MĚSTSKÉ KINO CHRASTAVA - červen 2020

Změna programu vyhrazena!

Povšimněte si laskavě změn začátků filmových představení

 

 

                

pátek 5. června

v 17:00 hodin

Ledová sezóna: Ztracený poklad

HRAJEME PRO DĚTI

Vstupné: 120

USA – animovaný – české znění – 90 minut – přístupný
Lední medvěd a polární lumíci v exotické džungli? Proč ne, když to situace vyžaduje! A dovolená to rozhodně nebude. Lední medvěd Norm se vydává z pohodlí domova kolem světa na velké a zábavné dobrodružství. Po svém boku má nezničitelné chlupaté kámoše lumíky a společně se pokusí vrátit starobylý ztracený poklad tam, kam patří. Měli by zabránit katastrofě, ale sami přitom obrátí džungli vzhůru noha

 

 

pátek 5. června

v 19:00 hodin Problémiskky    Vstupné: 120,- Kč, v předprodeji 90 Kč

V. Británie – komedie – české titulky -106 minut - nevhodné do 12 leto
V roce 1970 se v Londýně konala soutěž Miss World. Ta byla ve své době nejsledovanější televizní show světa s více než 100 miliony diváků. Moderoval ji legendární britský komik Bob Hope (Greg Kinnear). Miss World 1970 ale rozhodně neprobíhala hladce a ze soutěže se stala doslova divoká jízda. Rozhodnutí organizátorů povolit účast dvěma ženám z Jihoafrické republiky vzbudilo kontroverzi a napětí již před začátkem. Ale skutečný rozruch měl teprve přijít. Jeho epicentrem se stala feministická aktivistka Sally Alexander (Keira Knightley), členka nově vzniklého Hnutí za práva žen. Emancipované dámy prohlašovaly, že soutěže krásy dehonestují a ponižují ženy. A to se rozhodly dát najevo v přímém přenosu. Na diváky celosvětového živého vysílání tehdy čekala víc než jen jedna senzace… Retro komediální příběh podle skutečné události režírovala Philippa Lowthorpe. 

 

 

pondělí 15.

června

 

v 17:00 hodin ZAPOMENUTÝ PRINC Vstupné: 100,- Kč
Francie – rodinná komedie – české znění – 102 minuty – přístupný
Režisér oscarového snímku The Artist Michel Hazanavicius obsadil okouzlujícího Omara Sy (Nedotknutelní, I dva jsou rodina) do další z nezapomenutelných rolí. Tentokrát ho čekají neobyčejná dobrodružství kouzelného dětského světa. Vstupné: 100 Kč
 

 

 

pondělí 15.

června

 

v 20:00 hodin BOURÁK Vstupné: 130,- Kč
Bourák - ČR – komedie – 110 minut - nevhodné do 12 let

Černá komedie Ondřeje Trojana s Ivanem Trojanem v roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plný zuby. Ale i srdce.

pátek 19. června

v 17:00 hodin LASSIE SE VRACÍ  
Německo – rodinný – české znění – 100 – přístupný

Lassie, nejslavnější pes filmové historie, se vrací na plátna kin. A spolu s ní se vrací i úžasný příběh o nerozlučném přátelství chlapce a jeho dlouhosrsté kolie. Dvanáctiletý chlapec a jeho věrná psí kámoška Lassie jsou proti své vůli rozděleni a Lassie je převezena až na druhý konec země.Z nového domova ale uteče a vydává se na neuvěřitelně odvážnou, strastiplnou a někdy i zábavnou cestu zpátky

pátek 19. června v 19:00 hodin KALIFORNSKÝ SEN Vstupné: 120,- Kč, v předprodeji 90 Kč
USA – romantický – české titulky – 113 minut - nevhodné do 12 let

Když se rozhodnete jít za svým snem, připravte se, že to může bolet a že po cestě narazíte na spoustu křižovatek. Hvězda série Padesát odstínů Dakota Johnson hledá svůj Kalifornský sen ve stejnojmenné hudební romanci.

pátek 26. června v 17:00 hodin TLAPKOVÁ PATROLA:VŽDY VE STŘEHU

HRAJEME PRO DĚTI

 Vstupné: 100,- Kč
USA – animovaný – 68 minut – přístupný

Tlapková patrola se vrací do kin a protentokrát si psí parta záchranářů v čele s Ryderem připravila speciální závodnický film. V Adventure Bay se schyluje k velkolepému automobilovému závodu, Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye dokonce pomáhaly postavit okruh. Společně pak tlapky vytvořily servisní technický tým pro svého oblíbeného šampióna a těší se, že mu pomohou k vítězství.

pátek 26. června v 19:00 hodin TÉMĚŘ DOKONALÁ TAJEMSTVÍ  Vstupné: 130,- Kč
Německo – komedie – české znění – 111 minut - přístupný od 15 let

Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů.

       

Podrobné informace o filmech na www.sfklub.cz

   

Informace o programu kina Chrastava na www.Chrastava.cz a www.evstupenka.cz