Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Povodně starostovi Kecy v kleci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

souhlasíte?
Ano
18%
 18%  [ 7 ]
ne
81%
 81%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 7:47 pm    Předmět: Citovat

Cituji:Situace v Pobřežní ulici byla kritická. Silnice je poškozená a při nadměrném provozu hrozí a především v kritických dnech hrozilo zřícení části vozovky. Za normální situace by byla zcela uzavřena. Za dané situace mě opakovaně odmítnul dát statik kulaté razítko na statický posudek, který připouštěl její provoz při maximálně polovičním zatížení. Z tohoto důvodu bylo zapotřebí dodržovat jednosměrný střídavý provoz a vyloučení kamionové dopravy ve dne (kdy jezdilo více než dost jiné těžké techniky kvůli povodním) kvůli rozložení zatížení.Takže shrnu, možná starostovi vytekly nervy, to nevím, ale fakt je, že pokud by se autobus plný lidí či kamion utrhl a spadl do potoka (viz náklaďáky a autobus proti sobě), byl by to průšvih jako hrom. Pokud jsem to pochopila, starosta dal souhlas k průjezdu na vlastní triko, takže by nejspíš odpovídal. Krom toho by zřícená silnice odřízla Vítkovskou, Sportovní, Vítkov, Václavice. Samozřejmě jsou všichni, i policie unavení, 24 hodin v kuse sloužit si nedovedu představit, ale měla jsem pocit, že bylo po městě policistů spousta, takže možná v době oběda se na tomto úseku mohli střídat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 11:56 pm    Předmět: To: Blanka Vávrová Citovat

Ahoj Blanko,
ne mě nevytekly nervy. Pouze jsem konstatoval fakta, nic více nic méně. Má pravomoc starosty města je v době stavu nouze absolutní, stejně jako má zodpovědnost. A to, že PČR vinou velitele místího oddělení můj rozkaz dodržovat kontrolu Pobřežní nepřetržitě 24 hodin denně nerespektovala, je faktem. Nestačí rozkaz plnit z 90 či dokonce 95%, povinností (ze zákona sic!) je ze 100%.
To stejné platí v povinnosti velitele místního oddělení PČR spolupracovat z velitelem MP.

Argumenty o právu velitele PČR si odpočinout či o právu přestat kontrolovat daný úsek z důvodu odchodu na oběd jsou neuvěřitelné a nepřijatelné (zkus si jen představit, že by takto uvažovali lékaři při mnohohodinové složité operaci), nemluvě o tom, že daný úsek byl nekontrolován i v jiných časových úsecích.

Nic z výše uvedeného nemění na záslužnosti činnosti různých složek PČR jako celku během povodní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kutice



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 4:54 am    Předmět: Citovat

Pane starosto,
asi nevíte, že poslední týden zde nevelil velitel místního oddělení, ale hold, když nemáte tyto informace, tak prosím nenapadejte velitele bezdůvodně. Děkuji za pochopení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fatum



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:23 am    Předmět: Citovat

CSA - je tedy hezké poukazovat na anonymní blbečky a sám být pod anonymem. Holt koukám další mistr mezi mistry kovaný. Very Happy Řekněme, že jsem místní, tedy alespoň co se blízkého okolí týká. Boty pana starosty sleduji již delší dobu a není jich zrovna málo. Mnoho obyvatel Chrastavy by mi jistě dalo za pravdu? Jak jsem měl možnost pozorovat, zjistil jsem, že na příspěvek zakladatele Kometaka, sic netuším kdo to je, komentují především lidé z úřadu, kteří se zastávají svého. Taktéž jako chápu, kdy se Kutice zastává svého vedení. Doufám jen, že sem již brzy nahlédne někdo, kdo byl postižen a dostane se k počítači k vyjádření k celé situaci a rozkryje tak mnoho toho, co spousta z pisálků zde ani netuší. Nehodlám hovořit za někoho, kdo se zde hodlá vyjádřit k tomuto brzy sám, a ten kdo z Chrastavy je, tak pozná, o koho jde. Nicméně jsem tedy sledoval, zda se pan starosta vyjádří k dotazu na jeho velitele MP. Mmm stále nic. Párkrát jsem tedy pozoroval, jak ve večerních hodinách dva příslušníci MP Chrastava pochodují po náměstí, nebo jezdí vozem, kdy ovšem jejich velitel stále sedí ve foajé úřadu, hlučně haleká a rozmlouvá s dobrovolníky, kdy je zahlcuje vtipně lazeným zážitkem pravděpodobně z druhé světové války, kde byl asi účastníkem. Je vidět, že okap, který zachycuje vodu nad jeho bedry je dostatečně dlouhý a pokrytí má 100% neboť krom projížděk na čtyřkolce, když už je zde tolikrát vyzdvižena jsem jeho osobně v terénu po celou dobu povodní nezahlédnul, aby poskytnul svou pomocnou ruku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fatum



