 1.9.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 7:25 pm    Předmět: Citovat

Mám dotaz k této akci,která tu v Andělské Hoře probíhá a to přímo na Vás pane Starosto.Včera ve večerních hodinách jsem jel na svém motocyklu z práce domů.Zastavil jsem se na 10 minut u kamaráda na Ulici Andělohorská a poté jsem vyjel na cestu domů.Za zatáčkou na mne vyskočila zábrana s cedulí zákaz vjezdu všech motorových vozidel.Jel jsem rychlostí necelých 40 km/hod a najednou tam byla tato uzávěra v polovině cesty.Stalo se to,že jsem spadl na pravou stranu,jsem celý sedřený,na předloktí pravé ruky a nártu pravé nohy jsem přišel o kožní krytí.

Nestěžuji si na to,co se mi stalo,ale na postup naší MP,kam jsem po odjetí domů a prvotním ošetření ihned volal,aby se daná uzávěra označila tak,jak to má být a ne na nepřehledném místě v zatáčce,kde mi bylo odpovězeno,že oni s tím nic v tuto dobu nemůžou udělat a náprava bude sjednána hned druhý den ráno.Strážník se mi jménem města omluvil za to,že je to špatně označené,za což mu sice děkuji,ale náprava není.Dnes jsem jel opět stejným místem a protože jsem již o zátarasu věděl,jel jsem opravdu krokem,protože tímto zátarasem je zabráněno vozidlům jedoucím od Chrastavy,aby do tohoto úseku vjeli a nechtěl jsem dopadnou stejně jako včera večer.jenže dnes už s autem,protože motocykl je doma poškozený.

Začal jsem zjišťovat,jak má být tato uzávěra značena a zjistil jsem,že firma provádějící stavební práce,měla osadit místo reflexními značkami.ale ono to tak není,kdyby tam ta reflexní značka byla,je vidět ještě před zatáčkou.Každopádně nějaké upozornění by mělo být před zatáčkou a ne až v jejím oblouku.Ano dole u Sipronu je značka,že ulice je po 1700 m slepá,ale k tomuto místo to není ani polovina toho co se v dodatkové tabulce uvádí.Jedná se o místo na ulici Andělohorská v úseku začátku toho většího frézování k mostu přes Nisu.Strážníkem jsem byl včera ubezpečen,že firma,která tam pracuje bude na místo upozorněna a bude to napraveno,ale po dnešku vím,že to tak není,tak bych chtěl vědět,proč? To MP čeká až se tam stane něco horšího?

Jezdím tímto místem každý den,jsem občan Andělské Hory a jsem člověk,který na večeru se Starostou se vás zeptal na železniční přejezd v Andělské Hoře.Píšu to sem jen proto,abych nebyl jako anonym schovávající se za přezdívku. Děkuji Mařan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 8:14 pm    Předmět: To: máří Citovat

Dobrý den pane Mařane,
právě jsem telefonicky hovořil se stavbyvedoucím a žádal ho o dodržování všech norem značení (dle předpisů).

Taktéž jsem dal pokyn MP, aby dodržování těchto norem sledovala a příp. sankcionovala.

A do třetice jsem teď telefonicky mluvil s TDI (dozor). Zítra je na místě v 8:30 kontrolní den a on mě slíbil, že se na toto zaměří.

Osobně se Vám velice omlouvám za to, co se Vám vinou nedostatků ve značení stalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
máří



Založen: 1.9.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 8:23 am    Předmět: Citovat

Děkuji.Jsem rád,že se s tím něco dělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zástupce velitele MP



Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 68
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 9:25 am    Předmět: Citovat

Dobrý den pane Mařane,
dnes byl na kontrolním dni vznesen požadavek na kontrolu dopravního značení, zda je jeho rozmístění v souladu s vydaným rozhodnutím. Zjištěné nedostatky budou stavebním dozorem odstraněny.

S pozdravem str. Marcel Másílko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
máří



Založen: 1.9.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2015 9:45 am    Předmět: Citovat

Děkuji,právě jsem tudy projížděl,jelikož jsem musel na převaz.Značení je posunuté tak,že je opravdu vidět.Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2015 9:05 am    Předmět: Aktualizace harmonogramu ze dne 05.08.2015 Citovat

Aktualizace harmonogramu ze dne 07.08.2015
http://www.chrastava.com/starosta/ah/07082015.jpg

Uzávěry jsou beze změny harmonogramu ze dne 05.08.2015, ale je zavedena změna ve významu žlutého značení.

Žlutě označená úplná uzávěra již tedy není s výjimkou dopravní obsluhy, ale je u ní poznamenáno, že - OBYVATELŮM A REZIDENTŮM BUDE UMOŽNĚN PRŮJEZD PŘI DODRŽENÍ ZVÝŠENÉ OPATRNOSTI A TRPĚLIVOSTI,

To v důsledku znamená, že na daném místě u zákazu již není dodatková tabulka s výjimkou dopravní obsluhy, ale domácím bude přesto průjezd umožněn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šárka Severýnová



Založen: 8.7.2015
Příspěvky: 322

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2015 8:51 am    Předmět: Aktualizace harmonogramu Citovat

Obdrželi jsme aktualizovaný harmonogram uzavírek AH
www.chrastava.cz/2015/u12082015.pdf
citace:
Posílám aktualizovaný harmonogram. Důležité je především zahájení uzavírek, kdy kvůli asfaltovému postřiku bude uzavírka zahájena již v 6:00 hod. Jedná se o úplnou uzavírku pro veškerou dopravu včetně dopravní obsluhy.
Uzavírka bude po pokládce a nutné technologické přestávce (vyzrání položených vrstev) ukončena a bude umožněn provoz pro dopravní obsluhu.

Ing. Martin Jabčanka
Výrobní příprava,
jabcanka@sam-cl.cz

SaM Silnice a mosty a.s.
Máchova 1129
470 01 Česká Lípa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šárka Severýnová



Založen: 8.7.2015
Příspěvky: 322

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2015 10:17 am    Předmět: Re: Aktualizace harmonogramu Citovat

Šárka Severýnová napsal:
Obdrželi jsme aktualizovaný harmonogram uzavírek AH
www.chrastava.cz/2015/u12082015.pdf
citace:
Posílám upřesněný aktualizovaný harmonogram. Důležité je především zahájení uzavírek, kdy kvůli asfaltovému postřiku bude uzavírka zahájena již v 6:00 hod. Jedná se o úplnou uzavírku pro veškerou dopravu včetně dopravní obsluhy. Úplná uzavírka v úseku mezi železničními přejezdy bude v době od 6:00 do 11:30.

Uzavírka bude po pokládce a nutné technologické přestávce (vyzrání položených vrstev) ukončena a bude umožněn provoz pro dopravní obsluhu.

Ing. Martin Jabčanka
Výrobní příprava,
jabcanka@sam-cl.cz

SaM Silnice a mosty a.s.
Máchova 1129
470 01 Česká Lípa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com