Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Komunální volby 2010 Chrastava - kandidátka - SLK
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 1:09 pm    Předmět: Sexuální výchova Citovat

Sexuální výchova by měla přirozeně probíhat už od malička tím, že se dětem doma ve zjednodušené formě a bez lhaní vysvětlí vše, nač se ptají. Také tím, jak se k sobě rodiče chovají, je-li rodina funkční. Pak děti pochopí, že k sexu je dobré mít i kvalitní vztah. Sice si dnes najdou děti spoustu informací na internetu, ale ne vždy je to to, co bychom si přáli. Máme tři děti, bez problému jsme jim vše vysvětlili již ve velmi nízkém věku, kdy jim to připadalo normální. Na vyšším stupni se s Vámi o tom již nemají chuť ani bavit. Varovat před úskalími nechráněného sexu co nejdříve.Co se ochrany týče, kolem 6.třídy jsme jim nabídli nějakou příručku, dnes by to byl možná film. Naše děti nejsou promiskuitní, chovají se zodpovědně. Škola se podle mne snaží jen suplovat to, co by děti měly znát z domova, za to jí dík. Pokud neznají, je to nebezpečná chyba, protože pak dochází k nechtěným těhotenstvím a případně k nakažení AIDS i jinými pohlavními chorobami. Děti jsou velmi zvědavé a zvídavé a pokud jsou rodiče prudérní, zadělávají svým potomkům na malér. Je to jako hodit neplavce do hloubky a doufat, že se neutopí. Můj názor, má zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 9:28 am    Předmět: ??? Citovat

Prudérní, neprudérní Wink Můj tatík se v první třídě učil zpívat německou hymnu Wink
Spíš mě zajímal názor na www.nesexuveskole.cz. Je to úlet či není ? Například několik liberckých a jedna hrádecká škola se k vyučování sexuální výchovy nepřipojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com