Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Povodně starostovi Kecy v kleci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

souhlasíte?
Ano
18%
 18%  [ 7 ]
ne
81%
 81%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
petrtlach



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 5:28 pm    Předmět: Citovat

To je asi jako kdyby hasiče volali k požáru a řekli :" nemáme čas, teď máme pauzu na oběd". Laughing je to dosti velká nehoráznost po stránce PČR, mělo by fungovat střídání. Ovšem občané by si přáli jejich přítomnost v celé postižené oblasti, hlavně v Nádražní ulici v noci. Přes den je vidíme všude, i v Penny, když si jdou pro sušenky, ale jakmile se setmí, tak zmizí, nebo to dělají jejich stejnokroje? Celkově je jich málo, a tak se snaží aspoň udělat minimum, přeci taky nelze každému postiženému ve městě přidělit do objektu jednoho policistu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pupulu



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 5:29 pm    Předmět: O co jde? Citovat

Vážení přátelé ,nechápu co kdo řeší...Myslím,že v Chrastavě nebyl nikdo připraven na příchod takové katastrofy.Původně se v pátek hlásili bleskové povodně pokud vím pro Jihočeský kraj (celkem daleko).Tady krapet pršelo ani to nám nepřišlo divné..A pak se stalo co se stalo.Myslím,že chrastava hozená do takového průšvihu zvládla vše.Pan starosta,vedení města,záchranné složky-všichni dělali co mohli.Nevím co kdo má proti čtyřkolkám,ale je pravdou,že v sobotu a v neděli byli takřka jediným prostředkem,který projel až do vody,zachránili jsme několik lidí,aut,majetek,dále jsme dokázali zásobovat odříznuté obce-Vítkov,Nová Ves,Bílý Kostel,....Nikdy jsem nezažila,aby se lidi tolik semknuli a pomáhali si.Pan starosta byl neustále na blízku,dělal co mohl.Policie,kterou zde haníte jela 24h. denně,makali,občasné zastavení na kávu a trochu jídla bylo nutností,aby jsme nekolabovali.Ale jinak byli všichni v terénu a pomáhali kde se dalo.Děkuji Vám všem-MP,PČR,krizové centrum,hasiči,vojáci,zdravotníci,a v neposlední řadě velká spousta dobrovolníků.Můj velký osobní dík patří všem kteří místo koukání a hledání chyb na druhých vzali holinky,rukavice,auta,vozíky,čtyřkolky a přišli pomoc lidem,kteří to potřebovali.Také všem,kteří lidem dopravili velkou spoustu pomoci.Já měla plánovanou dovolenou 14 dnů a ani mě nenapadlo,že bych nešla pomoct.Prostě díky všem!!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pupulu



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 5:32 pm    Předmět: Citovat

PS:vyjděte do města a zeptejte se např.vojáků,kteří mají za sebou několikáté povodně (někteří i 5 a více),všichni Vám řeknou,že tak skvělou organizaci ještě neviděli.A že to někde trochu drhlo-ruku na srdce kdo z vás vážení by dokázal tohle ukočírovat bez zádrhelů???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fatum



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 5:37 pm    Předmět: Citovat

Inu jsem opravdu rád, že se alespoň někdo dovede pobavit. S tím, že jsem a spousta dalších lidí je na jiné vlně souhlasím, neb se domnívám, že pokud bych byl na úplně stejné tak se fórum ani zakládat nemusí. Inu pokud sem si tedy špatně povšimnul tohoto vozidla tak jsou v Chrastavě povodně celoročně ... Je pravda že je zřejmě opravdu složité zaparkovat na náměstí a 20 m. dojít, ale ... rád bych se ještě vyjádřil k nenažranosti, ale v tomto případě to raději nebudu komentovat, jelikož bych pak nechtěl aby to jakkoli špatně vyznělo třeba i jako urážka, nebo i narážka ... Holt koukám, že zde již nemá cenu nic psát, jelikož se původní téma z této debaty vytratila do ztracena, takže pěkný den a dobrou chuť Bay, Bay ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 6:03 pm    Předmět: Citovat

