Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Faktura za škody

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 12:56 pm    Předmět: Faktura za škody Citovat

Vážený pane starosto,

komu mám poslat fakturu za proraženou pneumatiku? Co je to do prdele za bordel v Lipové ulici? nikde žádná cedule, všude samej ostrej šutr a mě to udělalo díru do kola. Rozkopat to jo, to by vám šlo, ale dát zase do kupy, tak to se nikomu nechce.
Ta silnice patří městu, že. tak zejtra vám přinesu fakturu za opravu kola včetně té děravé pneumatiky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 2:11 pm    Předmět: To: lomax Citovat

Dobrý den,
zjišťoval jsem co se přesně stalo u našeho pracovníka pana Petra Bezvody. Ten Vám poskytne následně co nejvíce vyčerpávající odpověď včetně řešení Vámi popisované škody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 2:36 pm    Předmět: Lipová ul. Citovat

Dobrý den,

Firma Progres, která v Lipové ul. provádí rekonstrukci plynovodu má termín zvláštního užívání místní komunikace do 30.8.2010.V současné době se zde jedná o provizorní povrch, který by měl být (dle vyjádření stavbyvedoucího) do 14-ti dnů zaasfaltován, a to v celé šíři jednoho jízdního pruhu.Současně dojde i výměně betonových obrubníků poškozených při stavbě.Co se týče odškodnění za poškozenou pneumatiku, navrhoval bych se sejít v mé kanceláři (Měú - III. patro), kde tuto záležitost vyřešíme.Popř. mě předem kontaktujte na tel.721 583 374.

S pozdravem Petr Bezvoda (správa majetku) tel. 721 583 374.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com