Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Uzavření ulice Pobřežní 23. 11. 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za informaci. Add jednosměrný provoz přes Václavice? V podstatě tam dnes funguje. Kamiony příjíždějí od Hrádku skrz Václavice a odjíždějí přes provozirní most. Takže proč trestat místní Václavické, nesmyslnou jednosměrkou za to že tady nikdo neumí najít řešení. Add obousměrný provoz přes most je reálný, Nevím přesně kolik, ale nostnost mostu je velmi dostatečná, Jediný problém, který na mostě je změnšení šířky mostovky chodníkem, o jehož zábranu si kamiony roztrhnou pneumatiku, Minimálně vím o dvou případech. A vaše invektivu o slušném chování nechám bez komentáře, jen snad, nikdy jsem se nedopustil žádné úrážky či nepodloženoho obvinění. Od toho jsou tu jiní diskutujicí.
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Komu můžeme poděkovat za informačnín cedule, že cesta do Benteleru je uzavřená?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomáš Balatka



Založen: 17.8.2010
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 11:28 pm    Předmět: Citovat

Nevím ale připadá mi jako totální šťourání 300 a 411 m. Nezdá se Vám to uhozené už ? To jste vygůglil nebo byl poctivě letecky měřit ? GK Chrastava mít Vás za souseda nepotřeboval bych zabezpečovací zařízení Wink VZPAMATUJTE SE !!! Toto není nic jiného než snaha o házení špíny, Kdybyste pánové měli takový upřímný zájem o objížďku, řešili byste to snad osobně...............Přes sklo monitoru je každý KING !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 8:19 am    Předmět: To: GKCHRASTAVA Citovat

GK Chrastava: Nevím přesně kolik, ale nostnost mostu je velmi dostatečná
Nosnost mostu je 40 tun - v jedné nápravě maximálně 10 tun (stačí si přečíst cedulku před vjezdem na most). 40 tun je běžná tonáž naložených kamionů, v případě jakéhokoliv překročení je ohrožena stabilita celého mostu. Pamatuji si velmi dobře, když zde bylo ještě vedení vojáků, jak po instalaci mostu, okamžitě zjistil jejich odborník, že na mostě bylo vozidlo těžší a jak se kvůli tomu rozčiloval, že je most rozhozený.

GK Chrastava: Takže proč trestat místní Václavické, nesmyslnou jednosměrkou...
Vzhledem k rozhodnutí Václavických resp. města Hrádek nad Nisou je zjednosměrnění komunikace ve Václavicích pasé, nicméně musím opakovaně zkonstatovat, že by se vzhledem k velmi silně prezentovaným námitkám z jejich strany o bezpečnost chodců, zejména dětí a ohrožení krajnic a sousedících domů při vyhýbání protijedoucích automobilů jednalo o řešení, které by tyto námitky buď zcela odstranilo či velmi podstatně zmenšilo (vznik odděleného pásu pro chodce). Při zprovoznění Pekařky pro osobní automobily by navíc ani prodloužení cesty pro auta potřebující se dostat v protisměru, nebyla zajížďka zdaleka tak velká, jak bylo prezentováno. Pro doplnění udávám, že ČSAD se stavěla k tomuto návrhu velmi pozitivně. Při jeho realizaci by autobusy projížděly dle speciálních jízdních řádů sice jen v jednom směru, ale s navýšenou četností a tak upravenými trasami, aby se dostal domů i václavičák cestující z Chrastavy či z Liberce.

GK Chrastava:nikdy jsem se nedopustil žádné úrážky
V tomto odseku fora: ...zcela bez rozmyslua špetku zdravehého rozumu...
...za to všechno může Kraj, za jeho rozhodnutí se teď schováváte...
...Po tomto podlém kroku ...
...držet se zásady zatlouka a zatloukat a když to neponůže zatloukat dál...
...Ale pochopitelné je, že je už po volbách, čtyři roky jisté, tak o co jde...

