Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SLK - poděkování

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2010 10:57 pm    Předmět: SLK - poděkování Citovat

Vážení spoluobčané,
dovolte mi touto cestou jménem všech kandidátů Starostů pro Liberecký kraj alespoň v krátkosti poděkovat všem občanům města, kteří nás podpořili. Na základě výsledků voleb probíhají v současnosti jednání. O jejich výsledcích Vás budeme informovat. Ještě jednou děkujeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
deon



Založen: 27.5.2010
Příspěvky: 789

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 5:16 pm    Předmět: volby 2010 Citovat

dle zásluh... až na herce Němce.


http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby/grafika/2010/10/13/komunalni-volby-2010-vysledky/#volby-region-id=564117
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 9:10 pm    Předmět: Citovat

Michale, blahopřeji Tobě i většině těch, kteří uspěli, hodně úspěchů v dalším jednání. Přeji vám, aby zmizely různé informační šumy a táhli jste pokud možno za jeden provaz, abyste byli parta, která bude myslet na prospěch města a nás všech. Přeji vám, ať se vám podaří dovést město ke kráse i přes pohromu, která nás postihla. A Ti, kteří myslí jen na sebe a své kšefty, aby neměli dost sil to tu mršit. Přeji si, aby, když se něco nepodaří, to nebylo fatální a aby si lidé uvědomili, že je setsakra rozdíl, jestli je to chyba, kterou může udělat každý, nebo úmyslná, která se někomu náramně hodí. Hodně štěstí a pro jistotu i pevné nervy. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lomax



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 10:17 pm    Předmět: Citovat

Připojuji se k Blance...lépe to vystihnout nemohla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josef novák



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Střelecký vrch

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 12:56 pm    Předmět: Citovat

Blanka Vávrová napsal:
Michale, blahopřeji Tobě i většině těch, kteří uspěli, hodně úspěchů v dalším jednání. Přeji vám, aby zmizely různé informační šumy a táhli jste pokud možno za jeden provaz, abyste byli parta, která bude myslet na prospěch města a nás všech. Přeji vám, ať se vám podaří dovést město ke kráse i přes pohromu, která nás postihla. A Ti, kteří myslí jen na sebe a své kšefty, aby neměli dost sil to tu mršit. Přeji si, aby, když se něco nepodaří, to nebylo fatální a aby si lidé uvědomili, že je setsakra rozdíl, jestli je to chyba, kterou může udělat každý, nebo úmyslná, která se někomu náramně hodí. Hodně štěstí a pro jistotu i pevné nervy. Smile


I já se přidávám k blahopřání a přeju hodně sil a nervů do další práce které nebude málo ......J. Novák
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 2:17 pm    Předmět: Pyrhovo vítězství ? Citovat

Rovněž blahopřeji,
nemohu se však zbaviti pocitu, že je to vítězství tak trochu Pyrhovo. Nebýt těch dvou skalpů, co ukořistily bledé tváře převlečené za Komanče... No zkrátka není to většina. Jakoby vítr z prérie šeptal: "....pan Ivan Vydra ml. for starosta....hmmmm" Embarassed

No, každopádně díky Bohu, že to Komančové projeli, úúúúúáááá....!
Teď mi v Rose cantine na divokém Vítkově nenalejou ani kozí mlíko, uf.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.eifel



Založen: 16.12.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: DV

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 8:10 pm    Předmět: Pyrhovo vítězství Citovat

Ahoj Luďánku . Ty víš moc dobře jací jsme . U nás máš vždy dveře otevřené i když se snažíš si je před sebou zavřít sám . Koukám , že jsi nějak zapoměl na to když Ti bylo ouvej , a chyběly ti " LOVE ", a přišel jsi s prosíkem ke " Komančům " a oni Tě vždy vyslyšeli , ať byl den nebo noc . Že by už úřadoval ten němec ???? ( Alsheimr ) . Nikdy Ti nevadilo moje zařazení do politiky a teď z toho máš třetí světovou . Nevím , kterou stranu jsi volil Ty , ale myslím že v každé se najdou tací , kteří převlékli kabáty a schovali se pod jiné barvy, a nyní jsou podle Tebe lepší než já , který vystupuju na veřejnosti stále stejně ? Já mám svědomí čisté , myslím že přátelé napříč politickým spektrem mi mohou pouze dát za pravdu , že jsem vždy hájil zájmy města Chrastavy a tím i Vítkova . Pokud jsi přišel na nějaké mé zakopnutí , milerád si o tom s tebou pohovořím , ale ne takto , ale na férovku , přijď na pivo nebo kafe . Připrav si zároveň řeč , co všechno dobrého pro lidi a hlavně pro to naše město udělal Ty. S pozdravem Pavel Pěch .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 9:14 pm    Předmět: Konečně trochu humoru Citovat

