Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ne každého zajímají povodně
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 9:14 pm    Předmět: Ne každého zajímají povodně Citovat

Ne každého zajímají povodně - vždyť užít si Loukotě a řemeny v Jičíně stálo zato užít si od začátku do konce (6. až 8. srpna 2010) http://kvarteto.rehec.cz/858963_clanek.html
a pak bylo důležité psát důležité statě
http://inoviny.vserver.pueblo.cz/nazor/o-letosnim-krouzkovani-z-druhe-strany
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 12:32 pm    Předmět: Citovat

Halvi, dík, to je dobré upozornění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Frigo



Založen: 4.2.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 1:26 pm    Předmět: Citovat

až nyní mě to trklo, mockrát díky za upozornění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: so září 25, 2010 8:25 am    Předmět: Citovat

No a mě stále chybí vyjádření onoho zastupitele, proč se cpe na starostu, když jak povodně ukázaly, ho Chrastava a Chrastaváci vůbec nezajímají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Oldřich Němec



Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 5:29 pm    Předmět: Citovat

... Michale, já nevím, kdo se na starostu tak vehementně "cpal",
když se nakonec s minimem preferenčních hlasů starostou stal... Rolling Eyes Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 6:07 pm    Předmět: Citovat

Oldřich Němec napsal:
... Michale, já nevím, kdo se na starostu tak vehementně "cpal",
když se nakonec s minimem preferenčních hlasů starostou stal... Rolling Eyes Embarassed


Já mám pocit, že tentokrát to bude většina pane Němec Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frigo



Založen: 4.2.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 6:13 pm    Předmět: Citovat

Při vší úctě pane Němec, naprosto postrádám smysl Vašeho příspěvku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 11:06 pm    Předmět: Citovat

Ja teda postrádám smyslu plnost "zájmu" pana Němce o Chrastavu...když měl možnost udělal prd a teď se bude navážet a hrát si na patrona...Bez díku Ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alena Knittlová



Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 7:46 am    Předmět: Re: Ne každého zajímají povodně Citovat

halvi napsal:
Ne každého zajímají povodně - vždyť užít si Loukotě a řemeny v Jičíně stálo zato užít si od začátku do konce (6. až 8. srpna 2010) http://kvarteto.rehec.cz/858963_clanek.html
a pak bylo důležité psát důležité statě
http://inoviny.vserver.pueblo.cz/nazor/o-letosnim-krouzkovani-z-druhe-strany


Tak Vám nějak nerozumím. Místo abyste byli rádi, že pan Němec umí držet slovo i v případech krajně vypjatých, ho za to kritizujete. Tuto akci měl sjednanou rok dopředu. V té době nemohl tušit co se stane. A kdyby nevystoupil. pokazil by vystoupení celému řq. A hlavně pořádajícím.To se přece nedělá.Měl tedy dilema.Myslím, že se zachoval velmi dobře.A dobře Chrastavu reprezentoval. Měli byste vážit trochu slova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jabadadoo



Založen: 28.4.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 8:02 am    Předmět: Citovat

No, já si myslím, že dejme tomu v případě vystoupení je to asi v pořádku, jen to rozplývání se potom ne (i když pravdou je že to dle monogramu pod článkem psal jeho kapelní souputník "lk"). A co se psaní sáhodlouhých pojednání o kroužkování týče, to už bylo asi navíc, myslím že v době kdy toto psal už o povodních věděl. Twisted Evil
_________________
Plecháč Jan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 2:20 pm    Předmět: Re: Zastupitel nebo komediant? Citovat

Alena Knittlová napsal:


Tak Vám nějak nerozumím. Místo abyste byli rádi, že pan Němec umí držet slovo i v případech krajně vypjatých, ho za to kritizujete. Tuto akci měl sjednanou rok dopředu. V té době nemohl tušit co se stane. A kdyby nevystoupil. pokazil by vystoupení celému řq. A hlavně pořádajícím.To se přece nedělá.Měl tedy dilema.Myslím, že se zachoval velmi dobře.A dobře Chrastavu reprezentoval. Měli byste vážit trochu slova.[/quote]

