Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Povodně starostovi Kecy v kleci
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

souhlasíte?
Ano
18%
 18%  [ 7 ]
ne
81%
 81%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
Kometak



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 9:01 am    Předmět: Povodně starostovi Kecy v kleci Citovat

Milý starosto,
z Vašeho jednání týkající se povodní zde v Chrastavě se mi chce zvracet a to nejen mě. Včera jsem společně s kamarády shlédl reportáž ČT, kde jste kritizoval Policii ČR,jak nedokázala zajistit dohled nad ulicí Pobřežní v Chrastavě. Zcela s Vámi nesouhlasím a to nejsem zastánce Policie ČR,ale musím říci, že nasazení Policisté jsou deno denně viděni na ulicích při řízení dopravy a dalších spojených činností a to i některé 24 hodin denně. Policisté jsou vyčerpaní i hladový jako ostatní složky IZS a mají též nárok na spánek. Naopak Vaši městští policisté jmenovitě vedoucí MP (Váš poskok) si tuto tragédii užívá, jezdí si po ulicích na čtyřkolce a myslím si, že je to jediný člověk, který by chtěl povodně celý rok. Dále nechci komentovat to, že nedodržuje stejnokroj MP. Dle zjištěných informací jsem zjistil, že již po dobu povodní neřídíte situaci Vy
ani Policii ČR, ale hasič krizového štábu, ketrý situaci zvládá bravůrně což vy by jste nezvládl. Po Chrastavě se jenom vozíte a to nemluvim o tom, že bráníte v činnosti jednomu strážníkovi MP, který Vám dělá řidiče a mohl by být zapotřebí jinde toť vše co mne trápilo. Děkuji za odpověď a držme všichni při sobě! Kometa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 10:26 am    Předmět: Citovat

Zajímavé jak i v této situaci dokážou být lidi hnusní a nenávistní Smile No já dávám nesouhlasím !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 10:42 am    Předmět: Citovat

Jak snadné je kritizovat anonymně ...
A co jste dělal celý týden vy, jestli se můžu zeptat?
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jabadadoo



Založen: 28.4.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 10:53 am    Předmět: Citovat

Človíček schovaný v anonymitě, ani sám neřekne jestli je vůbec odsud a umí jen kritizovat Sad . Samozřejmně dávám nesouhlas a můžu říct, že co sleduji minimálně poslední rok starostovu práci (zákaz automatů, vyklizení ubytovny, přeložka a v neposlední řadě jeho práce v současných krizových podmínkach po povodni), u mně si získal preferenční hlas ve volbách. Michale, máš u mne křížek, držím ti palce, jen tak dál. Smile
_________________
Plecháč Jan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 11:11 am    Předmět: Citovat

Zaznamenal jsem druhý den po povodni na Městském úřadě pohyb, pomoc, zásobování. To bylo pro nás velmi důležité.
Samozřejmě nesouhlasím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kometak



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 1:28 pm    Předmět: Citovat

Humanitární pomoc nezajistil starosta,ale pracovníci ADRY a další bezejmení dobrovolníci, kteřím patří především dík. Pan starosta v prvních dnes jen zpateně běhal po městě a nebyl schopen reagovat. Dokázal pouze vydávat nesmyslné rozkazy a každému chtěl jen poroučet a ve finále poslal velitele hasičů do pr.... že je tu nepotřebuje, při tom oni jsou v čele vedení IZS jak mnozí z vás nevědí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 1:33 pm    Předmět: Citovat

Kometak napsal:
Humanitární pomoc nezajistil starosta,ale pracovníci ADRY a další bezejmení dobrovolníci, kteřím patří především dík. Pan starosta v prvních dnes jen zpateně běhal po městě a nebyl schopen reagovat. Dokázal pouze vydávat nesmyslné rozkazy a každému chtěl jen poroučet a ve finále poslal velitele hasičů do pr.... že je tu nepotřebuje, při tom oni jsou v čele vedení IZS jak mnozí z vás nevědí.

Prostě typicky anonymní plivání špíny ... bohužel bezejmenné názory nemůžu brát vážně Very Happy
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
murphyz



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 1:49 pm    Předmět: Citovat

Kometak napsal:
Humanitární pomoc nezajistil starosta,ale pracovníci ADRY a další bezejmení dobrovolníci, kteřím patří především dík. Pan starosta v prvních dnes jen zpateně běhal po městě a nebyl schopen reagovat. Dokázal pouze vydávat nesmyslné rozkazy a každému chtěl jen poroučet a ve finále poslal velitele hasičů do pr.... že je tu nepotřebuje, při tom oni jsou v čele vedení IZS jak mnozí z vás nevědí.

Na povodeň jsme poprvé v Chrastavě zírali všichni. Důležité hlavně je, že se nikdo neutopil nebo se nezbláznil. Všechno se dá pochopit, tak neotravujte, máme úplně jiné starosti. Vemte lopatu, hrábě, koště, savo... ať přijdete na jiné myšlenky. Špinavé prádlo neperte, každý máme dost svého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 3:08 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den --- musím malinko nesouhlasit s tím názorem, že se nikdo nezbláznil Very Happy -- určitě aspoň ten KOMETAK Very Happy -- jméno nám asi neřekne -- třeba chce kandidovat ve volbách Very Happy Very Happy - možná nebudu daleko od pravdy co myslíte???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 3:35 pm    Předmět: Citovat

Také mi to tak přijde Laughing -- Chocholoušek by měl z něho radost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kateřina Krchovová



Založen: 27.6.2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 4:19 pm    Předmět: Citovat

Kometak napsal:
Humanitární pomoc nezajistil starosta,ale pracovníci ADRY a další bezejmení dobrovolníci, kteřím patří především dík. Pan starosta v prvních dnes jen zpateně běhal po městě a nebyl schopen reagovat. Dokázal pouze vydávat nesmyslné rozkazy a každému chtěl jen poroučet a ve finále poslal velitele hasičů do pr.... že je tu nepotřebuje, při tom oni jsou v čele vedení IZS jak mnozí z vás nevědí.

