MĚSTSKÉ KINO CHRASTAVA - září 2018


Změna programu vyhrazena!

Povšimněte si laskavě změn začátků filmových představení

 

 

                

pátek 7. září

v 17:00 hodin

LIMONÁDOVÝ JOE ANEB KOŇSKÁ OPERA

PROJEKT 100 /KOLEKCE MUZIKÁLŮ   

Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč
ČSSR – parodie/muzikál – 95 minut – přístupný
Jedna z nejslavnějších a nejoblíbenějších českých filmových komedií, kde správní muži pijí pouze kolalokovu lihuprostou limonádu a zákon má podobu pistolníka, vybaveného přesnou muškou, zářivým úsměvem a lahodným tenorem.

 

 

pátek 7. září

 

v 19:00 hodin VŠECHNO BUDE    Vstupné: 120,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč

ČR,Slovinsko,Polsko – road movie – 85 minut - nevhodné pro děti do 12 let

Road movie o klučičím přátelství, dobrodružství a velké svobodě. Příběh dvou kluků, kterým ještě nebylo ani patnáct a kteří se společně vydávají v ukradeném autě na cestu přes celou republiku. Cílem jejich útěku je pocit svobody a touha něco zažít.

 

 

pondělí 10. září

 

v 17:00 hodin ZPÍVÁNÍ V DEŠTI    PROJEKT 100 /KOLEKCE MUZIKÁLŮ Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč
Mistrovský muzikál s hravým komediálním přídechem buduje svůj příběh z reálií filmové historie údobí prvních klopotných pokusů o zvukový film s neopakovatelným Genem Kellym v hlavní roli. Taneční čísla v jeho pojetí se stávají zcela přirozenou součástí příběhu a dotvářejí jeho romantiku i dramatičnost

pondělí 10. září

 

v 19:00 hodin MOULIN ROUGE   Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč
Austrálie,USA – muzikál, romance – české titulky - nevhodné pro děti do 12 let
Nicole Kidmanová a Ewan McGregor v nejvýraznějším a nejzběsilejším muzikálu nového století.
  

 

pátek 14. září

 

 

 

v 17:00 hodin MALÁ ČARODĚJNICE HRAJEME PRO DĚTI  

Vstupné: 110,- Kč

 

Jen několik set let „mladá“ čarodějnice se chce podívat na slavný sabat, který se každoročně koná na vzdálené hoře. Její společník, starý moudrý havran Abraxas, jí to sice vymlouvá, ale malá čarodějnice ho neposlouchá. Pozoruje slavnost ukryta za keři, je však prozrazena a hlavní čarodějka baba Bimbula jí uloží, že se do roka musí stát dobrou čarodějkou. Dívenka se hned pustí do učení, a protože se má stát dobrou čarodějkou, koná při svém učení jen samé dobré skutky. Její kouzla sleduje s nevolí stará ježibaba Pingula, a když malá čarodějnice kouzlem pomůže dvěma dětem v pátek, kdy je přísně zakázáno kouzlit, pošle na ni za trest mráz a vánici. I toho však malá čarodějnice využije k dobru a uspořádá pro děti veselý karneval. A pak již nastane čas dalšího sabatu, kde malá čarodějnice musí složit mistrovskou zkoušku…  musí!

 

 

pátek 14. září

 

v 19:00 hodin SPOLU TO DÁME  Vstupné: 120,- Kč

Německo – komedie,drama – české znění – 104 minuty - nevhodné pro děti do 12 let
Představitel učitele z extrémně populární série „Fakjů pane učiteli“ se vrací do kin v další skvělé roli ve filmu plném smíchu i dojetí. A říká jasně „Spolu to dáme“. Jako nezodpovědný floutek Lenny dostane na starosti patnáctiletého kluka Davida s vážně nemocným srdcem. Davidova prognóza říká, že svých šestnáctých narozenin už se nejspíš nedožije. Lenny pojme péči zcela po svém, bez pravidel. Jestli má David umřít mladý, nemá smysl dělat domácí úkoly. Zato striptýz aspoň jednou v životě vidět musí! Vstupné: 120 Kč

pondělí 17. září

 

v 17:00 hodin VLASY PROJEKT 100 /KOLEKCE MUZIKÁLŮ    Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč

 USA – Německo – české titulky – muzikál - nevhodný pro děti do 12 let
Vlasy, jeden z nejvýznamnějších muzikálů druhé poloviny 20. století, zaujal bezpochyby Miloše Formana nejen nabízející se možností natočit výpravný film s choreografickými čísly, moderní hudbou a provokujícími texty, ale především svými přesahy za obvyklé hranice muzikálového žánru. V době svého vzniku byly Vlasy dílem politickým a vyhroceně sociálněkritickým, odsuzujícím válku ve Vietnamu a maloměšťáckou lhostejnost vůči této tragédii. A také dílem romantickým vzýval hippies a všechny formy jejich rebelie proti zbytnělému konzervatismu. Formanovi nečinilo žádné potíže najít si vztah k těmto ryze americkým tématům, vždyť jádrem tam byly problémy, na něž se soustřeďoval ve všech svých českých filmech: generační konflikt, naivní a čistá touha mládí po lásce a svobodě a rovněž protest proti konvencím a předsudkům, které tyto iluze bezcitně ničí. Ondříček měl tentokrát před kamerou daleko různorodější a temperamentnější reprezentanty mládí, než na jaké byl zvyklý doma, a také toho náležitě využil. Snímá je téměř nepřetržitě v akci a dynamickém pohybu, nevšímá si jen řeči tváře, ale celého těla, mladí muži a ženy v jeho podání jsou živelní a draví, strhující svou spontaneitou. Jistě i jeho zásluhou je tento film především nakažlivou oslavou vitality a radosti ze života.

pondělí 17. září

v 19:00 hodin ROCKY HORROR PICTURE SHOW PROJEKT 100 /KOLEKCE MUZIKÁLŮ         Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč
 Velká Británie/USA – muzikál/komedie/horor – české titulky – mládeži do 15 let nepřístupno
Kuriózní parodie na béčkové horrory s trochou sci-fi a rockové muziky, která vznikla podle již 25 let úspěšného britského muzikálu. Film i muzikál se záhy po uvedení staly kultovním hitem. Je to taková erotická noční můra, která neuznává žádné hranice. Mladý pár Janet (Susan Sarandon) a Brad (Barry Bostwick) se ztratí na silnici v dešti a narazí do kostela doktora Frank-A-Furtera (Tim Curry) - transvestity, který zrovna pořádá výroční shromáždění návštěvníků z planety Transsexual galaxie Transylvania.
pondělí 24. září v 17:00 hodin MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN

PŘEDSTAVENÍ NEJEN PRO SENIORY

Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč, senioři - 50 Kč
USA – muzikál – 114 minut – přístupný
Mamma Mia! Největší letní filmová pohoda se vrací. A s ní i nakažlivě lenošivá nálada pohádkového ostrova Kalokairi, nesmrtelná ABBA a herci, kteří si s chutí zopakovali velkolepý řecký mejdan. Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na tom „ničení“ podílelo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom.
pondělí 24. září v 19:00 hodin Whitney Vstupné: 100,- Kč

Velká Británie, USA – dokument – české titulky -120 minut - nevhodný pro děti do 12 let
Nejprodávanější, nejúspěšnější či nejoceňovanější – každý přívlastek k famózní Whitney Houston stoprocentně sedí. Každý velký úspěch je však vykoupen a najít pravdu není vždy jednoduché – dokument od oscarového režiséra Kevina Macdonalda se ale do tohoto boje přesto pouští a nezapomenutelnou formou přibližuje božskou Whitney tak, jak ji ještě neznáte. Jedná se o oficiální dokument požehnaný matkou Whitney a její nejbližší rodinou. Ta poskytla exkluzivní rozhovory a záběry ze zákulisí jejího života, které dosud nebyly zveřejněny.

pátek 28. září v 17:00 hodin YETI: LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ  HRAJEME PRO DĚTI  Vstupné: 100,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč

 USA – rodinný – české znění – přístupný
Rodinná komedie, ve které je Yeti přesvědčen, že záhadné bytosti známí jako „lidé” opravdu existují.

pátek 28. září v 19:00 hodin PO ČEM MUŽI TOUŽÍ   Vstupné: 120,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč

ČR – komedie – 95 minut – přístupný
Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

    
       

Podrobné informace o filmech na www.sfklub.cz

   

Informace o programu kina Chrastava na www.Chrastava.cz a www.evstupenka.cz