Fatum napsal:
Inu jsem opravdu rád, že se alespoň někdo dovede pobavit. S tím, že jsem a spousta dalších lidí je na jiné vlně souhlasím, neb se domnívám, že pokud bych byl na úplně stejné tak se fórum ani zakládat nemusí. Inu pokud sem si tedy špatně povšimnul tohoto vozidla tak jsou v Chrastavě povodně celoročně ... Je pravda že je zřejmě opravdu složité zaparkovat na náměstí a 20 m. dojít, ale ... rád bych se ještě vyjádřil k nenažranosti, ale v tomto případě to raději nebudu komentovat, jelikož bych pak nechtěl aby to jakkoli špatně vyznělo třeba i jako urážka, nebo i narážka ... Holt koukám, že zde již nemá cenu nic psát, jelikož se původní téma z této debaty vytratila do ztracena, takže pěkný den a dobrou chuť Bay, Bay ...


Opravdu není potřeba sem psát pokud umíš jen každého napadat a urážet -- samozřejmě anonymě- to svědčí o velkém charakteru když se ani pod svůj názor nemůžeš podepsat. Musíš být hodně "postižený" povodní když máš všechno to co píšeš a naznačuješ čas sledovat. Chtělo by to požádat o pomoc psychologa -- protože to všichni jsou blbí atd.. jen já jsem génius už něco naznačuje -- bay bay a přeju brzké uzdravení..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 7:59 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

Fatum je dosti směšný, jen si jaksi neuvědomil , že na námku by auto nyní zcela jistě vadilo. Ale vy mě opravdu nerozházíte Laughing Laughing Laughing Laughing Jsou daleko větší starosti, než jeden pošetilý maník z Chrastavy Laughing Laughing Laughing
Pupulu souhlasím, vše v Chrastavě proběhlo perfektně a taky všem velké dík. Ještě osobně děkuji pánům co obsluhovali přímo při záplavách bagr DĚKUJI !!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 8:04 pm    Předmět: Citovat

A propo když jste tak ohromně chytrý, jistě jste si všiml, že to auto už nekočíruju já, a to dosti dlouho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 9:05 pm    Předmět: Citovat

Nechapu,kde se v nekterych lidech zvlaste v teto tezke dobe bere takova zloba a nenavist!!Co ja poznal,tak pan starosta se snazil jak jen mohl,vcetne ostatnich clenu MU...Bohuzel cinnost policie,jak statni tak mestske v dobe nejhorsi tu sobotu a nedeli po povodni nebyla zrovna nejlepsi...Ale zase berme to,ze vazne nemohli byt vsude..
Co je ale smutne,to je zneuzivani ostatnich lidi,kteri nebyli zasazeni povodnemi a chodi si na MU pro veci..To je na tom nejvic ostudne.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andýsek1



Založen: 10.6.2009
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 9:18 pm    Předmět: Citovat

S tím souhlasím !!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.Lohynský



Založen: 29.9.2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 12:22 am    Předmět: Re: Povodně starostovi Kecy v kleci Citovat

Kometak napsal:
Milý starosto,
z Vašeho jednání týkající se povodní zde v Chrastavě se mi chce zvracet a to nejen mě. Včera jsem společně s kamarády shlédl reportáž ČT, kde jste kritizoval Policii ČR,jak nedokázala zajistit dohled nad ulicí Pobřežní v Chrastavě. Zcela s Vámi nesouhlasím a to nejsem zastánce Policie ČR,ale musím říci, že nasazení Policisté jsou deno denně viděni na ulicích při řízení dopravy a dalších spojených činností a to i některé 24 hodin denně. Policisté jsou vyčerpaní i hladový jako ostatní složky IZS a mají též nárok na spánek. Naopak Vaši městští policisté jmenovitě vedoucí MP (Váš poskok) si tuto tragédii užívá, jezdí si po ulicích na čtyřkolce a myslím si, že je to jediný člověk, který by chtěl povodně celý rok. Dále nechci komentovat to, že nedodržuje stejnokroj MP. Dle zjištěných informací jsem zjistil, že již po dobu povodní neřídíte situaci Vy
ani Policii ČR, ale hasič krizového štábu, ketrý situaci zvládá bravůrně což vy by jste nezvládl. Po Chrastavě se jenom vozíte a to nemluvim o tom, že bráníte v činnosti jednomu strážníkovi MP, který Vám dělá řidiče a mohl by být zapotřebí jinde toť vše co mne trápilo. Děkuji za odpověď a držme všichni při sobě! Kometa


