MĚSTSKÉ KINO CHRASTAVA - srpen 2019


Změna programu vyhrazena!

Povšimněte si laskavě změn začátků filmových představení

 

 

                

pondělí 5. srpna

v 17:00 hodin

TLAPKOVÁ PATROLA  HRAJEME PRO DĚTI  

Vstupné: 120,- Kč

USA – animovaný – české znění – 66 minut – přístupný
V Adventure Bay se schyluje k velké události. Neohrožená Tlapková patrola totiž zažije svoje nejnovější a speciální dobrodružství v kinech na velkém plátně. Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým představí úplně nové epizody, ve kterých bude mít své místo a důležitý úkol každý z členů skupiny a jeho zvláštní schopnosti. 

 

 

pondělí 5. srpna

v 19:00 hodin UZLY A POMERANČE Vstupné: 110,- Kč

 

Uzly a pomeranče vypráví o šrámech i pomerančové vůni na prahu dospělosti, o statečnosti, odpovědnosti, o první lásce, jedním slovem o dospívání. Velkou roli hrají koně. Koně jako sny, koně jako vyjádření touhy po nespoutanosti, koně jako závazek, koně jako láska i jako smutek z nezachytitelného odcházejícího dětství. Zábavný a dojemný, a přitom nesentimentální příběh.

 

 

pátek 9.

srpna

 

 

v 17:00 hodin TOY STORY 4: PŘÍBĚH HRAČEK HRAJEME PRO DĚTI Vstupné: 130,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 110 Kč
USA – animovaný – české znění – 99 minut – přístupný

Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká „Vidlík“, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět. 

pátek 9.

srpna

 

 

v 19:00 hodin RYCHLE A ZBĚSILE: HOBBS A SHAW   Vstupné: 130,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč

USA – akční – české titulky – 136 minut -přístupný od 12 let

Co spojuje vysvalenou americkou mlátičku Hobbse a elegantního britského zabijáka Shawa? Jeden všehoschopný gauner, kterého by sami zastavit nedokázali. Dwayne Johnson a Jason Statham řádí v akční jízdě, která je o poznání rychlejší a zběsilejší. 

  

 

pátek 16. srpna

 

 

 

v 17:00 hodin HODINÁŘŮV UČEŇ HRAJEME PRO DĚTI    

Vstupné: 120,- Kč

ČR – pohádka – 102 minuty – přístupný
Pohádka o lásce, kterou ani čas nezastaví.

 

 

pátek 16. srpna

 

 

v 19:00 hodin TENKRÁT V HOLLYWOODU

Vstupné: 130,- Kč

USA – komedie – české titulky – 159 minut - přístupný od 12 let
Film je natočen na motivy skutečných událostí a odehrává se koncem 60. let. Hlavními postavami jsou bývalá westernová hvězda Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt). Slávu si slibují od slavné a krásné sousedky, jíž není nikdo jiný než herečka Sharon Tate (Margot Robbie).

pátek 23.

srpna

 

v 17:00 hodin Lví král   HRAJEME PRO DĚTI  Vstupné: 130,- Kč, děti do 15 let - 110 Kč

USA – rodinný – 110 minut – přístupný
Snímek Lví král od studia Disney, jenž režíroval Jon Favreau (Kniha džunglí), se odehrává v africké savaně, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Malý lví princ Simba zbožňuje svého otce, lvího krále Mufasu, a připravuje se na svou budoucí vládu. Avšak ne všichni se z malého Simby radují.  

 

pátek 23.

srpna

 

v 19:00 hodin anna     Vstupné: 130,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč
Francie – akční – české titulky – 118 minut - přístupný od 12 let
Za okouzlujícím půvabem Anny Poliatovy, pařížské top modelky, se skrývá tajemství, díky kterému se ocitne v centru nebezpečné operace, rozehrané špičkovými agenty soupeřících tajných služeb. Film Anna je strhující a nervy drásající jízda plná překvapivých zvratů, vášnivých vztahů a dechberoucí akce. 

pondělí 26.

srpna

 

 
v 17:00 hodin   PRADO - SBÍRKA PLNÁ DIVU VÝTVARNÉ UMĚNÍ V KINĚ Vstupné: 100,- Kč
Itálie – dokument – české titulky – 90 minut – přístupný

Kdyby tak muzea mohla vyprávět! Nový dokument o slavném španělském Museo del Prado má přesně tento cíl. Slavná budova v Madridu slaví 200 let existence a ve výpravném snímku přibližuje svůj příběh. Putování španělskou metropolí odhaluje nejen to nejlepší z obřích muzejních sbírek, ale i šest století španělského národa. Dějiny vyprávěné uměním, přes osm tisíc muzejních exponátů včetně děl od géniů jako Goya, El Greco, Velázqueznebo Rubens, Tizian či Bosch, přesně to je nový dokument Prado – sbírka plná divů.

 

pondělí 26.

srpna

 

 
v 19:00 hodin   Becassine! Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč

Francie – komedie – české titulky – 102 minuty – přístupný

Adaptace slavného komiksu „Bécassine“ v podání Bruna Podalydese. Bécassine je naivní, bezelstná, zasněná, vynalézavá, vždy upřímná, nevinná, jemná, optimistická, věrná, otevřená, legrační, nenapravitelná, nadšená, fascinovaná rychlostí, žasnoucí nad elektrickým osvětlením, velmi praktická, instinktivní, nešikovná, velkorysá, bojovná, vždy plnící své sliby.
 

pátek 30.

srpna

 
v 17:00 hodin    ANGRY BIRDS VE FILMU 2 HRAJEME PRO DĚTI Vstupné: 130,- Kč, děti do 15 let - 110 Kč

USA – animovaný – 97 minut – české znění – přístupný

Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym.

pátek 30.

srpna

 
v 19:00 hodin PŘES PRSTY Vstupné: 130,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč

ČR – komedie – 101 minuta - přístupný od 12 let

Nová komedie Petra Kolečka o lásce pod volejbalovou sítí a hlavně o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance.

    
       

Podrobné informace o filmech na www.sfklub.cz

   

Informace o programu kina Chrastava na www.Chrastava.cz a www.evstupenka.cz