Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

NOVÉ VOZIDLO
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 3:49 pm    Předmět: NOVÉ VOZIDLO Citovat

Gratuluji k nákupu nového vozidla do vozového parku města Chrastava. Nicméně se jen na okraj chci zeptat, nikde jsem nezaznamenal výběrové řízení na tento nákup? Nebo jsem ho někde přehlédl jako dokument technických podmínkách provozování provizorního mostu? Smile Děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 2:24 pm    Předmět: To: GK Chrastava Citovat

Dobrý den,
výběr proběhl v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek §12 odst. 3 137/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Ohledně detailů - v případě vašeho opravdového zájmu - navštivte prosím naše pracovníky pana Dvořáka či pana Bezvodu na ORM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 5:48 pm    Předmět: Citovat

Nějak jsem předpokládal, že zadávací podmínky najdu někde na webu? Asi ne? Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 11:21 pm    Předmět: Citovat

Bože...tohle rejpal...asi se nudí a nemá co dělat...že??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.kaňka



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: chrastava

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 12:23 am    Předmět: Citovat

Chrastavák napsal:
Bože...tohle rejpal...asi se nudí a nemá co dělat...že??




Very Happy no lepší rejpal než vlezdoprdelka ...................

Proč to nemůže být veřejná informace a má si pro ní dojít na úřad??...snad pro to aby si mohli udělat u něj "záznam" kdyby snad někdy něco potřeboval dotyčný??????? To tu už také bylo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 2:33 pm    Předmět: Odpověď Chrastavákovi Citovat

Rejpal , nerejpal. Dělám od nevidim do nevidim, platím daně, tak mě zajímá, kam peníze jdou? Nic víc, nic míň, A rozhodně nebudu vlezdoprdelka. Jednou je to věc veřejná a jsou to námi volení zástupci, tak je přirozené že se někdo zeptá jak účelně byly vynaložené naše peníze. A jen pro pořádek. Můžu si dát oficiální dotaz, ale na druhou stranu, na webu je každá drobnost vyhlašovaná jako výběrové řízení, ale něco co stojí cca 400000,- tam jsem nic nenašel??? A vzhledem k mé osobní zkušenosti jak fungují výběrová řízení na prodej městského majetku, mě to jen zajímá. A jak již je zvykem na napříjemné otázky se odpovídá buď vůbec a nebo šílenou oklikou. že pane starosto? Třeba se Vás zde na fóru několik diskutujích dotazovalo, kde že je napsáno kolikrát může být ten most zatížený atd, a ani po dvou měsících ani slechu ani vidu? Mimochodem já se Vás zeptal již třikrát?Smile Ale na to že tuto informaci neustále používáte jako magické zaklínadlo pro nemožnost obousměrného provozu mostu, tak jsem jako ostatní to chtěl vidět. Nic víc. Děkuji P.S. Pokud by tato žádost zapadla, PROSÍm můžete zveřejnit, kde jsou povolujicí podmínky provozu provizirního mostu? Děkuji vřele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 2:50 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den.
při výběru nového vozidla jsme vycházeli z požadavků nezbytných pro práci referenta správy majetku. Na základě těchto parametrů jsme jako nejvhodnější vozidlo vybrali Ford Tourneo Connect. Po oslovení dodavatelských firem jsme jako nejvýhodnější nabídku vyhodnotili nabídku f. Auto IN, která nám na dodané vozidlo poskytla "povodňovou" slevu 78 120,-Kč. V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat na MěÚ Chrastava, případně na tel. 482 363 821 nebo email dvorak@chrastava.cz.

S pozdravem

Mgr. Jakub Dvořák, vedoucí ORM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka T



Založen: 25.1.2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 4:09 pm    Předmět: Citovat

taky makam od nevidim do nevidim a kam jdou penize z nasich dani vim uplne presne.platime z nich zamestnance mú,kteri musi namisto smysluplne prace odpovidat na pritrouble otazky nudiciho se trotla na internetu..úžasné!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 4:16 pm    Předmět: Citovat

Nezbývá mi než souhlasit s Jirkou Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Jinak publikace na webu není povinná !!! Tudíž zvedněte prdele a když něco chcete vedět, dojděte si na MÚ.
Ale tam se špína a natož aby to bylo veřejně vidět, hází velmi špatně Sad Někdy je mi blivno ze světa, kde žiju....... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 6:17 pm    Předmět: Citovat

a napadlo vás přátelé, že díky tomu, že nebylo zveřejněno, mohlo to vaše vedení prošustrovat peníze, které by šli použít jinak. Jak jste schopni dokázat, že uvedená cena (zaštítěna) povodňovou cenou je opravdu nejvýhodnější. V době, kdy vozidla různých značek mohou prodávat různí prodejci není toto tvrzení zcela korektní.

naprosto nezpochybňuji fakt, že vedení města zakoupilo nový automobil a bylo by hloupé tvrdit že na to není nárok či finance. Jedná se pouze o fakt, že poptávkové řízení mohlo a dle mého mělo být uveejněno na internetových stránkách města.

zcela mimo realitu takový trochu přehnaný příklad - pokud by bylo uvedeno veřejně mohlo se stát, že by městu (městskému úřadu) někdo automobil věnoval jako povodňový dar. Mám pocit, že takto se to stalo v Hrádku nad Nisou.

