Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chrastavský rozhlas je zlo

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Manely



Založen: 23.5.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 11:26 am    Předmět: Chrastavský rozhlas je zlo Citovat

Určitě nejsem první ani poslední komu vadí místní rozhlas, neustálé otravné reklamy (pokud nechci letáky, mohu to napsat na schránku, pokud nechci vidět reklamy v televizi, přepnu je nebo vypnu, vypnu i reklamy na internetu, ale co nemohu ovlivnit je ROZHLAS, leda si propíchnout bubínky). Myslela jsem, že ve městě, kde žije více než 6000 lidí není třeba upozorňovat na kdejakou akci, každou slevu, prodejní stánek, kosmetické služby atd. stále a stále dokola. Rozhlas by měl především sloužit k důležitějším zprávám, jako je přerušení vody, elektřiny, povodňové info, atd. Jenže když je taková zpráva až jako pátá v pořadí za kosmetikou Bohunkou a tím, co budou vysílat příští měsíc v kině, tak to každý ignoruje, že. V době internetu je to o to směšnější. Rolling Eyes Nechci se dočkat doby, kdy budu nucená poslouchat, že v Penny je rohlík za 1,90Kč, máslo za 29,90Kč a že v Kiku mají slevy na pánské ponožky. Argument typu : ale stará paní Nováková rozhlas miluje a těší se na něj je také přehnaný, info o kulturním dění visí na každém rohu, kosmetické služby může využít i bez rozhlasu.. Mimochodem nejsem alergická na místní rozhlas jen kvůli reklamám(i když z větší části ano), ale vadí mi i to, že amplion nám směřuje přímo do okna dětského pokoje, takže NIKDY! nemohu otevřít okno, když mi spí děti. Ale kdo nemá děti (a rozhlas namířený do okna) ten nepochopí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 8:23 pm    Předmět: To:Manely Citovat

Dobrý den,
děkuji za Váš podnět.

Před dvěma lety jsme usnesením Rady města výrazně redukovali frekvenci hlášení městského rozhlasu na 3 x týdně v pravidelných časech.

Pondělí 15.00, středa 16.30 hod. a pátek 12 hod. (+ mimořádné hlášení typu přerušení dodávky plynu) viz. http://www.chrastava.cz/2014/hlaseni2014.htm .

U této četnosti - předpokládám - že zůstaneme i nadále.

Na základě Vašeho podnětu se ale budeme zabývat tím, zda jednotlivá hlášení nejsou opakována zbytečně mockrát.

O tom, zda lze nějak regulovat natočení rozhlasového amplionu u Vašeho bydliště lze z technických důvodů diskutovat pouze po Vašem odanonymizování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Manely



Založen: 23.5.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2016 10:38 am    Předmět: Citovat

Moc děkuji za odebrání amplionu a snížení hlasitosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2016 5:45 pm    Předmět: To: Manely Citovat

Děkuji za poděkování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: so září 03, 2016 9:21 am    Předmět: Já jsem za MR ráda Citovat

K předchozí debatě, dokud jsme neměli přístup internet, tak jako spousta jiných starších lidí dodnes, byla jsem za MR vděčná a domnívám se, že to doposud přežitek není, právě kvůli starším lidem se sníženou pohyblivostí a bez větších společenských kontaktů. Nicméně toto vysílání je ve světě asi opravdu méně obvyklé, protože dcera, která vysílání po letech v cizině opět slyšela, vzpomínala s nostalgií. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Košková



Založen: 16.5.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 11:59 am    Předmět: Časy hlášení Citovat

Dobrý den,
šlo by dodržovat, že se nebude hlásit (kromě OPRAVDU DŮLEŽITÝCH zpráv) v době od 12 do 14 hod.? Dnes jste mi opět probudili dceru a už mě to opravdu nebaví. Vím, že každému spí dítě jindy a nemohli byste tak hlásit nikdy, ale aspoň ten čas po obědě byste dodržovat mohli.

Děkuji. Michaela Košková
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út září 20, 2016 6:04 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
máme nastavena pravidelná hlášení pondělí, středa, pátek.

Zde šlo o mimořádné hlášení na žádost TJ Spartak oddílu kopané v úterý. Sobotní divizní zápas byl pro déšť zrušen. O náhradním termínu ve středu se fotbalisté dozvěděli až v úterý ráno. Proto jsme vyhověli žádosti fotbalistů o mimořádné hlášení.

Úterý je na úřadě tzv. krátký den, proto hlášení bylo ve Vámi nevítané hodině.

Omlouvám se za nepříjemnosti, které Vám hlášením vznikly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com