Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Uzavření ulice Pobřežní 23. 11. 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 4:19 pm    Předmět: Citovat

To snad není pravda. Nechlastáte náhodou se svým kamarádem Radkem Petrem?
Tak ještě jednou vysvětlení speciálně pro Vás pane Tůmo do Hrádku nad Nisou.
Podívejte se sem:
http://www.chrastava.com/starosta/dodejka.jpg
Dole máte uvedeno: dodejka - 22. 11. 2010 14:28:17 (dodejka uvádí datum a čas, kdy datová schránka přistane v počítači příjemce)
a doručenka - 22.11.2010 15:59:39 (doručenka uvádí datum a čas, kdy se příjemce do datové zprávy přihlásí).
nebo sem
http://www.chrastava.com/starosta/dodejka_2.jpg
Máte uveden a modře zvýrazněn Hrádek: datum odeslání 22. 11. 2010 (datum odeslání uvádí datum, kdy zpráva opustí počítač odesílatele)
a datum převzetí (datum převzetí uvádí datum, kdy zprávu převezme v počítači příjemce)
nebo sem
http://www.chrastava.com/starosta/dodejka_3.jpg
Máte uveden a modře zvýrazněn Hrádek: dodáno - 22. 11. 2010 14:28:17 (dodáno uvádí datum a čas, kdy datová schránka přistane v počítači příjemce)
a doručeno - 22.15:59:39 (doručeno uvádí datum a čas, kdy se příjemce do datové zprávy přihlásí).
A jak píšete: Prostě se jenom domnívám, že pokud se něco úředního svolává dříve než za 14 dní, je potřeba počítat i s variantou vypršení zákonné doručovací lhůty.
Tak tomu lze jen říci, že sice úřad v Chrastavě teoreticky riskoval, že někdo nepřevezme datovou zprávu do 10 dní (a pak by musel jednání odročit), prakticky však neriskoval vůbec nic, protože nejen každý úředník, ale i každý člověk - kromě vás - ví, že každý úřad přebírá poštu každý pracovní den. Navíc úřad v Chrastavě viděl již druhý den ve své datové schránce, že již všechny úřady převzaly. Lhůta 10 dnů ohledně nepřevzetí se zaváděla kvůli neexistujícím a vyhýbajícím se firmám, ne kvůli úřadům.
Měl byste neopak chrastavské úředníky pochválit, že jednání o daném problémy nezdržují a ne je uboze napadat (jak jste napsal:Tímto považuji diskuzi o pozvání či nepozvání starosty Hrádku za bezpředmětnou a alibistické tvrzení chrastavského úřadu o pozvání za nedostačující).

A vůbec se mi nelíbí pane Tůma, jak urážíte a zasměšňujete vlastního starostu pana Půtu, když píšete: Osobně se domnívám, že souběžně s odesláním pozvánky měl starosta Chrastavy telefonicky kontaktovat starostu Hrádku a o připravované schůzce ho zároveň informovat.
To si jako myslíte, že je váš starosta negramotný, že neumí číst, nebo co jste tím chtěl říct? To mu měl náš starosta telefonovat: Heleďte se já jsem dostal pozvánku na jednu schůzi a vy taky. Já vám jí přečtu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jiří Tůma



Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Hrádek nad Nisou

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 5:42 pm    Předmět: Citovat

Ale no tak, Halvi nebuďte hned tak agresivní Twisted Evil Very Happy Very Happy

V mém dotazu jsem použil časy z jiné pošty v předloženém seznamu. A jako odpověď stačilo nadnést příklad, že v okamžiku dodání je příjemce zároveň i přihlášen a tudíž může být během jedné vteřiny i doručeno.

Nejsem nakloněn ani k jedné ze stran. Je mi jasné, že Chrastava má problém, který musí řešit. A bohužel ho nejspíš není schopna vyřešit na vlastním teritoriu. Také chápu Václavičáky, že se zlobí. Je mi i jasné, že pro ně není přípustný žádný kompromis (což neschvaluji). Co už ale nechápu je to, že to spolu nejsou schopni vyřešit starostové (Canov,Půta). Osobní názor mám takový, že václavičtí by měli ustoupit (je třeba najít variantu až kam) a Chrastava (nebo Benteler) poskytnout Václavicím nějaký bonus.

PS: Jinak díky za námět (zachlastat s Radkem Petrem)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 5:58 pm    Předmět: Citovat

To Halvi: Děkuji za ocenění že by Palacký mohl závidět  toho si cením.

A nyní konkrétně ? pokud rekonstrukci kanalizace, která proběhla tuším v roce 2009 někdo označí ?z před několika let? musím se domnívat, že není zase až tak při smyslech.

