MĚSTSKÉ KINO CHRASTAVA - červenec 2018


Změna programu vyhrazena!

Povšimněte si laskavě změn začátků filmových představení

 

 

                

pátek 6. července

v 17:00 hodin ANT-MAN A WASP     Vstupné: 120,- Kč
USA – dobrodružný – české znění – 109 minut - mládeži do 12 let nevhodný
Sotva se Scottu Langovi podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti.
 
 

 

pátek 6. července

 

 
v 19:00 hodin ESCOBAR Vstupné: 120,- Kč

Španělsko/Bulharsko – thriller, životopisný – české titulky – 123 minuty – mládeži do 15 let nepřístupný
Pablo Escobar. Jméno, které jste slyšeli. Myslíte ale, že už o něm víte všechno? V novém thrilleru Escobar se jako legendární narkobaron představí Oscarový a charismatický Javier Bardem. Zfilmovaný příběh jednoho z největších zločinců všech dob má překvapivého vypravěče. Novinářku a televizní celebritu, která s Escobarem prožila žhavý milenecký vztah a kterou ve filmu hraje Penélope Cruz.

pátek 13. července

v 17:00 hodin HOTEL TRANSYLVÁNIE 3: PŘÍŠERÓZNÍ DOVOLENÁ  HRAJEME PRO DĚTI   Vstupné: 120,- Kč
USA – animovaný – české znění – 87 minut – přístupný Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.
 
  

 

pátek 13. července

 

 

 

v 19:00 hodin úSMĚVY SMUTNÝCH MUŽŮ  

Vstupné: 120,- Kč

 

ČR – komedie – 83 minuty – mládeži nepřístupno
Úsměvy smutných mužů je celovečerní film podle stejnojmenného knižního bestselleru Josefa Formánka. Místy vtipný, místy smutný. Svou tragikomedii “o chlastu, vůli a vesmíru” vypráví úspěšný spisovatel, který k práci i k mluvení s jinými lidmi potřebuje nejdříve jen skleničku a později i celou láhev. V léčebně se pak Josef setkává s dalšími osudy těch, kteří jsou, či donedávna byli, v pití alkoholu opravdovými mistry. A vznikají tu přátelství a situace, jež v obyčejném životě ani nejsou možné.


 

 

 

pátek 20. července

 

v 17:00 hodin BOB A BOBEK - KRÁLÍCI Z KLOBOUKU    HRAJEME PRO DĚTI  Vstupné: 30,- Kč

ČR – animovaný – 65 minut – přístupný
Pásmo pohádek pro nejmenší diváky

pátek 20. července

 

v 19:00 hodin MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN Vstupné: 120,- Kč, v předprodeji IC Chrastava 90,- Kč

USA – muzikál – 114 minut – přístupný
Mamma Mia! Největší letní filmová pohoda se vrací. A s ní i nakažlivě lenošivá nálada pohádkového ostrova Kalokairi, nesmrtelná ABBA a herci, kteří si s chutí zopakovali velkolepý řecký mejdan. Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na tom „ničení“ podílelo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom.

pondělí

 30. července

 

v 17:00 hodin kRÁLÍČEK PETR     HRAJEME PRO DĚTI  Vstupné: 90,- Kč
USA – rodinná komedie – český dabing – 89 minut – přístupný
Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní - a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium - mezi ním a obyvateli zahrady.

 

 

pondělí

 30. července

 

v 19:00 hodin chata na prodej Vstupné: 120,- Kč, v předprodeji IC Chrastava 90,- Kč

ČR – komedie – 77 minut – přístupný
Komedie o tom, co všechno se může stát, když se o víkendu sejde svérázná rodina na poslední rozlučce s chatou.

       

 

    
       

Podrobné informace o filmech na www.sfklub.cz

   

Informace o programu kina Chrastava na www.Chrastava.cz a www.evstupenka.cz