Ještě jednou zdůrazňuji - nezpochybňuji potřebu nákupu či výběr nového automobilu, jen mě překvapuje, že byla zvolena tato alternativa, tedy neveřejná poptávka Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

Máte pravdu možné je samozřejmě vše, pouze tvrdím, že zveřejnění na webu není povinné. A jinak je mi to vcelku jedno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 8:09 pm    Předmět: To: diskutující Citovat

Dobrý den,
znova sděluji, že vše bylo plně v souladu se zákonem a zájemci si mohou vše ověřit přímo u pánů Dvořáka a Bezvody.
Mimochodem osobně považuji za naivní domnívat se, že se automaticky zveřejněním na internetu dosáhne nejvýhodnější nabídky. Dokonce ani nejlevnější nabídka od neznámé firmy nezaručuje, že se jedná o nabídku nejvhodnější, může jít o šmejd, který v důsledku nakonec bude dražší (viz exemplární případ pražského tunelu Blanka). V daném případě byl postup, kdy naši pracovníci zjišťovali podmínky u osvědčených firem dle mého hodnotnější. Samozřejmým mantinelem je vždy zákon a ten byl beze zbytku dodržen.

K poznámce Petra o autu pro Hrádek n.N. - domnívám se, že šlo o auto nikoli darované, ale o Toyotu z Polsko-Českého programu. Zde byl Hrádek rychlejší z objektivních důvodů (lépe se mu prokazuje možnost spolupráce hasičů s kontaktním městem s Botatyní než nám se 100km vzdáleným Lwowkem Slaski), ale nicméně nejdéle do konce dubna by Toyota pro hasiče s dotací 30 tis. Euro měla být na světě. Pro vaši informaci doplňuji, že nyní usilujeme o dotaci ve výši 300 tis. Euro na nákupnové cisterny pro hasiče z Česko-Saského programu.

Mrzí mě poznámka j.kaňky - kdybych chtěl, udělám si "záznam" GK Chrastava i bez jeho osobní návštěvy (jeho identita je mi známa), ale takovýto postup není můj svět. Nabídka osobní návštěvy byla naopak vstřícným krokem - obecně platí, že osobní projednání může být mnohem lepším, důkladnějším a kvalitnějším rozborem dané záležitosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petr



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 9:23 pm    Předmět: Citovat

Pane starosto - neměl jsem na mysli onu uváděnou toyotu, ale jiný vůz, který bude údajně dodán jako dar. Pokusím se zjistit další informace a případně písnu.

Stejně jako vy si nemyslím, že by zveřejnění vždy zaručovalo to nejlepší, ale může tomu tak být - osobně jsem netvrdil, že by tento způsob byl jediný nejlepší, ale stejně tak mohu argumentovat, že jakékoliv posouzení kýmkoliv vám nezaručí, že vybere "šmejd"

s tím tunelem jste to samozřejmě trochu přepískl - ono odborně posoudit stavbu a podmínky pro úšpěšné zvládnutí staby tunelu a výběr obyčejného auta pro úřad je trochu dost o něčem jiném apropo. při stavbě tunelu se jedná hlavně o dodatečné práce, které si investor v průběhu stavby vynutil - ale to je o něčem jiném

Chtěl jsem jen zdůraznit, že zveřejnění min. (velmi se omlouvám za uvedený výraz) zavře hubu možným a věčným stěžovatelům a vytvářečům různých hypotéz (GK CHRASTAVA - není to narážka na vás, pouze příměr)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GKCHRASTAVA



Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 2:45 pm    Předmět: Citovat

Nevšimli jste si Vážení diskutující, že se začaly množit urážky a přisprostlá prohlášní uživatelů, kteří vznikají nějak narychlo bez jakékoliv historie diskuzí a první co vypálí je urážka nebo nejlépe sprostý příspěvek? Myslím si, že v tomto případě nemá smysl diskutovat. Celá diskuze je v podstatě o ničem. Já se jen slušně zeptal, kde najdu něco na webu MU Chrastavy, dostal jsem odpověď. Co se děje dál už moje věc není. A na druhou stranu pokud se mi něco nelíbí a myslím si, že se to netýká jen mě, klidně to sem dám. Mám své práce dost, ale není mi jedno kde žiji a v jakém stavu tu vše funguje. A myslím si že s panem satrostou jsem i osobně probrali spouty věcí k oboustranné spokojenosti. Nicméně stále postrádám odpovědi na některé otázky zde vznesené. P.S. Urážet a sprostě nadávat umí každý, ale něco řešit a umět se domluvit jen málokdo. A pro ty rychlovznikající: naštěstí s Vámi nemusím fungovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihuna



Založen: 30.9.2010
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 4:15 pm    Předmět: Citovat

Kdežto Vy umíte věci řešit jen veřejně, kdyby jste byl takový frajer, za jakého zde vystupujete, dávno byste to řešil osobně Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com