SPORTOVEC CHRASTAVY
2004
hodnocení
I. kategorie - dívky do 14-let
Kat. |
Jméno |
Výsledky |
I. |
Holinská Denisa |
Atletická olympiáda mládeže 1., 2. místo |
Jana Valešová |
Orientační běh - přebornice na klasické trati v Ještědské .oblasti. - 1. místo v oblastním žebříčku JO
|
|
II. kategorie - chlapci do 14-let |
||
II. |
Sochor Adam Jirsa Jaroslav Zoul Martin Bednář David Sochor Jakub Louda Jakub |
Kopaná – účast v okresní soutěži |
Košina Jan |
Přebor ČR Cross Country 1. místo Mistrovství ČR Maxton Adventure Cup 8. místo, Cross Country vítěz Šumperk, Mšeno, 2. místo Kroměříž 3. místo Košťálov |
|
Suchý Radek |
Olympiáda mládeže OR AŠSK :
|
|
Brož Petr |
|
|
Brulík Josef + Loučka Jan |
Sálová cyklistika Český pohár 8. místo |
|
Ende Radek + Culek Jiří |
Sálová cyklistika Český pohár 9. místo |
|
Loučka Jan + Brulík Josef |
Sálová cyklistika Mistrovství ČR 7.místo |
|
Hoffmann Jakub |
Sportovní střelba
I.V.tř. SM 60 ran leže I.V.tř. VzPu 30 ran leže |
|
III. kategorie - chlapci do 18-let |
||
III. |
Žemlička Karel . Holinský Tomáš . |
Kopaná – účast v krajském přeboru |
Hradec Pavel |
- Olympiáda mládeže 1. místo,
|
|
Hodaň Dalibor + Košlík Vítězslav |
Sálová cyklistika Mistrovství ČR 5. místo Mezinárodní turnaj SRN - 2. místo |
|
Malý Martin + Bárta Miroslav |
Sálová cyklistika Mistrovství ČR 6. místo |
|
IV. kategorie - dívky a ženy |
||
IV. |
Vejstrková Zuzana |
Okresní kolo atletického čtyřboje :
3. Místo skok vysoký |
Kašková Kateřina |
4.místo v Pěkných prázdninách 4.místo v mezinárod.5-denních závod. 2.místo West cup ( D 21 ) |
|
Šaffková Zuzana |
|
|
Gorčicová Barbora
|
|
|
Koblasová Marie |
Üčast na 11.celosvětovém sokolském sletu v Kanadě. Reprezentovala naši jednotu a Župu Ještědskou při několika vystoupeních. |
|
V.kategorie - muži |
||
V. |
Probošt Libor |
6. místo v Přeboru ČR SKANSKA ENDURO |
Buchar Libor |
Mistrovství ČR Cross Country 5.místo Mistrovství ČR Enduro 7. místo Junioři 5. místo |
|
Horáček Michal |
|
|
Bradna Václav |
|
|
Fadrhonc Daniel + Rusek František |
Sálová cyklistika – kategorie U 23 finále 5. místo |
|
Fadrhonc Daniel + Jelínek Michael |
Sálová cyklistika – mezinárodní turnaj v SRN 3. místo |
|
Rajnoha Josef |
Sportovní střelba
I.V.tř.LM 60 ran leže II.V.tř. LM 3 x 20 II.V.tř.VzPu 60 ran stoje |
|
VI.kategorie - cvičitel/ka,trenér/ka |
||
VI. |
Rajnoha Josef |
dlouhodobý trenér - střelba |
Kašková Kateřina |
Orientační běh – dlouhodobá trenérka |
|
Probošt Libor |
Trenér motoklubu Chrastava |
|
VII.kategorie - kolektivy a družstva |
||
VII. |
Buchar Libor Janouch Miroslav Pabiška Radek |
20. místo mezinárodní Šestidenní soutěž Polsko neoficiální MS družstev |
Hradec Pavel Kadlec Jan Vojkůvka Ondřej Franěk Jakub Štorek Jiří |
1. místo okresního kola atletického čtyřboje |
|
Žemlička Karel Průša Pavel Zahradník Petr Martiny Daniel |
Stolní tenis A mužstvo, 1. místo 2003/04 krajská soutěž II.třídy |
|
VIII. kategorie - Síň slávy |
||
VIII. |
Oszlík Jůlius |
Dlouhodobá trenérská činnost v střeleckém klubu |
Z. Václavíková