První oběd v nové školní jídelně

V úterý 25. 1. 2005 se nová budova jídelny poprvé zaplnila školáky. Překvapeni byli nejen hezkým prostředím, ale i novým týmem vytvořeným pro tento den na výdej obědů. Tento tým tvořili: paní Mgr. Alena Páchymová, Renata Hradcová, ředitel školy Mgr. Aleš Trpišovský, místostarosta města Miloslav Pilař a starosta města Ing. Michael Canov. 

Na závěr bychom chtěli všichni jistě popřát nové školní jídelně, aby dobře sloužila minimálně tak dlouho jako jídelna stará.

Zveme občany na večer se starostou, který se bude konat v prostorách nové školní jídelny dne 16. 2. od 17.00 hodin a dále 4. června v rámci Chrastavských slavností na Den otevřených dveří. V tento den bude v provozu i kuchyně, takže každý z návštěvníků bude moci poobědvat.

I.L. a Z.V.

Malá fotogalerie:

První oběd v nové školní jídelně vydával starosta města Ing. M. CanovTým pro výdej obědů tvořili paní Mgr. Alena Páchymová, Renata Hradcová, ředitel školy Mgr. Aleš Trpišovský, místostarosta města Miloslav Pilař a starosta města Ing. Michael Canov. Na fotografii s ředitelkou ŠJ Miloslavou Šírovou
První oběd v nové školní jídelně vydával místostarosta města M. PilařPrvní strávníci v nové školní jídelně