Milý Pavle, děkuji ti, že jsi se ozval a na toto fórum přinesl trochu humoru. Víš, tvoje kandidatura za onu stranu je pro mě jednou ze světových nevysvětlitelných záhad. Něco jako kulatý čtverec. Ač můj tatík byl velký Komanč, na titulní stránce Rudého práva si podával ruku s jistým panem Husákem, já jsem se ocitl jaksi na druhé straně barikády. Docela přesně si pamatuji, ač je to dobrých 25 let pryč, na mříže jisté kladenské kanceláře, ve které se mě pánové ze Státní bezpečnosti snažili přimět k donášení na pana faráře Františka Krbu z mé "rodné" Unhoště.
Byl jsem to prostě já, kdo 20. listopadu 1989 psal na kladenské divadlo nápis "STÁVKA", coby jeho zaměstnanec jako malíř dekorací Wink A tak jsem ti vlastně umožnil státi se úspěšným a v dobrém slova populárním i prosperujícím živnostníkem.
Zpětně děkuji, že jsem ve tvém krámku získávat zboží na sekeru, a to téměř v kteroukoliv denní či noční dobu. Fakt je, že jsem vždy sekeru vykoupil, dokonce jednou i za Tomáše Bouchala r.i.p., a tím pádem jsi netratil Wink Jinak jsem volil ODS, jediného zástupce pravice. Děkuji za pozvání na kafe, milerád se stavím. No dobrého pro lidi a tím i pro naše město jsem toho moc neudělal, ale čím dál, tím víc se snažím Wink
S pozdravem Luděk Vostrý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.eifel



Založen: 16.12.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: DV

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 10:06 pm    Předmět: odpověď . Citovat

Ahoj Luďku . Asi jsi nepočítal že ten Tvůj příspěvek budu číst . Je to bohužel veřejné , nebo snad bohudík . Horší by bylo kdyby jsi takhle mluvil tajně .Nejsem zastáncem takovýchto výlevů po internetu , proto doba mé registrace a počtu přízpěvků tomu odpovídá . Podařilo se Ti to , že jsi mě vyprovokoval změnit svůj zvyk . Byl jsi dnes již druhý s podobným nařčením . Na to , že Víš že jsem kliďas , dokážeš si představit , že mi to hnulo žlučí . A co se týče praktik " Tvé " strany .stačí se podívat na povolební guláš roku 2006 , když mě přetahovali na svou stranu a pak donutili M.Canova opustit řady ODS .Je tu na fóru dost článků z té doby . To je tak , když se plive na nějakou stranu a pak převezme od ní né to nejlepší , ale to nejhorší. Tak čau a třeba někdy .?.?
P.S. Myslím že to ODS pocítila letos na výsledcích voleb jak zde v Chrastavě , tak celorepublikově .Každá strana , která je u vesla používá jak pozitivní , tak negativní praktiky .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luděk Vostrý



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 8:23 am    Předmět: Omlouvám se Citovat

Milý Pavle, moc se omlouvám, že jsem ti hnul žlučí. Necítím se povolán vysvětlovat přínos pánů Marxe, Uljanova, Džugašviliho a Gottwalda pro českou zemi. ODS jsem volil z čistého pragmatismu, jako jedinou jakžtakž pravicovou stranu, tudíž zaručující nedotknutelnost soukromého majetku. Pan ing. Canov se po minulých volbách rozhodl ke spolupráci s KSČM z důvodů, které zná přesně on jen sám. Jako spíš "od přírody" šoumen si dovolím poznament, že mu tento úkrok vlevo, dá po těchto volbách pár lidí sníst.
Nu, mám určité plány a návrhy na pozvednutí kultury a osvěty v našem příhraničním regionu. Což je parketa mi blízká. Takže počítám s pomocí a podporou každého slušného člověka Wink
Jinak, ještě jednou se omlouvám.
S pozdravem Luděk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petra164



Založen: 22.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:13 am    Předmět: Gratulace Citovat

I já se přidávám... Až jsem na výsledky voleb koukala s otevřenou pusou jak to dopadlo-je vidět, že Chrastaváci vědí co chtějí... Smile Super...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Politika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com