GK Chrastava:nikdy jsem se nedopustil ... nepodloženoho obvinění
...Žádnou informaci od MP jsem ráno nedostal...
...na otázku, kde je družstevní, odpoví "nevím,...
...Podle informnací z Benteleru a WMA je nikdo o mimořádné uzavírce (o které město ví minimálně od 21.11.2010 od 9:25) je nikdo neinformoval. ...
...informací na dané správe, objednávku obdrželi až před devátou ????? ...
...A policisté opravdu neinformali ...
...Nicméně ve městě nikde není značena objížďka pro osobnéí automobili...
...Proč se vyhýbáte tomuto tématu? ...
...Daazem u hlídky MP stojící za svým vozem u bývalého secesního mostu v 7:50 mi bylo sděleno, že co jste si večer upekly to máme. ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 8:50 am    Předmět: Citovat

GK napsal : "nikdy jsem se nedopustil žádné úrážky či nepodloženoho obvinění. Od toho jsou tu jiní diskutujicí. "

Myslíte třeba mě ? Laughing Ano a co má být ? Občas se s deb****m musí mluvit jako s de****m !

A vůbec, proč jste kruci nekandidoval na starostu ? Všechno víte, všechno byste vyřešil levou zadní, jak se bez Vás město může obejít ? Shocked Příště máte můj hlas Laughing Laughing Laughing Toto forum je plný blábolů, nenávistných keců, chytrých rad, ale skutek utek. Se divim, že Vám ještě někdo vůbec odpovídá pořád to samé dokola.......... (kromě mě, já si rýpnu ráda Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radek PETR, Václavice



Založen: 2.12.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 2:22 pm    Předmět: ZODPOVĚDNOST Citovat

Dobrý den,
konečně se mi podařilo "probojovat se" na chrastavské fórum. O kamionech poslaných přes Václavice již bylo napsáno hodně!
Václavičtí podle mého názoru již vyčerpali téměř všechny legální možnosti, jak toto 13-ti měsíční nesmyslné a nebezpečné rozhodnutí zvrátit!!
Protože se všichni odpovědní tváří, že není jiná možnost a s prý s tím již nejde nic dělat, nezbývá nám nic jiného než čekat na další neštěstí, podobné tomu co se stalo hned první den zprůjezdnění Václavic pro kamiony. Pro Vaší informaci autobus přejel starší ženě nohu a ona nakonec přišla o levou nohu! Zajímavé je, že hned někdo vypustil, že byla v silně podnapilém stavu a policie to takto i šetřila!!! Podle mých informací to ale nebyla pravda! Takže to vypadá jako evidentní snaha ututlat celé neštěstí tak, aby se náhodou neukázalo, že na to měla vliv kamionová doprava!!!
To jsem ale jen zopakoval to, co jsme již řešili na jiných fórech. Já bych jen chtěl stejně jako všichni václavičtí vědět, když mi ve Václavicích přejede kamion dítě, kdo je za to zodpovědný? Pan Canov, pan Seep(LK), ředitel Benteleru, .....?
Podle mého názoru hlavní zodpovědnost má pan Canov, který za podivných okolností nechal zavřít Pobřežní ulici. Pokud by vše mělo být čisté jak čestvě padlý sníh, tak by pro kamiony byla zavřená i Vítkovská. V místě u zahradnictví je ještě v daleko horším stavu, než Pobřežní. Pak by nezbylo nic jiného, než povolit oboustranný přejezd kamionů přes most v Chrastavě(jezdí tak i autobusy a jde to), řízený semafory!! Tak to chtěl Benteler, Hrádek, ...prostě všichni, jen né Canov!
Vyzývám všechny lidi. Pomozte nám to změnit, než se ve Václavicích stane nějaké velké neštěstí!!!
Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 2:44 pm    Předmět: Citovat

Vážený pane, zde dodávám něco více k tématu - pan Půta jasně řekl, že tato nehoda neměla s kamionovu dopravou nic společného, tak nelžete !!!!

http://www.lhl.cz/forum/tema.php?id=1216

Notabene, že toto téma o kamionech je akutálně sledované a tisk by si na této nehodě rád smlsnul, ovšem nikde ani zmínka.....Liberecký deník a jiné.....nic......

Kdo přejel paní nohu, autobus nebo kamion ? Autobus, vinu nese řidič autobusu.......to jestli se nechal vytlačit.......... nekomentuji to..........