Stejně tak mě zaráží, že zpochybňujete situaci Václavických, přičemž sám uvedete, že při 3 denním provozu ul.Libereckou to bylo boží dopuštění. Přesně to svědčí o náhledu některých Chrastaváků na celou věc ? ať se ve Václavicích třeba poprděj, hlavně že my máme klid. Jak příznačné !!

Zcela zarážející je fakt, že situaci omlouváte tvrzením, že nejezdili po silnicích poničených povodní ?to že stejně postižené jsou komunikace a nemovitosti ve Václavicích je vlastně bezpředmětné že ?? Při svém vzpomínání si opravdu nevzpomínám, že by Václavice byly jako objížďka využívány a proto Vás vyzývám k doložení tohoto tvrzení ? každý se může mýlit a rád se vám v případě že máte pravdu omluvím.

O tom, že most je na jiném místě a má jiný status nemůže být řeč, neboť i náhradní most musí splňovat bezpečnostní opatření pro provoz na pozemních komunikací a jeho umístění není relevantní možným problémům na křižovatce Spojovací ? Frýdlanstká.
Pokud při průjezdu Václavicemi potkám pouze 1 kamion, zaráží mě, proč si tedy tento jeden kamion nepustíte přes Chrastavu ?? respektive jak mohlo na Vaší Liberecké být boží dopuštění, když vlastně téměř žádný kamion nejezdí ))

Je naprosto směšné, že když se to hodí (a to jak v případě pana Canova tak vašem) je výkon státní správy naprosto oproštěn od vedení města. Přestože je to v reálu nesmysl, ale nelze to potvrdit musím uznat, že máte pravdu ? jednání nesvolal pan Cacov- nicméně to nemění stav věci, že klidně mohl zvednout telefon a na jednání pozvat zástupce OV. Stupidní poznámka?neměl žádného práva? svědčí pouze o tom, že nevíte o čem píšete a já Vám odpovím, že v rámci zlepšení situace a zachování si čisté tváře mohl a dle mého měl ? požadovat pozvání zástupce OV? případně měl toto pozvání sám učinit.

To Jirka Tůma: bohužel pan Canov k celé věci přistoupil tak, že nedopustil žádnou variantu řešení na nic jiného neslyší a nic jiného nedopustí - kromě nesmyslu s jednosměrkou. A na pivo s Radkem by jste si měli zajít a probrat si vaše problémy mezi 4 očima
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 7:10 pm    Předmět: Citovat

Opravdu kecáte víc než ten Palacký a navíc zřejmě vůbec nejste z Chrastavy, když jste vůbec nebyl řeky a vůbec netušíte, že je most jinde, jinak umístěný a jinak dlouhý a široký a s jinou nosností než byl ten původní.

S tím OV - fakt Palacký a navíc pako. Víte pod co spadá OV Václavice - pod Hrádek! A Hrádek pozvaný byl. A ke správnímu řízení si každá strana bere své lidi. Tak si běžte brečet do Hrádku, že si OV Václavice nevzali na jednání s sebou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 7:59 pm    Předmět: Citovat

tak tedy naposledy - to že je most posunut o několik metrů jinam je naprsto irelevantní neboť bylo poukazováno na problém na křižovatce, nikoliv na mostě. To že nemá příslušnou nosnost je opět nesmysl a stačí když budete číst příspěvky zpětně - od pana starosty Canova.
To že OV Václavice patří pod Hrádek by neřekl ani naprstý blbec Smile pokud by jste měl zájem číst a četl text v souvislostech zjistil by jste, že probíhá poměrně živá diskuse mezi starostou Canovem a předsedou OV Václavice a od toho se datuje zbytek příspěvků, že pan starosta "mohl" oslovit OV Václavice. Na rozdíl od Vás nehodlám používat silná slova, neboť člověk, který neví o čem je řeč mi za to nestojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 8:05 pm    Předmět: Citovat

Petr cituji :
"Zcela zarážející je fakt, že situaci omlouváte tvrzením, že nejezdili po silnicích poničených povodní ?to že stejně postižené jsou komunikace a nemovitosti ve Václavicích je vlastně bezpředmětné že ??"

Troufám si říct, že Václavice byli z celého okolí povodněmi postiženy nejméně !

"Stejně tak mě zaráží, že zpochybňujete situaci Václavických, přičemž sám uvedete, že při 3 denním provozu ul.Libereckou to bylo boží dopuštění. Přesně to svědčí o náhledu některých Chrastaváků na celou věc ? ať se ve Václavicích třeba poprděj, hlavně že my máme klid. Jak příznačné !! "

Opravdu chcete srovnávat vytíženou libereckou v Chrastavě a provoz ve Václavicích ? To si děláte prdel ?

