Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Povodně starostovi Kecy v kleci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

souhlasíte?
Ano
18%
 18%  [ 7 ]
ne
81%
 81%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
newman



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Dolní Chrastava

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 7:20 pm    Předmět: MOST DO BENTELERU Citovat

Ne, nepracují jen při ohrožení na životě, nyní například hlídají pontonový most aby na něj nikdo nechodil, natož jezdil!!! (Před chvilkou tam bylo 6 strážníků a o kousek dál auto POLICIE ČR s posádkou)
Rád bych se mýlil, ale vypadá to že ten nejlíp střeženej most v republice je tady pouze pro benteler Idea
...................................................................
josef novák napsal:
Blanka Vávrová napsal:
Silnice je poškozená a při nadměrném provozu hrozí a především v kritických dnech hrozilo zřícení části vozovky. Za dané situace mě opakovaně odmítnul dát statik kulaté razítko na statický posudek, který připouštěl její provoz při maximálně polovičním zatížení. Fakt je, že pokud by se autobus plný lidí či kamion utrhl a spadl do potoka (viz náklaďáky a autobus proti sobě), byl by to průšvih jako hrom. Poslední toto zjištění jsem osobně učinil hodinu před inkriminovaným vysíláním, kdy jsem byl nucen řídit dopravu osobně (opět náklaďáky a autobus u nejvíce poškozeného místa zaklíněny proti sobě). Vážně to nebylo ohrožení na životě? Autobus s náklaďákem se nepotkaly a starosta si to vymyslel? Nezlobte se, ale přestože si práce policie vážím a s některými se dobře znám, tomu nevěřím.



Promiňte všichni, ale nerozumím této diskusi -- asi jsem málo chodil do školy--- to snad není ani možné -- tak ona policie ČR pracuje jen když je někdo ohrožený na životě??????? to je víc než úsměvný co na to asi řekne hlavní velení třeba v Praze -- to bych si rád poslech. Nestojí to za příspěvek do TV aby na to někdo odpověděl??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wehpi



Založen: 21.8.2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Machnín

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 5:50 am    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že pracuji u stejné složky jako Kutice bych chtěl poupravit její překlep, který zde napsala v prvním odkaze. Nechci ji nikterak omlouvat, ale po dobu, kdy byla ul. Pobřežní řízena policií, se zde hlídky střídali po celou dobu 24 hodin, kdy v době přestávky hlídka, jež měla řízení přiděleno, byla vystřídána hlídkou jinou. Vzhledem k tomu, že jsem zde provoz také řídil, kdy jsem vystřídal hlídku, která odešla na zákonem danou přestávku, tak považuji slova pana starosty za nepravdivé. Odpovědí pro newmana je asi toto. Opravdu se most hlídá v denní době hlídkou MP, kdy je na tento most povolen průjezd pouze nákladním automobilům a pěší zde mají vstup zakázán. Pokud byste chtěli bližší informace k tomuto, předpokládám, že pan starosta vám bude schopen odpovědět přesněji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 11:27 am    Předmět: Citovat

Nezlobte se, ale znám starostu tak dlouho, abych byla přesvědčená, že si střet busu s náklaďákem na tomto úseku nevymyslel ( snad by se podle doby průjezdu dalo ověřit u i řidiče autobusu ) a vzhledem k tomu, že by za případné neštěstí plně zodpovídal, nedivím se mu, že byl naštvaný. Popsali jsme tu 5 stran, takže se k tomu nechci dál vyjadřovat i vzhledem k tomu, že přese všechno si myslím, že všichni zainteresovaní dělali,co bylo v jejich silách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ccc236



Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 1:44 pm    Předmět: Citovat

Vzkaz pro Komeťáka - dojdi si na oční kámo, je vidět, že tvůj inteligentní koeficient se rovná šumící trávě a to možná tu trávu urážím. Chtěl bych vidět tebe frajere co jsi dělal o povodních, když máš čas psát takovéhle kraviny.Zřejmě jsi jen čuměl jak všichni makaj.Jen hlupák a závistivec můze psát v pohnuté době takovéhle blbosti. A proto jdi do ...... a doufám, že tě tam pošlou všichni normální lidi soudruhu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morissettka



Založen: 15.7.2010
Příspěvky: 14
Bydliště: Střelecký Vrch 679

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 2:48 pm    Předmět: Citovat

PJ1 napsal:
Dávám ne. Nesouhlasím. I když mám občas jiný názor na věc než náš pan starosta, dnes musím před ním smeknout. To jak se choval po celou dobu krizové situace hodnotím velkou jedničkou. To co se událo postihlo spoustu obyvatel, mě osobně a mou ženu ne sice materiálně, ale každý den pomáháme dobrovolně obyvatelům Chrastavy. Možná někdo vidí věci, které pan starosta udělal jako špatné, ale já je považuji v současné situaci za ty nejlepší. A můj pohled na pana starostu se velice změnil. Smekám před ním. Urážet totiž umí každý i já, ale v takovéto situaci bych si to ani já nedovolil.


Rolling Eyes přesně tak, souhlasím s Váma, dáváme našemu p. starostovi hlas a v komunálních volbách ho jistě podpoříme...jelikož se zachoval velice perfektně.Také jsme pomáhali jiným, ale co my jsme viděli bylo super, naopak mnoho lidí se zachovali velice hrubě a zlodějsky.Měli by se stidět ti, co nepotřebovali humanitární pomoc a přesto si jí vyžádali.Bylo vidět naopak jaký kdo je.
_________________
Lhotová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com