Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sportovní hřiště v Andělské Hoře
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Monika Hartlová



Založen: 1.3.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 12:37 pm    Předmět: Citovat

Jen pro predstavu davam odkaz za kolik se da multifunkcni hriste s umelym povrchem poridit... Bohuzel stale nevim jaky byl puvodni financni zamer pro tuto akci.

http://linhartsport.cz/hriste-za-milion
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej Novák



Založen: 14.4.2011
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 1:43 pm    Předmět: Citovat

Paní Hartlová, nejsem zastáncem ani odpůrcem hřiště v Andělce, ale právě tato firma dělala multifunkční hřiště v Chrastavě za halou, ostatně to mají na stránkách uvedeno.
.....................................................................


Monika Hartlová napsal:
Jen pro predstavu davam odkaz za kolik se da multifunkcni hriste s umelym povrchem poridit... Bohuzel stale nevim jaky byl puvodni financni zamer pro tuto akci.

http://linhartsport.cz/hriste-za-milion
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2014 8:35 pm    Předmět: Diskutujícím Citovat

Dobrý den,
nejdříve k příspěvku paní Hartlové k odkazu na hřiště za milion firmy Linhart.
1. Cena je bez DPH
2. Na daném místě je potřeba úprav, které svým rozsahem podstatně převyšují to co uvádí firma (firma je dobrá, ale sponzorovat nic nebude)
3. Umělý trávník prakticky vylučuje, aby hřiště bylo bez správceho a neustálé údržby, trvanlivost nízká, sami to uvádí ( http://linhartsport.cz/umele-travniky), dle mého názoru je proto pro venkovské hřiště toto použití vyloučeno
4. Finanční záměr je v tuto chvíli 0. O tom jestli hřiště vůbec bude a v jaké rozpočtované maximální výši, musí rozhodnout zastupitelstvo města v rozpočtu 2015
5. O hřišti, o kterém jsem přesvědčen, že bych dokázal kolegy zastupitele přesvědčit a získat, jsem psal v minulých příspěvcích (takové, které bude k užitku především dětem a mládeži v parametrech jiných hřišť bez správceho na území města (psal jsem o Vítkově, o hřišti U Majby, přidávám nyní i hřiště na Střeleckém Vrchu), bez megalomanie.

A nyní to podstatné: Jsem smuten, opravdu smuten a to velmi. Dle tohoto diskusního vlákna (i telefonátů co k danému tématu dostávám) vesnice rozhádaná, členka osadního výboru paní Kačenová ostrakizovaná, nakonec se může stát , že se ukáže, že vlastně Andělská Hora žádné hřiště nechce.....anebo také nezaslouží si může říci čtenář tohoto vlákna.

Každopádně já končím jakoukoli svoji účast na tomto vlákně a k danému tématu v současném volebním období obecně konstatováním, že si myslím, že hřiště pro děti a mládež v Andělské Hoře je dobrý nápad a v případě, že budu mít tu možnost, budu ho prosazovat ve volebním období příštím v intencích o kterých jsem psal. Pro úplnost dodávám, že proti případné anketě ve věci hřiště ANO nebo NE nic nemám, museli by si jí ale upořádat (tak jako v případě rybníčku) Andělohoráci sami. Po proběhlé diskusi se ovšem téměř obávám, že bude výsledkem NE (kéž bych se mýlil).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 9:18 pm    Předmět: Travnatý povrch hriste Citovat

Dobrý den, definitivně platí, že hřiště bude s travnatým povrchem. Více v článku na http://www.chrastava.cz/2015/ah_hriste.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com