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:23 am    Předmět: Citovat

CSA - je tedy hezké poukazovat na anonymní blbečky a sám být pod anonymem. Holt koukám další mistr mezi mistry kovaný. Very Happy Řekněme, že jsem místní, tedy alespoň co se blízkého okolí týká. Boty pana starosty sleduji již delší dobu a není jich zrovna málo. Mnoho obyvatel Chrastavy by mi jistě dalo za pravdu? Jak jsem měl možnost pozorovat, zjistil jsem, že na příspěvek zakladatele Kometaka, sic netuším kdo to je, komentují především lidé z úřadu, kteří se zastávají svého. Taktéž jako chápu, kdy se Kutice zastává svého vedení. Doufám jen, že sem již brzy nahlédne někdo, kdo byl postižen a dostane se k počítači k vyjádření k celé situaci a rozkryje tak mnoho toho, co spousta z pisálků zde ani netuší. Nehodlám hovořit za někoho, kdo se zde hodlá vyjádřit k tomuto brzy sám, a ten kdo z Chrastavy je, tak pozná, o koho jde. Nicméně jsem tedy sledoval, zda se pan starosta vyjádří k dotazu na jeho velitele MP. Mmm stále nic. Párkrát jsem tedy pozoroval, jak ve večerních hodinách dva příslušníci MP Chrastava pochodují po náměstí, nebo jezdí vozem, kdy ovšem jejich velitel stále sedí ve foajé úřadu, hlučně haleká a rozmlouvá s dobrovolníky, kdy je zahlcuje vtipně lazeným zážitkem pravděpodobně z druhé světové války, kde byl asi účastníkem. Je vidět, že okap, který zachycuje vodu nad jeho bedry je dostatečně dlouhý a pokrytí má 100% neboť krom projížděk na čtyřkolce, když už je zde tolikrát vyzdvižena jsem jeho osobně v terénu po celou dobu povodní nezahlédnul, aby poskytnul svou pomocnou ruku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:05 am    Předmět: Citovat

A kdopak jsi ty????? ty nejsi anonym co se narodil 17.8 Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fatum



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:27 am    Předmět: Citovat

To je pravda, opravdu nejsem ani jiné tomu podopné datum v měsíci srpnu. Domnívám se, že i v případě uvedení sebe sama je to bezpředmětné, neb se stejně všichni zde znát nemůžeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:22 am    Předmět: Citovat

Fatum napsal:
CSA - je tedy hezké poukazovat na anonymní blbečky a sám být pod anonymem. Holt koukám další mistr mezi mistry kovaný. Very Happy

Pane anonyme, pod každým mým příspěvkem najdete odkaz na můj web, kde se o mě dozvíte vše podstatné, pokud by vás to snad zajímalo Wink
A na úřadu v Chrastavě vážně nepracuji Smile
Nakonec - když jsme si před lety vybírali, kam se stěhovat, vyhrála Chrastava, mj. i kvůli tomu, že má schopné vedení, které jí posouvá stále k lepšímu místu pro žití.
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 10:07 am    Předmět: Citovat

Příspěvky nově registrovaných členů jsou k nezaplacení Laughing Laughing Laughing Já nevim , že tady řešítě takové blbosti. Co se týče velitele MP , rozhodně je mnohokráte lepší jízda na čtyřkolce, velmi ucpanou Chrastavou , nežli autem vážení Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fatum



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 10:30 am    Předmět: Citovat

Uznávám pochybení, kdy jsem se opravdu nepodíval na tento odkaz? možná proto, že mě to opravdu nezajímá. Pokud reaguji na fórum, tak jej nepovažuji za seznamku ... Andýsek má pravdu, jelikož přeci jen její vozidlo stojíc zaparkováno v protisměru v ul. Frýdlantská opravdu překážku tvoří a poté se to samozřejmě ucpává. Holt Bay, bay vystihuje vše. Takže pokud bude někdo reagovat opět na téma, považuji to za plnohodnotnější než se tu dohadovat o seznamování s uživateli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 12:12 pm    Předmět: Citovat

Plnohodnotný příspěvek od anonyma Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy tak to už jsem se dlouho takle nezasmál Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 12:18 pm    Předmět: Citovat

Fatum napsal:
Uznávám pochybení, kdy jsem se opravdu nepodíval na tento odkaz? možná proto, že mě to opravdu nezajímá. Pokud reaguji na fórum, tak jej nepovažuji za seznamku ...

Tak to já taky netušil, že se tu chci s někým seznamovat, protože mám v patičce odkaz na web, kdyby snad někoho zajímalo, s kým si tu píše Very Happy Zjevně nebyl lepší argument, tak já to teda beru no Smile
Další důkaz toho, že vaše myšlení je na poněkud jiné koleji...
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 3:04 pm    Předmět: Citovat

Fatum je nějaký chytrý Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing jupíííí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 3:04 pm    Předmět: Citovat

A pokud tam budu, veřtě, že stát tam bude dál Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 3:08 pm    Předmět: Citovat

A opět koukám jak jsou někteří nenažraní, to Vás tak strašně sere ta hodka občas co jdu k mámě ? Nebo mi vyčítáte, že se tam parkovalo v době po povodních kdy se jí pomáhalo ? Ono momentálně není skoro kde jinde parkovat, pane anonyme Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Takže přesně - bay bay
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com