Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Povodně starostovi Kecy v kleci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

souhlasíte?
Ano
18%
 18%  [ 7 ]
ne
81%
 81%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
PJ1



Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 6:31 pm    Předmět: Citovat

ještě jsem zapoměl. Pane či paní Kometaku, vemte si rukavice a můžete se se mnou a mojí ženou vypravit pomáhat. Oba máme už od pondělka 9.8.2010 dovolenou a jsme neustále jak moje žena říká " dole na povodni ". Takže hola hola Kometáku, sice Vás nevolá škola, ale povodeň. Tak se zapojte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frigo



Založen: 4.2.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 6:55 pm    Předmět: Citovat

se slovy Kometaka nelze vůbec souhlasit.
Pan starosta se za svá dvě funkční období výrazně zasloužil o proměnu města v kladném smyslu. Chrastava se pomalu ale jistě zbavovala svých přítěží z minulosti a stala se mnohem hezčím městem než před deseti lety a spoustu toho nám voda vzala.
Co se osoby pana starosty týče tak já osobně si nedokážu představit lepšího starostu, to jak se sám angažuje zde na fóru a jistě díky němu i ostatní lidé z radnice, o tom si občané jiných měst mohou nechat jenom zdát.
Za sebe mohu říct že pana Canova chci za starostu i minimálně další dvě funkční období, protože i nyní v krizi prokázal že je muž na svém místě.

Kometaku: na falešná nařčení není třeba odpovídat!

Vlastně s čím jsem zde v Chrastavě nespokojen je městská policie která dle mého názoru funguje ve prospěch města pouze z 50ti% ale to nepatří sem, pro městkou policii jsou zde jiná vlákna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuza



Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 7:11 pm    Předmět: Citovat

Nechci kritizovat práci starosty, protože si myslím, že o Chrastavu během krizové situace bylo postaráno velice dobře. A jsem s jeho výsledky spokojena. Přesto si myslím, že kritika PČR je nespravedlivá. Jsou vidět ve dne v noci v ulicích a pokud vím tak dopadli nejednoho rabujícího idiota. Co se týče řízení dopravy tak jsem i já byla několikrát zastavena při sjíždění do Chrastavy a musela jsem ukázat občanku (asi kvůli zabránění povodňové turistiky). Pobřežní ulicím jsem během povodní neprojížděla. Nevím jak moc důležité bylo to co potřeboval velitel MP zajistit od velitele PČR, ale chápu že se někdo po nepřetržitém nasazení více jak 24 hodin denně (což někteří opravdu byli) chce vyspat aby mohl další 24 hodin fungovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kometak



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:02 pm    Předmět: Citovat

Tímto nehodlám nikoho hanit, ale domnívám se, že by si nejprve měl každý zamést před vlastním prahem, a to i pan starosta než začne poukazovat na chyby ostatních. Domnívám se, že veškeré složky IZS které nám sem přišli na pomoc, spolu komunikují a spolupracují, jak jen to jde i na úkor obtížnosti jaká tu je. Pomáhal jsem a pomáhám několika kamarádům z postižených částí, ať už ul. Mostní atd. a popravdě řečeno mě mrzí, že jsou natolik vytíženě úklidem a nemohou se k tomuto teď vyjádřit. Pomoc od úřadu je naprosto dokonalá, když neví do teď co s jejich domem. Když se jdou někoho zeptat, nikdo jim není schopen, ani ochoten nic bližšího k věci říct. Proto jsem položil konkrétní otázku, na kterou mi doposud nikdo neodpověděl. Vzhledem k tomu, jak jsem již předeslal, pomáhám na postižených ulicích, ale pana starostu jsem zde opravdu nezaregistroval, jak zde řídí provoz. Pouze policii ČR a to po celých 24 hod. denně. Párkrát jsem zahlédl také pana Grebsona jak se zde prohání na čtyřkolce, tváří se potřebně, ale pouze během průjezdu. Jinak jsem neměl tu čest se s tímto nejspíš armádním dobrovolníkem setkat, že by se přišel pozeptat, zda není něco třeba. Doposud jsem proti panu starostovi neměl konkrétních postojů, které by mě natolik štvali jako teď. Jeho groteskní výstup v televizi byl opravdu silná káva. Nevidím do problému jaký mezi ním a policií je, ale pokud někde vázne komunikace, domnívám se, že není nikdy jen na jedné straně ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kometak



