MĚSTSKÉ KINO CHRASTAVA - červen 2019


Změna programu vyhrazena!

Povšimněte si laskavě změn začátků filmových představení

 

 

                

pondělí 3. června

v 17:00 hodin

Pokémon: Detektiv Pikachu  HRAJEME PRO DĚTI  

Vstupné: 80,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 60 Kč,

USA/Japonsko – dobrodružný – české znění – 106 minut – přístupný
Fanoušci z celého světa si nyní mohou na stříbrném plátně užít dobrodružství s Pokémonem Pikachu tak, jako ještě nikdy dřív. Pikachu se představí v roli detektiva Pikachu, Pokémona, kterému není rovno.

 

 

pondělí 3. června

v 19:00 hodin Sněží

Vstupné: 110,- Kč

 

ČR – drama/komedie – 74 minuty - přístupný od 12 let
Poetický film o křehkosti mezilidských vztahů a jedinečném světě uvnitř každé rodiny. Babička, matka a dvě sestry v jednom domě a na jedné zahradě. Po svatbě svého otce se Tereza se svým přítelem a sestrou vydává do domu babičky. O babičku a dům se stará jejich matka. Tereze se zdá, že v domě je všechno tak nějak ponecháno svému osudu, stejně jako babička, která z nedostatku pozornosti ztrácí přehled o realitě. Ke smůle všech zúčastněných a celé rodiny se Tereza rozhodne v domě zůstat a postarat se o nápravu. Ne všechno ale potřebuje čerstvý vítr a opravu, a aniž by to tušila, vyčistí v rodině daleko víc, než jen zašlé pavučiny.

 

 

pátek 14.

června

 

 

v 17:00 hodin TVMiniUni: Zloděj otázek  HRAJEME PRO DĚTI  Vstupné: 120,- Kč

ČR – animovaný/rodinný – 80 minut – přístupný

TvMiniUni: Zloděj otázek je film, jaký tu ještě nebyl. Kombinace herců a svérázných loutek, rodinný film plný života, barev, vtipu a také film s jedním důležitým poselstvím. Celovečerní TvMiniUni: Zloděj otázek ve velkém stylu zakončuje seriál TvMiniUni, který na Déčku České televize běží už pět let a má na kontě téměř 150 epizod. Na velká plátna se tak dostane pan Vrána, praještěr Voráček, králík Fleggy, Valentinka, Bóďa, Franta Štajn a další známé i nové postavy. Spolu s nimi pak Pavel Liška, Barbora Poláková a Miroslav Krobot v lidských rolích. 

pátek 14.

června

 

 

v 19:00 hodin Muži v černém: Globální hrozba    Vstupné: 130,- Kč

USA – scifi – české znění – 107 minut - přístupný od 12 let

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém.

  

 

pondělí 17. června

 

 

 

v 17:00 hodin Psí poslání 2   HRAJEME PRO DĚTI  

Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC 80 Kč

USA – rodinný – české znění – 90 minut – přístupný
Některá přátelství jsou věčná a to i v pokračování celosvětově úspěšného rodinného filmu Psí poslání. Ve filmu Psí poslání 2, nalezne milovaný pes Bailey nový smysl života. Naváže pevné pouto s těmi, které zbožňuje, a společně se vydají na místa, která si nedokázali ani ve snu představit. Tak začíná Baileyho dobrodružná cesta několika životy naplněnými láskou, přátelstvím, věrností a také několika fakt skvělými drbáními na bříšku.

 

 

pondělí 17. června

 

v 19:00 hodin X-Men: Dark Phoenix Vstupné: 130,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč

USA – dobrodružný – české znění – 114 minut - přístupný od 12 let
X- Meni čelí nejhroznějšímu a nejsilnějšímu nepříteli: Jean Grey, která pochází z jejich vlastních řad. Během vesmírné záchranné mise Jean téměř zemře, ale když se vrátí domů, zjistí, že ji neznámá vesmírná síla udělala silnější, ale zároveň mnohem nestabilnější. Zrodila se Dark Phoenix.

pátek 21.

června

 

 

v 17:00 hodin Tajný život mazlíčků 2   HRAJEME PRO DĚTI  Vstupné: 120,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč

USA – rodinný – české znění – 86 minut – přístupný
Z prvního dílu Tajného života mazlíčků víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. Jestli vás to vykolejilo, tak se připravte na další překvapení. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jsou často dramata! 

 

pátek 21.

června

 

v 19:00 hodin Podfukářky      Vstupné: 120,- Kč
USA – komedie – české titulky – 94 minuty - přístupný od 12 let
Rebel Wilson jako amatérská podvodnice a Anne Hathaway jako podfukářka nejvyšší třídy se spojí, aby svedly, oklamaly a obraly bohaté chlapy o jejich peníze.

pondělí 24.

června

 

 
v 17:00 hodin   Cesta do pravěku HRAJEME PRO DĚTI Vstupné: 90,- Kč
 ČR – obnovená premiéra – dobrodružný – 93 minuty- přístupný

Cesta do pravěku filmového kouzelníka Karla Zeman se stala průlomovým filmem, dobrodružnou a trikovou legendou české i světové kinematografie. Cesta čtyř kluků do dávné historie bude znovu k vidění na plátnech kin, ovšem v nejlepší současné kvalitě a v jiných barvách, než jak jsou diváci zvyklí. Film prošel digitálním restaurováním v rámci projektu „Čistíme svět fantazie“. Díky kompletní technické renovaci dostal takovou podobu, jakou měl při své premiéře v roce 1955. Technici podnikli s filmem podobnou dobrodružnou cestu proti proudu času, jako jeho hrdinové.

pondělí 24.

června

 

 
v 19:00 hodin   Jaroslav Kučera Zblízka Vstupné: 70,- Kč

ČR – dokument – 64 minuty – přístupný

Všichni známe tituly jako Až přijde kocour, Démanty noci, Sedmikrásky, Všichni dobří rodáci, Adéla ještě nevečeřela, ale málokdo ví, že na jejich úspěchu má klíčový podíl kameraman Jaroslav Kučera (1929-1991). Tvůrci filmu (Jakub Felcman a Tomáš Michálek) vyzvali jeho spolupracovníky, rodinné příslušníky a znalce jeho rozsáhlého díla, aby se pokusili vystihnout jedinečnost Kučerova přínosu české i světové kinematografii. Zároveň nám umožní nahlédnout do veřejnosti neznámé experimentální tvorby.

       
 
    
       

Podrobné informace o filmech na www.sfklub.cz

   

Informace o programu kina Chrastava na www.Chrastava.cz a www.evstupenka.cz