Slouží to tu jen pro házení špíny......paní je mi samozřejmě líto !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radek PETR, Václavice



Založen: 2.12.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 3:02 pm    Předmět: ZODPOVĚDNOST Citovat

Je to moje známá a kamarádka!!!!! Mluvil jsem s očitým svědkem!! Výsledky množství alkoholu v krvi budu mít až se J. vrátí z nemocnice. Nikomu jinému to neřeknou! Ano, přejel ji autobus, ale kdo zná podrobnosti??? Stál jsem v koloně směrem nahoru bezprostředně po neštěstí a předemnou stál kamion, dva osobáky a autobus! Za mnou se hnedle utvořila fronta asi 4 kamionů!!! Takže provoz jako prase! A stalo se to ve velmi nepřehledném místě, kde řidič autobusu neměl nárok stihnout sledovat vystupující, kdo mu vylétne ze zatáčky v protisměru, kdo ho předjíždí, ...azp. Náš starosta má informace od policie a podobně. Chci upozornit na to, že se něco podobného může stát komukoliv a kdykoliv od spuštění tohoto nesmyslu!
VLASTNĚ UŽ SE STALO. Cca 16 kamionů ucpalo Václavice při prvním sněhu. Přitom ještě došlo ke střetu osobáku se sypačem a policejní vozidlo se nevešlo vedle kamionu a napálilo do plotu! Vím, není to tak záživné když nikdo nezemřel, ale ......FAKT SE NÁM NECHCE ČEKAT NA DALŠÍ NEŠTĚSTÍ!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emenents



Založen: 23.11.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 3:58 pm    Předmět: Citovat

pane Radku Petře vy jste lhář a pro mě člověk s IQ TYKVE Very Happy nad vašimi příspěvky se lze jen pousmát Very Happy tak už konečně pochopte že jinudy než přes Václavice ta objížďka nešla vést a podle mých informací se na Pobřežní ulici usilovně pracuje.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 5:06 pm    Předmět: Citovat

emenets vzal jste mi to z úst, jen jsem nechtěla být za sprosťandu Embarassed (zas), tohle už vůbec není o kamionech .....Samé bláboly jen .....

Cituji výroky RADEK PETR

Forum Hrádku nad Nisou - výtažek z textu

"Bohužel musím konstatovat, že jsem stál v koloně aut cca 60m od nehody směrem od Hrádku a přede mnou stál autobus a kamion a za mnou stály minimálně dva kamiony! Osobní auta nezmiňuji, ale bylo jich za tu chvíli mraky! "

Chrastavské forum

"Stál jsem v koloně směrem nahoru bezprostředně po neštěstí a předemnou stál kamion, dva osobáky a autobus! Za mnou se hnedle utvořila fronta asi 4 kamionů!!! Takže provoz jako prase!"


Během jednoho přepnutí stránky se rázem vyskytly 2 kamiony navíc, ale fakt jako na 100% Very Happy Very Happy Very Happy

Dále netřeba komentovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 6:03 pm    Předmět: Citovat

Bohuzel nic neresi na tom,ze se stala tato smutna nehoda..Ted je otazkou,jestli je to v dusledku trasy kamionu pres Vaslavice,ci nikoliv..
Kazdopadne je to velmi smutne....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 7:33 pm    Předmět: Citovat

Forum Hrádek:
Vložil: Jiří Tůma = to je úroveň !!!
Pan Radek Petr je umělec v dezinformacích a ve lhaní. Nikdy si nic neověří, ale vždycky má 100%-ní pravdu. A to minimálně do té chvíle, než se vždycky potvrdí, že je vše jinak. Pak nastává druhá fáze a to lhaní "já nic neřekl, já tam nebyl, já jsem to nepsal". Ale tohle už je sakra ubohý. Té paní je mi osobně velmí líto.

Vážně zraněná je důchodkyně (70), která v úterý odpoledne spadla ve Václavicích nedaleko Hrádku nad Nisou na Liberecku pod autobus. Nehoda se stala krátce po té, co žena z autobusu vystoupila.