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:12 pm    Předmět: Citovat

PJ1 nebojte, nereagoval bych zde, pokud bych nevěděl o čem je řeč a pomáhám zde již od neděle takže pokud si mohu dovolit o den více ... domnívám se, že je zde za potřeb každá ruka, která by přispěla k obnovení situace v co nejkratší době, aby se postižení alespoň trochu z tohoto problému dostali. Nicméně popravdě řečeno tato reakce vznikla pouze napopud komentáře pana Canova v TV. Takže všem pravděpodobně dobrou noc a pro PJ1 třeba se zítra někde při pomáhání potkáme. Vzal jsem si neplacené volno na 2 týdny abych zde mohl pomáhat, tak je to snad dostatečné ... alespoň tedy doufám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

Pobřežní je opravdu kritická, úzká, vzpomeňte si na jiná sesutá nábřežní místa. A kdyby se tam zřítil náklaďák nebo autobus, to by byl opravdu malér. Na druhou stranu asi zapracovala únava a stres. Nemohu posoudit uvedenou situaci, protože jsem u ní nebyla. Ale už jsem také slyšela kritiku starosty, že se jen zviditelňuje kvůli volbám atd.. Tady chci upozornit, že městu jeho PR velmi pomohlo, protože jsme se okamžitě dostali do médií a rychle přišla pomoc, kterou budeme ještě dlouho potřebovat. Výhoda Chrastavy je, že povodně byly z mostu "fotogenické", byl sem snadný přístup. Vzpomeňte si, že o okolních obcích se mluvilo až dlouho po nás. Máme dokonce tolik materiální pomoci, že se o ni město může podle mého podělit i s ostatními, méně šťastnými obcemi, jako je především Bílý Kostel, Nová ves aj. Domnívám se, že pro podobné situace a řešení krizí jsou hasiči školeni, nakonec jich zažívají ve svém povolání víc než většina ostatních občanů. Proto možná jednají racionálněji. Ale rozhodně si starosta kritiku nezaslouží. Myslím, že dělal a dělá, co se dá a je v jeho silách. Smekám. Když se hnala voda a nevěděla jsem, kde skončí, ani jsem nebyla schopna posoudit, co zabalit před případnou evakuací. Na tohle tu prostě nebyl nikdo připraven. A prosím pracovníky MÚ, Michal byl šťastný, že má kolem sebe dobré spolupracovníky, tak ho nezklamte - ani nás, případnými averzemi. To si zatím nemůžeme dovolit. Komeťáku, měl bys najít odvahu se představit. A nezávidíš tak trochu tu čtyřkolku? Jestli musel Michal lítat z jednoho konce obce na druhý řešit různé problémy, není čtyřkolka tak špatný prostředek. Na závěr chci poděkovat všem záchranářským složkám vč.hasičů, policie. I já projížděla a procházela několikrát kontrolami, jistě to není příjemná práce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kutice



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 9:46 pm    Předmět: Citovat

ráda bych se připojila k diskuzi a vim, že pan starosta opravdu nemluvil pravdu co se týkalo toho, že jsme ulici Pobřežní neřídili, byli jsme tam nonstop maximálně ne, když jsme si zašli na oběd, na který máme taky nárok a on sám osobně nic neřídil, jediný kdo mimo nás Policie ČR byl Benteler, který tam měl přes noc i svoje lidi. Vím jak to bylo a to mi nikdo nevezme. Dělali jsme do včerejšího dne 24 hodin v kuse všichni a to i náš pan velitel a předním smekám!!!!!!!Jinak si myslim, že nemáme zapotřebí na sebe házet špínu a radši by jsme se měli věnovat krizí, která nás postihla, myslím si, že toho máme všichni až po krk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fatum