Vážená, doufám, že jste jediná, kdo to nechápe!!!
Připomínám, že nikdo nenutil v roce 2006 pana Němce, aby kandidioval do zastupitelstva města Chrastavy. Dále připomínám, že zvolený má vůči občanům města, ve kterém byl zvolen, povinnosti!!! A připomínám také, že to nedělá zadarmo!!!
Pan Němec má zastupování s občany města Chrastavy sjednáno na čtyři roky tj. až do říjnových voleb roku 2010.
Z toho důvodu jistě pochopíte, že když mi v srpnu " teklo do bot " , to že někde jinde, v jiném městě pan Němec krákal mi je, bylo a bude u p....e!!!
V každém případě v říjnu (ani nikdy jindy a jinde) volit pana Němce nebudu, abych nenabourával kariéru komedianta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 7:45 pm    Předmět: To: Alena Knittlová Citovat

Vážená paní Knittlová,
dovolím si Vás jednak upozornit, že z článku http://kvarteto.rehec.cz/858963_clanek.html vyplývá, že člen zastupitelstva pan Oldřich Němec hrát v Jičíně v sobotu a v neděli nemusel, neboť pracovní povinnosti omlouvaly (citace): Dokonce nastala dosti kuriózní situace, protože jsme se hráli každý den v jiném obsazení.Vynuceno to pracovními a rodičovskými povinnostmi umělců. No která místní či vzdálená skupina se může pochlubit takovou variabilitou?
a v neděli dokonce původně neměl (citace): ...Produkce byla ukončena Zdeňkovou operní árií "vypůjčenou" si od Vlasty Buriana. Po takovém úspěchu jsme prostě museli jít operativně i v neděli, že?

Především však vzhledem k tomu, že slib zastupitele města ze zákona zní:
"Slibuji věrnost České republice. Slibuji na svou čest a svědomí, že svoji funkci budu vykonávat svědomitě, v zájmu obce (města) a jejích (jeho) občanů a řídit se Ústavou a zákony České republiky." měl ze zákona každý zastupitel ve zcela mimořádné situaci, která nastala 7. pouze dvě možnosti a) okamžitě co to technicky půjde (např. přijet ze zahraniční dovolené) přijet pomáhat, b) okamžitě rezignovat na svůj post zastupitele města.
Nutno říci, že velká část zastupitelů svůj slib během povodní plnila např. Pilař, Šírová, Trpišovský, Rachlický, Bouda, Ramírezová, někteří bojovali s následky ve svém obydlí či podnikání a pak šli pomáhat též např. Štekl (sháněl a sehnal několik dárců), Severa, Rozmajzl, někteří pomáhali lokálně, tam kde bydlí např. Pěch, Zoul, někteří pomáhali určitým postiženým lidem např. Krčková.
Omlouvám se některým, které jsem výše neuvedl, můj přehled není komplexní a kompletní. Co však vím, vím o tom, že přístup dvou zastupitelů byl nejen ostudný, ale de jure protizákonný, neboť exemplárním způsobem porušili slib zastupitele a to Wolf (po 7. srpnu odjel na dovolenou, zato na ZM dne 20. září sepsul mě a zaměstnance úřadu, že jsme tu měli během povodní pěkný bordel a že kašleme na lidi, když ještě není nová lávka v Kolonce) a Němec (nejen, že nehnul ani prstem 7. a 8. srpna, ale ani nikdy potom a že měl možnosti pomoci jako ředitel odboru na ministerstvu i mimo Chrastavu - např. uspořádat na ministerstvu sbírku s humanitární pomocí apod.).
Členové zastupitelstva (nikoli zaměstnanci úřadu) jsou Ti, kteří ze zákona zastupují město a jeho občany....všech 19 bez výjimky...a nikdo jiný. A zastupitelem je každý zastupitel non-stop ve dne v noci a každý zaměstnavatel je dokonce ze zákona povinen zastupitele v naléhavých případech pro práci pro obec uvolnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alena Knittlová



Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 5:38 am    Předmět: Re: To: Alena Knittlová Citovat

Michael Canov napsal:
Vážená paní Knittlová,
dovolím si Vás jednak upozornit, že z článku http://kvarteto.rehec.cz/858963_clanek.html vyplývá, že člen zastupitelstva pan Oldřich Němec hrát v Jičíně v sobotu a v neděli nemusel, neboť pracovní povinnosti omlouvaly (citace): Dokonce nastala dosti kuriózní situace, protože jsme se hráli každý den v jiném obsazení.Vynuceno to pracovními a rodičovskými povinnostmi umělců. No která místní či vzdálená skupina se může pochlubit takovou variabilitou?
a v neděli dokonce původně neměl (citace): ...Produkce byla ukončena Zdeňkovou operní árií "vypůjčenou" si od Vlasty Buriana. Po takovém úspěchu jsme prostě museli jít operativně i v neděli, že?