Zvracet mi je Kometaku z Vás. Nechápu jak takový blábol někdo může napsat. Zajímalo by mně, co jste kromně psaní těchto plků za posledních 14 dní pro Chrastavu udělal? Pokud máte zájem, rád si o tom pohovořím osobně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kutice



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 11:48 am    Předmět: Citovat

když zavolají PČR k zákroku,tak taky ihned neodkladně jede a v ulici Pobřežní nebyl nikdo ohrožen na životě,takže si nechte ty ubohá slova děkuji. Jo a kdyby jsme nebyli v ulici Pobřežní vidět,jak již prohlásil Starosta, tak jak je možné, že zde sám náčelník MP zastavil u mé osoby a prohodil semnou a mým kolegou pár slov. Tak to koukám, že si moc do pusy nevidíte Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 1:30 pm    Předmět: Citovat

Silnice je poškozená a při nadměrném provozu hrozí a především v kritických dnech hrozilo zřícení části vozovky. Za dané situace mě opakovaně odmítnul dát statik kulaté razítko na statický posudek, který připouštěl její provoz při maximálně polovičním zatížení. Fakt je, že pokud by se autobus plný lidí či kamion utrhl a spadl do potoka (viz náklaďáky a autobus proti sobě), byl by to průšvih jako hrom. Poslední toto zjištění jsem osobně učinil hodinu před inkriminovaným vysíláním, kdy jsem byl nucen řídit dopravu osobně (opět náklaďáky a autobus u nejvíce poškozeného místa zaklíněny proti sobě). Vážně to nebylo ohrožení na životě? Autobus s náklaďákem se nepotkaly a starosta si to vymyslel? Nezlobte se, ale přestože si práce policie vážím a s některými se dobře znám, tomu nevěřím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 4:12 pm    Předmět: Citovat

Blanka Vávrová napsal:
Silnice je poškozená a při nadměrném provozu hrozí a především v kritických dnech hrozilo zřícení části vozovky. Za dané situace mě opakovaně odmítnul dát statik kulaté razítko na statický posudek, který připouštěl její provoz při maximálně polovičním zatížení. Fakt je, že pokud by se autobus plný lidí či kamion utrhl a spadl do potoka (viz náklaďáky a autobus proti sobě), byl by to průšvih jako hrom. Poslední toto zjištění jsem osobně učinil hodinu před inkriminovaným vysíláním, kdy jsem byl nucen řídit dopravu osobně (opět náklaďáky a autobus u nejvíce poškozeného místa zaklíněny proti sobě). Vážně to nebylo ohrožení na životě? Autobus s náklaďákem se nepotkaly a starosta si to vymyslel? Nezlobte se, ale přestože si práce policie vážím a s některými se dobře znám, tomu nevěřím.



Promiňte všichni, ale nerozumím této diskusi -- asi jsem málo chodil do školy--- to snad není ani možné -- tak ona policie ČR pracuje jen když je někdo ohrožený na životě??????? to je víc než úsměvný co na to asi řekne hlavní velení třeba v Praze -- to bych si rád poslech. Nestojí to za příspěvek do TV aby na to někdo odpověděl??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 4:25 pm    Předmět: Citovat

Berte ohled na to, že to byl krizový stav a policistů v ulicích bylo určitě méně, než by v tu chvíli bylo potřeba, protože podobnou situaci dopředu jistě nikdo nečekal ... a tudíž zkrátka nemohli být všude, kde jich zrovna bylo potřeba a navíc nonstop ... nedramatizoval bych to už Cool
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com