Chcete semafor ? Můžete potvrdit, a najít takový dům ve Václavicích, kde se kamion témeř bokem (a častokrát prostě dře) návěsem dotýká při průjezdu nějakého domu, jako tomu je u domu pana Ondřicha při vjezdu na námko ? Zrovinka včera jednomu řidičoj toto nevyšlo a prorazil o obrubník na té křižovatce sojovací vs. frýdlántská vs. náměstí, 3 pneu u návěsu a celý den kamion stál a překážel na náměstí. To je ale v pořádku že ?
Twisted Evil

Halvi plně s Vámi souhlasím, ale myslím, že jakkoliv ragovat postrádá smysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 8:16 pm    Předmět: Citovat

A vůbec, stejně přes Václavice budou kamiony jezdit dál i kdyby jste se na hlavu stavěli Surprised Takže si vyližte polevu a veselé Vánoce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 8:39 pm    Předmět: Citovat

jé už jsem myslel, že tu nejste,ale ano!

ad.1 o tom kdo byl jak postižen Vás nebudu přesvědčovat - pro mě je stejně povodní postižen každý, kdo měl vodu v baráku a je mi lhostejno, zda byla z Václavického potoka nebo z Jeřice. apropo: asi by jste se divila, jaký je % poměr zasažených nemovitostí v poměru nemovitostí v místě.

ad.2 já ji nesrovnával jako první, jen jsem uvedl do souvislostí některá tvrzení - to že vám nejdou do vaší rétoriky není můj problém, ale Váš.

ad.3 nejhloupější výplod z vaší hlavy za celou dobu - to že jeden z řidičů odrbal pneumatiky není ani problémem mým ani vaším, ale problémem řidiče. neboť desítky dalších bez problémů projedou, případně mohl jet přes ty Václavice, nebo tam prostě neměl jezdit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 8:46 pm    Předmět: Citovat

aneb potrefený v*l se vždy ozve, no tak, ostudu už máte dost velkou, není třeba pokračovat Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 8:23 am    Předmět: Citovat

jé já myslel, že znáte alespoň něco - říká se, že potrefená husa se vždy ozve, ale když je vaši snahou urážet - tak prosím.

Ps: přestože tuším, kam se svou narážkou o "ostudě" míříte musím se smát, neboť míříte do zcela jiných lidí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 9:20 am    Předmět: Citovat

To víte, že znám, ale slovo husa mi k Vám prostě nejde Wink Sorry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hans



Založen: 13.8.2010
Příspěvky: 26
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 9:34 am    Předmět: Citovat

Včera okolo poledne jsem osobně viděl jak kamiony od firmy Duvenbeck se u vjezdu do ulice spojovací vyhýbají. Jeden přijížděl od ulice Žitavská a druhý jel směrerm od Benteleru. Potom co jeden kamion musel vycouvat do náměstí, se bezpečně vyhly a kamion přijíždějící od náměstí vklidu vjel do ulice Spojovací a pokračoval směr Benteler. A to ukazuje, že obousměrný provoz řízený semaforem by nebyl žádný velký problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomáš Balatka



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 9:47 am    Předmět: Citovat

Vážení, nekecejte tady takovéhle blitky, bydlím tak, že vidím přímo na křižovatku spojovací/frýdlantská/náměstí a dovolím si s Vámi nesouhlasit !!!! Notabene, jistě jste zavolal MP když jste viděl vjet kamion do jednosměrky, jako poctivý občan že ? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hans



Založen: 13.8.2010
Příspěvky: 26
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 10:14 am    Předmět: Citovat

Tak to jste měl asi zasněžený okna. Žádné blitky si tady nevymýšlím, nejsem slepej, stál jsem v parku na náměstí a čekal jsem až se kolona rozjede abych mohl přejít silnici. A než vytáhnu mobil z kapsy, kamióny jsou fuč. A skákat před kamión rozhodně nehodlám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2010 11:34 am    Předmět: To: Hans Citovat

Dobrý den,
Vámi popisovanou situaci prakticky vylučuji.
Právě před chvílí jsem měl jednání v kanceláři s vedením firmy Benteler - dle jejich informací nejenže dosud žádné jejich kamiony v protisměru nejely, ale ani to není - dle jejich slov - technicky možné vůči postavení mostu, které neumožňuje najetí kamionu ze strany od náměstí.

K příspěvku Hanse si spíše myslím, že nějaký kaminon (s novým řidičem neznajícím situaci) sjel přes dopravní značení do Chrastavy dle navigace a při zjištění omylu vyjel ulicí Libereckou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com