Především však vzhledem k tomu, že slib zastupitele města ze zákona zní:
"Slibuji věrnost České republice. Slibuji na svou čest a svědomí, že svoji funkci budu vykonávat svědomitě, v zájmu obce (města) a jejích (jeho) občanů a řídit se Ústavou a zákony České republiky." měl ze zákona každý zastupitel ve zcela mimořádné situaci, která nastala 7. pouze dvě možnosti a) okamžitě co to technicky půjde (např. přijet ze zahraniční dovolené) přijet pomáhat, b) okamžitě rezignovat na svůj post zastupitele města.
Nutno říci, že velká část zastupitelů svůj slib během povodní plnila např. Pilař, Šírová, Trpišovský, Rachlický, Bouda, Ramírezová, někteří bojovali s následky ve svém obydlí či podnikání a pak šli pomáhat též např. Štekl (sháněl a sehnal několik dárců), Severa, Rozmajzl, někteří pomáhali lokálně, tam kde bydlí např. Pěch, Zoul, někteří pomáhali určitým postiženým lidem např. Krčková.
Omlouvám se některým, které jsem výše neuvedl, můj přehled není komplexní a kompletní. Co však vím, vím o tom, že přístup dvou zastupitelů byl nejen ostudný, ale de jure protizákonný, neboť exemplárním způsobem porušili slib zastupitele a to Wolf (po 7. srpnu odjel na dovolenou, zato na ZM dne 20. září sepsul mě a zaměstnance úřadu, že jsme tu měli během povodní pěkný bordel a že kašleme na lidi, když ještě není nová lávka v Kolonce) a Němec (nejen, že nehnul ani prstem 7. a 8. srpna, ale ani nikdy potom a že měl možnosti pomoci jako ředitel odboru na ministerstvu i mimo Chrastavu - např. uspořádat na ministerstvu sbírku s humanitární pomocí apod.).
Členové zastupitelstva (nikoli zaměstnanci úřadu) jsou Ti, kteří ze zákona zastupují město a jeho občany....všech 19 bez výjimky...a nikdo jiný. A zastupitelem je každý zastupitel non-stop ve dne v noci a každý zaměstnavatel je dokonce ze zákona povinen zastupitele v naléhavých případech pro práci pro obec uvolnit.

ážený pane starosto. Nechci a nebudu s Vámi polemizovat. Napsala jsem svůj názor na účast pana Němce v ř.q. při Loukotích. Opět podotýkám, že jeho účast byla nezbytná. Jste proti němu zaujatý a nespravedlivý. Ale to nechť posoudí každý občan Chrastavy sám. Hezký den a méně zášti Vám přeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alena Knittlová



Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 5:40 am    Předmět: Re: To: Alena Knittlová Citovat

Alena Knittlová napsal:
Michael Canov napsal:
Vážená paní Knittlová,
dovolím si Vás jednak upozornit, že z článku http://kvarteto.rehec.cz/858963_clanek.html vyplývá, že člen zastupitelstva pan Oldřich Němec hrát v Jičíně v sobotu a v neděli nemusel, neboť pracovní povinnosti omlouvaly (citace): Dokonce nastala dosti kuriózní situace, protože jsme se hráli každý den v jiném obsazení.Vynuceno to pracovními a rodičovskými povinnostmi umělců. No která místní či vzdálená skupina se může pochlubit takovou variabilitou?
a v neděli dokonce původně neměl (citace): ...Produkce byla ukončena Zdeňkovou operní árií "vypůjčenou" si od Vlasty Buriana. Po takovém úspěchu jsme prostě museli jít operativně i v neděli, že?

