Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Charitativní koncert pro Chrastavu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 10:11 am    Předmět: Citovat

Michalovo vysvětlení padlo zde a je rozumné, ale nerozumné bylo dávat tuto informaci na koncertě a v TV, myslím, že se hodně dárců naštvalo a pochybuji, že se k tomuto vysvětlení dostanou. Myslím, že i ta kanalizace by byla jako užití daru vhodnější. Jinak věřím, že je Michal schopný zajistit finance pro obnovu Chrastavy. Proto také se snažím získat pomoc pro jednotlivce. U některých jsem s radostí zjistila, že už o pomoc nežádají, protože jim město pomohlo zajistit náhradní bydlení. Za to dík. Moc držím palce, aby se podařilo postavit povodňové byty, i když to bude běh na dlouhou trať, poslouží tedy snad i jako startovací byty pro mladé rodiny, případně pro pomoc lidem, kteří se ne vlastní vinou dostanou do tíživé situace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 6:09 pm    Předmět: Fotky z koncertu Citovat

Přeposílám dnešní e-mail paní Sekaninové (hlavní organizátorky)

Dobrý den pane starosto,
Posílám Vám fotky z koncertu.
Přeji hezký den
S pozdravem


fotky jsou na
http://www.mjpfoto.eu/chrastava/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bohun



Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 12:31 am    Předmět: NAPROSTÁ OSTUDA Citovat

Vážený pane starosto, i já se musím přidat ke kritikům. To, co jste dokázal před celým národem pronést v přímém přenosu je ostuda!!!! Věnovat půl milionu partě nadšenců, mi přijde hodně mimo. Neměl být náhodu dar použit na obnovu městského majetku? A patří ona kuželna městu? Mylsím, že to poslední, co naprostou většinu obyvatel Chrastavy zajímá, je nějaká parta pár lidí z jakési kuželny, kde nikdy nebyli, kterou nemají možnost využívat a která městu nepřináší žádný prospěch..... jistě by se našly aktuálně potřebnější projekty, kde investovat Sad((( Vcelku se stydím, že jsem obyvatelem takového města s takovým starostou.... když se i mí přátelé žijící jinde po shlédnutí zpráv zeptají, zda to jako náš pan starosta myslí vážně, je mi vskutku stydno.....a nevím, co na to říct....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 5:41 am    Předmět: To:Bohun Citovat

Milý Bohune,
vznik Vaší virtuální anonymní existence v noci (v jednu hodinu po půlnoci) po komunálních volbách a náhlý zájem o daná témata (týden a měsíc stará) projevený ve dvou nenávistných příspěvcích (tento + http://www.chrastava.cz/forum/viewtopic.php?t=809 ), vzbuzuje neodbytný dojem, že se Vám o daná témata vůbec nejedná a vybíjíte si frustraci z volebních výsledků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com