 |
Chrastava Fórum o Chrastavě
|
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
Autor |
Zpráva |
Chrastavák
Založen: 21.6.2007 Příspěvky: 225
|
Zaslal: čt listopad 18, 2010 5:07 pm Předmět: Čistění koryt řek |
|
|
Dobrý den,chci se zeptat,jak to vypadá s čistěním koryt řek po povodních...??Vím,že to je věc povodí Labe,a nic se z jejich strany nedělá..ale jestli na úřadě má někdo info,jestli se to bude provádět.Za chvilku napadne sníh,potom přijdou oblevy a co dál?Děkuji za odpověď. |
|
Návrat nahoru |
|
 |
Miroslav Chvála
Založen: 4.9.2007 Příspěvky: 51
|
Zaslal: pá listopad 19, 2010 7:14 am Předmět: |
|
|
Dobrý den,
na některých úsecích v Chrastavě byly náplavy z koryta Jeřice již těženy. Podle informace pracovníků podniku Povodí Labe bude ještě v letošním roce pokračovat pomístné čištění koryta Jeřice, od Oldřichova přes Novou Ves až k soutoku. Zanesená místa na Nise přijdou na řadu v příštím roce.
Odstraňování nánosů ve Vítkovském potoce probíhá v souvistosti se zpevňováním narušených břehů.
Ing. Miroslav Chvála, tajemník MěÚ |
|
Návrat nahoru |
|
 |
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
|
|