Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Digitalizace - pochybné nabídky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mape



Založen: 25.7.2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 2:39 pm    Předmět: Digitalizace - pochybné nabídky Citovat

Jak se pomalu rozjíždí digitalizace TV vysílání v ČR tak se rojí i "obchodníci" s různými přístroji, nebo službami, které "musíte" mít abyste mohli sledovat televizi i po vypnutí analogového vysílání.

V poslední době jsem se osobně setkal hned se dvěma případy.

První byla paní z UPC, která mi do telefonu líčila, že si MUSÍM pořídit satelitní přijímač s jejich službami abych mohl sledovat televizi i po digitalizaci.

Druhý byl pán z O2, který se snažil o to samé, a to i přes to, že stál pod parabolou s nápisem "DIGI TV" (již asi rok si tuto digitální televizi platím). Dalším jeho pokusem bylo přesvědčit mě, že i přes nápis DIGI se jedná o analogový systém.

Obě nabídky jsou samozřejmě nesmysl. Jedná se pouze o jedny z možností jak digitalizaci vyřešit (ty dražší). Nemluvě o tom, že Liberecký kraj není v současné době digitálním signálem ani pokryt a datum vypnutí analogu je v relativně daleko.

Proč jsem to sem ale psal ...
Napadlo mě, že by možná nebylo od věci požádat skutečného odborníka aby napsal článek do CHr.L. tak aby se dostalo pokud možná co nejvíce informací i k lidem, kteří se o tuto problematiku do hloubky nezajímají (důchodci ... a pod.) a oni zbytečně nenaletěli a mohli si v klidy zvolit jak se na digitalizaci připraví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com