?Na ulici žena upadla a rozjíždějící se autobus jí přejel nohu. Silnice je uzavřena a objížďka vede přes Bílý Kostel a Grabštejn,? uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

24.11.2010 ve 13:30:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
paczes



Založen: 24.11.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den.
Na úterní veřejné schůzi Ov Václavice nás pan starosta Canov informoval že v pondělí proběhlo na MÚ Chrastava jednání z kterého je tento zápis:
http://www.chrastava.com/starosta/rozhodnuti_29_11_2010.pdf .
Pan statosta tam veřejně prohlásil že byly přizvání zástupci města Hrádkku n.N a ti se nedostavili.
Dnes jsem si na MÚ Hrádek ověřoval kdy bylo pozvání doručeno a proč na jednání nikdo z Hrádku nebyl.
Nemohl být protože takové pozvání na MÚ Hrádek nedorazilo.Ani papírové a datovou schránkou.Je to už minimálně podruhé co nebyl zástupce Hrádku přizván k jednání o objížďce přes Václavice.
Buď jsou na MÚ Chrastava neschopní úředníci a nebo to je snad záměr?
Nakonec to vypadá že je to takový Canovův Mchichov.

Také bych rád odpověď na otázku zda se bude vyřezávat nálet na skládce tak aby bylo lépe vidět do zatáčky , jak jsem navrhoval v jednom z minulých příspěvků do tohoto fóra.

P.S dle mých informací na výše zmíněné jednání nebyl přizván ani nikdo z Benteleru

Jaroslav Sklenář předseda Ov Václavice

l
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 8:15 pm    Předmět: Citovat

Tak tomu ani nahodou neverim... Laughing Laughing Datove schranky jsou 100%..
Asi mate spatne informace..Nebo smyslene... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 9:10 pm    Předmět: To:paczes Citovat

Vážený pane Sklenáři, předsedo osadního výboru Václavice.

Jednání svolal příslušný silniční správní úřad (tj. v tomto případě OVÚS MěÚ Chrastava) nikoli město Chrastava, které ze zákona zastupuje starosta. Město Chrastava bylo na toto jednání přizváno jako jeden z účastníků řízení. Stejně tak bylo dle pozvánky, kterou obdrželo město Chrastava, pozváno město Hrádek nad Nisou viz.sken originálu ze dne 22.11.2010 http://www.volny.cz/canovm/vaclavice/pozvanka.pdf (nikoli MÚ Hrádek nad Nisou).
Kontaktoval jsem telefonicky po objevení se Vašeho příspěvku na foru města Chrastava, vedoucího příslušného silničního úřadu pana Martina Janouška, ten mě potvrdil, že si je 100% jistý, že datovou schránkou pozvánka na město Hrádek nad Nisou odešla. V případě, že by tomu tak nebylo, mohl by to Hrádek nad Nisou namítat v odvolání a příslušný silniční správní úřad by musel doručení na základě záznamů v datových schránkách doložit. Pokud by to nedokázal, muselo by být rozhodnutí ze dne 22. 11. 2010 autoremadurou zrušeno a muselo by být pokračováno v řízení novou pozvánkou na další jednání.

Vážený pane Sklenáři, předsedo osadního výboru Václavice, bez ohledu na výsledek odvolacího řízení v případě, že v odvolání bude namítáno, že město Hrádek neobdrželo pozvánku, si Vás dovoluji upozornit, že Vaše teorie o záměru a nechutné přirovnávání k Mnichovu roku 1938 z mé strany nemá logiku. V takovém případě bych rozhodnutí ze dne 29. 11.2010 v odvolací lhůtě asi nedával hned 30.11.2010 ve 13.16 veřejně v tomto vláknu diskusního fora na web a již vůbec bych o tom asi nevykládal tentýž den večer na veřejném zasedání OV ve Václavicích sedíc mezi Vámi a mým hrádeckým kolegou Martinem Půtou.

Co se Benteleru týče, nikdo netvrdil, že byl pozván. Silniční správní úřad zve na takováto jednání ty, které ze zákona zvát má. A Benteler mezi nimi nebyl. V případě, že vy jste názoru, že být měl, máte možnost to prostřednictvím města Hrádek nad Nisou též uvést v odvolání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com