Především však vzhledem k tomu, že slib zastupitele města ze zákona zní:
"Slibuji věrnost České republice. Slibuji na svou čest a svědomí, že svoji funkci budu vykonávat svědomitě, v zájmu obce (města) a jejích (jeho) občanů a řídit se Ústavou a zákony České republiky." měl ze zákona každý zastupitel ve zcela mimořádné situaci, která nastala 7. pouze dvě možnosti a) okamžitě co to technicky půjde (např. přijet ze zahraniční dovolené) přijet pomáhat, b) okamžitě rezignovat na svůj post zastupitele města.
Nutno říci, že velká část zastupitelů svůj slib během povodní plnila např. Pilař, Šírová, Trpišovský, Rachlický, Bouda, Ramírezová, někteří bojovali s následky ve svém obydlí či podnikání a pak šli pomáhat též např. Štekl (sháněl a sehnal několik dárců), Severa, Rozmajzl, někteří pomáhali lokálně, tam kde bydlí např. Pěch, Zoul, někteří pomáhali určitým postiženým lidem např. Krčková.
Omlouvám se některým, které jsem výše neuvedl, můj přehled není komplexní a kompletní. Co však vím, vím o tom, že přístup dvou zastupitelů byl nejen ostudný, ale de jure protizákonný, neboť exemplárním způsobem porušili slib zastupitele a to Wolf (po 7. srpnu odjel na dovolenou, zato na ZM dne 20. září sepsul mě a zaměstnance úřadu, že jsme tu měli během povodní pěkný bordel a že kašleme na lidi, když ještě není nová lávka v Kolonce) a Němec (nejen, že nehnul ani prstem 7. a 8. srpna, ale ani nikdy potom a že měl možnosti pomoci jako ředitel odboru na ministerstvu i mimo Chrastavu - např. uspořádat na ministerstvu sbírku s humanitární pomocí apod.).
Členové zastupitelstva (nikoli zaměstnanci úřadu) jsou Ti, kteří ze zákona zastupují město a jeho občany....všech 19 bez výjimky...a nikdo jiný. A zastupitelem je každý zastupitel non-stop ve dne v noci a každý zaměstnavatel je dokonce ze zákona povinen zastupitele v naléhavých případech pro práci pro obec uvolnit.

Vážený pane starosto. Nechci a nebudu s Vámi polemizovat. Napsala jsem svůj názor na účast pana Němce v ř.q. při Loukotích. Opět podotýkám, že jeho účast byla nezbytná. Jste proti němu zaujatý a nespravedlivý. Ale to nechť posoudí každý občan Chrastavy sám. Hezký den a méně zášti Vám přeji.Alena Knittlová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oldřich Němec



Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 5:52 am    Předmět: Michael Canov Citovat

Ale Michale, Tvá slova pouze okolí utvrzují v tom, že skutečně Ti musím ležet hodně v žaludku, a nejen asi já, dle Tvého příspěvku.
Je vidět, že uděláš vše proto, aby ses na radnici udržel další volební období - je to zcela pochopitelné (nic proti, třeba to tentokrát vyhraješ). Na ty útoky před volbami máš ještě týden.
Skutečně ta akce byla nasmlouvaná rok dopředu, a vyčítat mi, že jsem dodržel slovo, není od Tebe fér.
Já bych naopak od Tebe očekával, že operativně svoláš krátké jednání ZM - nestalo se.
Mohl bych zde připomenout několik Tvých povedených akcí - jen namátkou:
1. skatepark - bez komentáře;
2. domeček po městské policii jsi chtěl zbourat, nakonec se nám podařilo Tvůj záměr zvrátit, a pak jsi slavnostně uváděl do domku děti;
3. nebýt zastupitelů za SNK, občané by dnes platili téměř desetinásobek za daň z nemovitostí;
4. nebýt ankety (a jejich navrhovatelů), bylo by dnes díky Tvému návrhu z koupaliště brouzdaliště.
A tak bych mohl pokračovat. Ale je to zcela zbytečné.
Jen chci připomenout, že ne všechny kroky se Ti ve vedení města povedly. Jenže to Ty si ve své pýše nepřiznáš.
Jsem přesvědčen, že jsem nic neporušil, a pokud ano, můžeš na mne podat třeba ústavní stížnost.
Co se týká mého zaměstnání, jsem skutečně maximálně vytížen. Nicméně osobně jsem přispěl do sbírky, která byla u nás veřejně zorganizována. A pokud by ses seznámil s mojí pracovní náplní, přestal bys tady žvanit (=psát) takové nesmysly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com