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 12:08 am    Předmět: Citovat

Rád bych tímto podpořil zakladatele tohoto fóra, kdy s jeho komentáři souhlasím. Je pravda, že díky medializaci pana starosty v počátku bylo bleskové nasazení složek IZS na místě, ale na druhou stranu, to co vyplodil v posledním televizním výstupu ohledně potřebného mostu, bylo, dovedu si tvrdit poměrně scestné. V chrastavě také vypomáhám s odstraňováním vzniklých škod a co jsem si tak za minulý týden povšimnul, když jsem přejížděl po ulici pobřežní, vždy tam stála hlídka policie. Pokud tedy sloužili 24 hodin v kuse tak před nimi smekám, jelikož jsem byl párkrát u toho, kdy nějaký nedočkavec potřeboval projet. Nadávky a urážky směřované k policistům sem snad ještě ani neslyšel. Nezlobte se na mě, ale pokud pan starosta Chrastavy má tu potřebu hanit práci někoho, kdo se snaží vypomáhat, si zaslouží obdiv za jeho herectví, ale za jeho proslov, kdy mi toto přišlo, jako stěžování si malého dítěte ve školce nebylo prostě na místě. Velitele městské policie sice neznám, ale co jsem měl možnost slyšet od lidí, co jsem jim pomáhal je poměrně v oblibě, pokud se toto dá říci k vyjádření se na jeho adresu jako: Starostův pejsek nebo člověk, který si jako jediný užívá záplav. Opravdu nevím co je pravda a co ne? Doufám jen, že za pomoci všech dobrovolníků co sem přijeli, se podaří v brzké době obnovit alespoň z části životy těch, kteří byli postiženi a i nadále se pokusím vynaložit maximum sil na pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 5:15 am    Předmět: Citovat

Příslušnice PČR kutice sama přiznává, že Pobřežní ulici nebyla řízená, vždy když si zašli na oběd....myslím, že tím je jasně řečeno, kdo má ve sporu pravdu...nonstop je nonstop.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 8:19 am    Předmět: Citovat

Je zajímavé, že všichni zde kritizující jsou nově zaregistrovaní anonymové Smile Nebo je to jeden a tentýž blbeček ... kdo ví Smile
Pokud se za svůj názor stydíte a nejste schopni se pod něj podepsat, tak raději držte hubu Wink
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vydra.ja



Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 8:55 am    Předmět: Citovat

Jednoznačně hlasuju pro pana Canova. Dělá svoji práci dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kadlecova olga



Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 9:01 am    Předmět: Citovat

Dobrý den , pan starosta to vůbec nemá v této těžké době lehké.
Samozřejmě nesouhlas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 9:33 am    Předmět: Citovat

Koukám, život v Chrastavě se vrací normálu Laughing Jinak je až s podivem, kdopak asi kliká na tlačítko souhlasím , když ve foru jsou všichni proti . Hold nová registrace trvá jen minutku Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 9:44 am    Předmět: Citovat

Andýsek1 napsal:
Koukám, život v Chrastavě se vrací normálu Laughing Jinak je až s podivem, kdopak asi kliká na tlačítko souhlasím , když ve foru jsou všichni proti . Hold nová registrace trvá jen minutku Laughing Laughing Laughing

Ono pro webmastera jistě nebude problém zjistit, z jaké IP adresy se všechny ty nově registrované nesouhlasné hlasy ozývají .... také věřím, že bude jen jedna jediná Smile
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kutice



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 10:43 am    Předmět: Citovat

Halvi: to jsou ubohá slova ta tvá že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com