Vážený Komeťáku,
Jak tady čtu, Vy toho asi víte spoustu, možná by nebylo od věci, sebrat se a přijít na radnici do prvního patra, krizovému štábu poradit. Doma v křesle se dobře radí a kritizuje. Pojďte mezi nás a zkuste si na vlastní kůži, jaké je řešit stovky neřešitelných situací a požadavků. Obdivuji Vaši odvahu vůbec něco podobného napsat. Děkujeme za názor vděčného hltače televizních zpravodajství. Kateřina Krchovová a Pavel Urban - povodňový štáb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 4:23 pm    Předmět: To: Kometak Citovat

1. Pobřežní ulice: Situace v Pobřežní ulici byla kritická. Silnice je poškozená a při nadměrném provozu hrozí a především v kritických dnech hrozilo zří cení části vozovky. Za normální situace by byla zcela uzavřena. Za dané situace mě opakovaně odmítnul dát statik kulaté razítko na statický posudek, který připouštěl její provoz při maximálně polovičním zatížení. Z tohoto důvodu bylo zapotřebí dodržovat jednosměrný střídavý provoz a vyloučení kamionové dopravy ve dne (kdy jezdilo více než dost jiné těžké techniky kvůli povodním) kvůli rozložení zatížení. Proto ode mně měla PČR (konkrétně velitel místního oddělení) pokyn hlídat dopravu v daném místě (od kruháče tj. přeložky IB) po samotnou Pobřežní 24 hodin denně a Benteler zákaz pouštět kamiony přes den (a v noci jen omezený počet s poloviční tonáží). Jelikož Benteler nedodržel příkaz a PČR několikrát (dle osobního zjištění) nebyla přítomna, došlo opakovaně ke vniknutí kamionu do prostoru Pobřežní ve dne. Po tomto zjištění byla mimořádná porada, kde jsem znovu nařídil dodržování zákazu denních jízd kamionů a 24 hodinou hlídku PČR. Benteler toto nadále dodržoval, bohužel PČR opětovně nebyla někdy přítomna (a tak se potkávala těžká vozidla proti sobě apod.) . Poslední toto zjištění jsem osobně učinil hodinu před inkriminovaným vysíláním, kdy jsem byl nucen řídit dopravu osobně (opět náklaďáky a autobus u nejvíce poškozeného místa zaklíněny proti sobě).
2. Odmítnutí spolupráce velitele PČR velitelovi MP: Nepřijatelné v normální situaci absolutně nepřijatelné v mimořádné situaci. Zdůrazňuji absolutně.

Post scriptum: Nejkrizovější stav se podařilo vyřešit a sice zavedením mostovky, která umožňuje jednosměrný provoz - kolik úsilí stálo, aby se ještě před zbudováním provizorního mostu zřídila mostovka těžko slovy popsat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
katka



Založen: 8.2.2010
Příspěvky: 18
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 5:33 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že rány jsou ještě příliš živé. Až čas ukáže, až se zklidní emoce a život se vrátí z provizorií do normálu, kdo byl a je statečný a kdo se jenom veze.... Nyní kolem sebe kopat a třeba i zneužívat neštěstí jiných pro nějaký politický profit... tak to ne. To opravdu ne. A ať už prosím neprší !! Katka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kometak



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 6:09 pm    Předmět: Citovat

Je vidět, že jste mistrem slova pane starosto. Odpovídáte pouze na to, co jste si byl schopen vylhat v televizi, ale co se ostatních otázek týká, jsou odpovědi, kde prosím??? Rád bych tedy, pokud jste se, jak to rád děláte, nechal natočit u řízení provozu, kde jste dozajista exceloval, jak píšete, tak bych toto video rád viděl. Po celou dobu, kdy jsem zde pomáhal s úklidem u kamaráda, jsem vás viděl pouze jako pozorovatele, který v době, kdy to bylo nutné a potřebné zahrazoval dostupné cesty složkám IZS a po dokouření cigaretky s poklidnou tváří odjel. Nechápu tedy, ikdyž tuším proč jste neokomentoval tedy svého vojáčka v poli, jež je neschopen komunikovat s žádným jiným orgánem a vesele se tu prohání jako při okupaci na čtyřkolce s vlastním řidičem. Je vidět že se alespoň něco od vás naučil Very Happy nepopírám, že jste byl jeden ze schopnějších starostů, které tato povodeň postihla, nicméně je opravdu vidět že se dovedete bránit pouze tak že házíte špínu na jiné. Je to směšné, až ubohé. Několikrát jsem viděl já sám velitele PČR Chrastava, jak stojí na ulici a řídí dopravu společně s příslušníky PČR tak tedy netuším, jak poukazujete na to, že to nezvládá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PJ1



Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 6:27 pm    Předmět: Citovat

Dávám ne. Nesouhlasím. I když mám občas jiný názor na věc než náš pan starosta, dnes musím před ním smeknout. To jak se choval po celou dobu krizové situace hodnotím velkou jedničkou. To co se událo postihlo spoustu obyvatel, mě osobně a mou ženu ne sice materiálně, ale každý den pomáháme dobrovolně obyvatelům Chrastavy. Možná někdo vidí věci, které pan starosta udělal jako špatné, ale já je považuji v současné situaci za ty nejlepší. A můj pohled na pana starostu se velice změnil. Smekám před ním. Urážet totiž umí každý i já, ale v takovéto situaci bych si to ani já nedovolil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com