Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Andělohorská hřiště

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivuska28



Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 9:55 am    Předmět: Andělohorská hřiště Citovat

Dobrý den, ráda bych se zeptala co to má znamenat. Dnes ráno jsem si vyšla na balkon s mým výhledem na stromy a předemnou kovové trubky to je vtip? Zatím jen jedna část a druhou budu mít přímo před nosem..? Nebylo by alespoň odvěci se zeptat? Ráda bych přiložila fotku ale,nejde to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing. Fadrhonc



Založen: 3.6.2015
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 11:11 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
jako přímí sousedé jste, podle mého názoru, všichni obyvatelé panelového domu v Andělohorské ulici č.p. 203-207 museli být obeznámeni s probíhajícím územním a stavebním řízení ohledně povolení Sportoviště v Andělohorské ulici. Toto řízení prováděl místní stavební úřad. V minulém roce jsme byli s panem starostou přímo u vás v objektu na večeru se starostou, kde se projednávalo nejen rozšíření parkoviště, ale také zde byl vznesen požadavek na rekonstrukci stávající hřiště za panelovým domem včetně celého prostoru. Z tohoto důvodu je tato stavba realizována. Pokud by okolo sportovního hřiště nebylo toto hrazení, míče by Vám pravděpodobně způsobovali škody přímo na vašm objektu (balkóny, okna, fasáda). Směrem k objektu jsou z důvodu bližší vzdálenosti od hřiště provedeny sloupky oplocení výše 4 m a směrem k areálu firmy PonyExpres jsou sloupky oplocení výše 6 m, aby bylo co nejvíce zabráněno překopnutí oplocení míčem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivuska28



Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 11:17 am    Předmět: Citovat

Ano v pořádku, ale nikdo mi neřekl, že místo hezkého výhledu budu koukat do trubek... Nezlobte se, ale to mi nepřijde normální. Jak by by se líbilo Vám, když by jste měl výhled na lesy a někdo by Vám tam postavil trubky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivuska28



Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 11:23 am    Předmět: Citovat

A chtěla bych se zeptat bylo by možné zveřejnit plán na toto hřiště zajímalo by mě, zda bude pískoviště. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing. Fadrhonc



Založen: 3.6.2015
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 12:27 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,
zasílám odkaz na reportáž pana starosty o dětských hřištích,
kde je část věnována Andělohorské ulici a také je zde náhled na situaci stavby. Pískoviště součástí není, je to z důvodu problémů spojených s jeho provozováním, které kontroluje Krajská hygienická stanice v Liberci. Na každé pískoviště musí být veden provozní deník, ve kterém jsou zápisy z každodenní kontroly, pískoviště cca každé 3 měsíce by měl být kompletně písek vyměně, atd..

https://www.youtube.com/watch?v=ugcB2fenWEQ&feature=youtu.be
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivuska28



Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2018 1:27 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za reportáž. Je mi to jasné. Nicméně mě mrzí, že nebude dětské pískoviště. Tím pádem zde nebude vyžití pro malé děti.. Musím se přiznat, že mě zaráží, že by město nemělo prostředky 4xdo roka přivést písek a zapsat do deníku. Dětské pískoviště jsme využívali... Smutné je i to, že se tam postavila jakási prolézačka která je totožná s tou co tu bývala - jen je o něco vyšší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing. Fadrhonc



Založen: 3.6.2015
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2018 8:55 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
do provozního deníku se zapisuje každý den kontrola hřiště a nikoliv 4x za rok výměna písku. Navíc se musí pískoviště na každou noc zakrývat plachtou. Také se musí odebírat vzorky písku, atd.. Bohužel město nemá žádnou osobu, která by dělala správce tohoto pískoviště. Pokud by se našel někdo od vás z domu, kdo by tuto funkci zastával, tak pískoviště jsme schopni vybudovat. Ohledně nového pískoviště bych chtěl z vaší strany vyvolat schůzi SVJ, na které by bylo projednáno mimo pískoviště také vaše další požadavky vzhledem ke stavbě a případně jiné souvislosti. Můžeme také probrat další varianty dopadových ploch pod herními prvky. Prosím o info, zda jste schopni schůzi SVJ uspořádat a následně najdeme nějaký termín třeba v příštím týdnu. Dejte prosím vědět. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivuska28



Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2018 12:46 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den, děkuji za informaci. Netušila jsem, že je to s pískovištěm tak složité. Jako děti jsme si hrály kdekoliv, kde písek byl a nějak nám to nevadilo. To, že jsou takové předpisy jsem nevěděla. Nicméně mě zaráží ještě další věc, která se týká realizace hřiště. Moc jsem nepochopila jak se dá hrát basket na trávě? Myslím, že si počkám jak tahle realizace dopadne. Jsem ráda, že se v našem městě rekonstruje kde co, ale bohužel v tomto případě trochu nedomyšleně alespoň podle mého amatérského názoru..O schůzi já osobně zájem nemám mé otázky byly zodpovězeny a více už já osobně vědět nepotřebuji. Tedy až na informaci s tím basketem - bohužel jsem nikdy basket na trávě nehrála. Hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing. Fadrhonc



Založen: 3.6.2015
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2018 10:08 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
basketbalové koše jsou na přání pana starosty stejně jako v Andělské Hoře, aby si děti mohli házet míčem na koš. Klasický basketbal na travnatém hřišti moc dobře nejde, přesně jak píšete a navíc nemá hřiště požadovaný minimální rozměr na basketbalové hřiště.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing. Fadrhonc



Založen: 3.6.2015
Příspěvky: 240

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2018 1:44 pm    Předmět: Dětské herní prvky Citovat

Dobrý den,
jen chci zveřejnit informaci, že jsem se dohodl se stavbou na provedení dopadové plochy pod herním prvkem (pyramida se skluzavkou) z písku, abychom nahradili částečně možnost hraní si na písku pro malé děti. Dětské hřiště bude ještě následně doplněno o malou věž se klouzačkou a novou kyvadlovou houpačku. Původní herní prvky byly již v havarijním stavu a nevyplatilo by se je opravovat. Také budou odstraněny pružinové herní prvky (2 kusy), kterou jsou v blízkosti betonového chodníku a hrozí nebezpečí úrazu a také jsou ve špatném technickém stavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivuska28



Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2018 4:33 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den, děkujeme na písku jsme byli. Je to dobré řešení. Nicméně bylo by dobré, kdyby jste také do Vašeho okénka natočili, jak vypadá hřiště po pár měsících používání. Teď mám namysli fotbalové hřiště. Takže v suchých dnech je hřiště i můj balkon pokryté suchou hlínou a prachem. Dnes po troše deště je hřiště plné bahna. Bohužel i můj balkon a bahno děti použily i na basketbalové desky. Zase výhoda je, že k sekání trávy na tomto hřišti zřejmě nikdy nedojde. Hřiště je využíváno dětmi každý den a v každém počasí. Realizace hřiště je zoufalá. Velmi ráda bych Vám zaslala fotky, jak pěkně to tu vypadá. Musím přiznat, že větší hloupost v realizaci takového projektu jsem neviděla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com