MĚSTSKÉ KINO CHRASTAVA - listopad 2018


Změna programu vyhrazena!

Povšimněte si laskavě změn začátků filmových představení

 

 

                

pátek 2. listopadu

v 17:00 hodin

LOUSKÁČEK A ČTYŘI ŘÍŠE HRAJEME PRO DĚTI  

Vstupné: 130,- Kč, děti do 15 let

110,- Kč

USA – rodinný – české znění – 100 minut – přístupný
Vánoční film Louskáček a čtyři říše od Studia Disney režíruje Lasse Hallström na motivy klasické pohádky od E. T. A. Hoffmanna.

 

 

pátek 2. listopadu

 

v 19:00 hodin ZLATÝ PODRAZ Vstupné: 120,- Kč
ČR – drama – 106 mint – do 12 let nevhodný
Příběh o vášnivé lásce, basketbalu a životě ve stínu politiky. Film začíná v roce 1938. Hlavní linii snímku tvoří osudová láska mladého právníka a sportovce Franty (Filip Březina) k tanečnici Michelle (Patricia Volny), s kterou se seznámí na poválečném Mistrovství Evropy v basketbalu v Ženěvě. Michell je osudem pronásledovaná dívka, která prchla z vlasti před Stalinem i Hitlerem. Jejich příběh, který kromě politiky ovlivní i dva protikladní jedinci trenér Valenta (Stanislav Majer) a funkcionář Hrabal (Ondřej Malý), vrcholí v roce 1951, kdy Evropu už na mnoho let rozdělila železná opona.

 

 

pátek 9. listopadu

 

v 17:00 hodin Grinch   HRAJEME PRO DĚTI Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč
USA – rodinný – české znění – 90 minut – přístupný
Grinch je nenapravitelný bručoun, který nesnáší všechno a všechny a ze všeho nejvíc Vánoce. Ty by nejradši zrušil. A ve filmu, který natočili Padouši, co mají na svědomí Mimoně, se o to dokonce pokusí.

pátek 9. listopadu

 

 

v 19:00 hodin TEN, KDO TĚ MILOVAL   Vstupné: 120,- Kč

ČR – komedie – 90 minut – přístupný

Komediálně laděná rodinná detektivka s předvánoční atmosférou ze známého lázeňského města, z Karlových Varů.

  

 

pondělí 19. listopadu

 

 

 

 

v 17:00 hodin FANTASTICKÁ ZVÍŘATA: GRINDELWALDOVY ZLOČINY  

Vstupné: 130,- Kč

 

Velká Británie, USA – rodinný – české znění – přístupný
Kdo změní budoucnost?

 

 

pondělí 19. listopadu

 

v 19:00 hodin CLIMAX  Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč

Francie – drama, horror – české titulky – mládeži přístupno od 18 let
Poslední noc v chatě uprostřed lesů, zima 1996. Třicítce tanečníků a tanečnic končí intenzivní trénink na turné v USA, zbývá už jen závěrečná party. Na vinylech Daft Punk nebo Aphex Twin. A k tomu jedna velká nádoba sangrie, která na chvilku zmizela z očí... Drogový muzikál či taneční horror Climax získal v Cannes pověst nejlepšího snímku režiséra Gaspara Noého, zvítězil v sekci Quinzanne des Réalisateurs a stal se jedním z největších překvapení celého festivalu. Zrození a smrt jsou mimořádné zážitky. Život je pomíjivé potěšení.

pátek 23. listopadu

 

v 17:00 hodin PAT A MAT: ZIMNÍ RADOVÁNKY  HRAJEME PRO DĚTI    Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč

ČR – animovaný – 60 minut – přístupný
Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh naši dva kutilové vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra. Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká.

pátek 23. listopadu

 

v 19:00 hodin jOHNY ENGLISH ZNOVU ZASAHUJE         Vstupné: 120,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč
USA, Francie, Velká Británie – komedie – české znění – 88 minut – přístupný
Když je svět v ohrožení a tajná služba paralyzovaná, vrací se na scénu Johnny English. Dokáže muž, pro kterého jsou zmatky, chyby a omyly základním pracovním nástrojem, obstát i v moderním světě?
pondělí 26. listopadu v 17:00 hodin the perfect kiss Vstupné: 120,- Kč

Kanada – romantická komedie - české znění – 83 minuty – do 12 let nevhodný

Lucie Vondráčková v hlavní roli romantické komedie
Jediný polibek může změnit celý váš život. Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je v nedohlednu, pak hledáte ještě intenzivněji. Tanya Cova (Lucie Vondráčková) bydlí se svými rodiči v severoamerickém městě u velkých jezer, v trochu všední každodennosti americké společnosti. Nudí se i její rodiče, zapomenutí agenti pro nejmenovanou východní říši, kteří nemají nic jiného na práci, než aby slídili za svou vlastní dcerou. Když rodiče povolají starou známou Šárku a jejího syna Igora, aby Tanyu zasnoubili, je to poslední kapka v poháru Taniny touhy po svobodě...

pondělí 26. listopadu  v 19:00 hodin bohemian rhapsody Vstupné: 120,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč

USA, Velká Británie – životopisný – české titulky – 134 minuty – do 12 let nevhodný
Queen. Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

pátek 30. listopadu  v 17:00 hodin čertí brko HRAJEME PRO DĚTI Vstupné: 120,- Kč

ČR – filmová pohádka – 99 minut – přístupný
Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků, možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat.

pátek 30. listopadu   v 19:00 hodin Na stojáka v kině Vstupné: 120,- Kč

ČR – komedie – 90 minut – přístupný
Nejzábavnější podzimní nabídka kin proběhne Na stojáka. Parta komiků Na stojáka připravila jeden jediný a nikdy neopakovaný speciální a úplně nejvíc unikátní večer nabitý humorem, natočila ho a teď ho uvádí na velkých plátnech do kin jako „Na stojáka v kině“. Vtipy, které jste ještě neslyšeli, fóry připravené speciálně pro tuto příležitost, témata, která čekala na správný moment, pohotovost komiků s rychlostí blesku a doslova na milimetr přesné a dokonale časované pointy.

       
 
    
       

Podrobné informace o filmech na www.sfklub.cz

   

Informace o programu kina Chrastava na www.Chrastava.cz a www.evstupenka.cz