MĚSTSKÉ KINO CHRASTAVA - duben 2018


Změna programu vyhrazena!

Povšimněte si laskavě změn začátků filmových představení

 

 

                

pátek

 6. dubna

v 17:00 hodin SHERLOCK KOUMES  HRAJEME PRO DĚTI    Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava 80,- Kč
USA – animovaná komedie – český dabing – 90 minut – přístupný
Dobrodružná detektivní animovaná komedie Sherlock Koumes líčí největší případ sádrové verze legendárního detektiva. Kdo jiný by měl vyšetřovat hromadné mizení zahradních trpaslíků?
 

 

pátek

 6. dubna

 

 
v 19:00 hodin PACIFIC RIM:POVSTÁNÍ Vstupné: 130,- Kč, v předprodeji IC Chrastava 100,- Kč

USA – akční scifi - český dabing - 111 minut - do 12 let nevhodný
Kaiju versus Jaegeři. Monstra z vesmíru versus pilotovaní obří roboti. Druhé kolo. Ve výpravném akční sci-fi Pacific Rim: Povstání se znovu hraje o planetu Zemi a my prohráváme.
 

pondělí

 9. dubna

v 17:00 hodin PLANETA ČESKO          Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava 80,- Kč
ČR – dokument – 81 minuta – přístupný
Naše příroda je pestrá jako málokde na světě. Krásu a dobrodružství máme na dosah ruky - stačí se jen dobře dívat! První celovečerní film o české přírodě ukazuje díky nejmodernějším technologiím fascinující dobrodružství zvířat a rostlin žijících kolem nás zcela zblízka. Seznamte se s tetřevem tokajícím za úsvitu, se vzácnými sysly, s nimiž na louce laškují děti, ledňáčkem prorážejícím při lovu střemhlav vodní hladinu, s lososy putujícími z českých řek do moře a zpátky nebo s užovkami v dramatickém zápase s rybí kořistí. Prožijte vzrušující výpravu za muflony, bobry, modrajícími žabáky a desítkami dalších hrdinů. Některé z nich možná ani neznáte – divočina přitom začíná hned za vašimi dveřmi!

 
  

 

pondělí

 9. dubna

 

 

 

v 19:00 hodin ERIC CLAPTON  

Vstupné: 130,- Kč, v předprodeji IC Chrastava 100,- Kč

 

 

Velká Británie – dokument – české titulky – 135 minut - do 12 let nevhodný
Dokumentární film Eric Clapton přináší divákům nevšedně intimní pohled na umělcův osobní život, kariéru, vzestupy a pády. Celý dokument je věrohodný i díky tomu, že je doplněn o vyprávění samotného kytaristy a jeho blízkých sestavené z historických i nově zaznamenaných rozhovorů.

 

 

 

pondělí

 23.  dubna

 

v 17:00 hodin TÁTOVA VOLHA   Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava 80,- Kč  

ČR – komedie – 90 minut – přístupný
Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla. Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a přátel (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová), aby o tajemství zjistily víc...
 

pondělí 

23. dubna

 

v 19:00 hodin FAKJŮ PANE UČITELI 3 Vstupné: 130,- Kč, v předprodeji IC Chrastava 100,- Kč

Německo – komedie – český dabing – 120 minut - do 12 let nevhodný
Samozvaný učitel Zeki Müller je zpět. Silnější než dříve, plný odhodlání a touhy dostat ze svých studentů v čele s Chantal to nejlepší, co v nich ještě zbývá. Ale už toho v nich moc na vyždímání není. Uspěje při záchraně školy a jejích chovanců?
            

pátek

 27. dubna

 

v 17:00 hodin V HUSÍ KŮŽI   HRAJEME PRO DĚTI  Vstupné: 120,- Kč

USA /Čína – animovaný – český dabing – 91 minuta – přístupný
Tihle ptáci rozhodně nejsou naštvaní, svůj život si užívají plnými zobáky. Být V husí kůži je těžká pohoda, především pro housera v nejlepších letech. Animovaná komedie „V husí kůži“ přinese jednomu takovému houserovi zvláštní úkol. Musí se začít starat o dvě malé kachničky a pomoci jim z bryndy, kterou tak trochu sám způsobil. Jejich společné dobrodružství ukáže, že rodina může mít všechny možné podoby i tvary a dokonce i peří. A že přátelství a rodina je ta největší zábava a jízda.
 

pátek

 27. dubna

 

 

v 19:00 hodin HASTRMAN Vstupné: 130,- Kč, v předprodeji IC Chrastava 100,- Kč

ČR – romantický thriller – 100 minut - do 12 let nevhodný
Příběh jedné lásky, jedné vášně a jedné krajiny ve filmu Čestmíra Kopeckého a Ondřeje Havelky. Romantický thriller s Karlem Dobrým v hlavní roli hastrmana vznikl na motivy oceňovaného románu Miloše Urbana.

       

 

    
       

Podrobné informace o filmech na www.sfklub.cz

   

Informace o programu kina Chrastava na www.Chrastava.cz a www.evstupenka.cz