MĚSTSKÉ KINO CHRASTAVA - leden 2019


Změna programu vyhrazena!

Povšimněte si laskavě změn začátků filmových představení

 

 

                

pátek 4. ledna

v 17:00 hodin

SNĚHOVÁ KRÁLOVNA: V ZEMI ZRCADEL HRAJEME PRO DĚTI  

Vstupné: 100,- Kč,  v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč

Rusko – animovaný – české znění – 80 minut – přístupný
V dalším pokračování populární animované série se střetne svět kouzel a kouzelníků s králem Haraldem, který se rozhodne zbavit svět veškeré magie a čar. Dokáže mu v tom někdo zabránit? Naštěstí je zde odvážná Gerda a po jejím boku překvapivě i Sněhová královna, se kterou Gerda dosud neměla nejlepší zkušenosti.

 

 

pátek 4.

prosince

 

v 19:00 hodin BOHEMIAN RHAPSODY  PŘEDSTAVENÍ NEJEN PRO SENIORY

Vstupné: 100,- Kč

v předprodeji IC Chrastava - 80 Kč, senioři - 60 Kč

USA, Velká Británie – životopisný – české titulky – 134 minuty – do 12 let nevhodný
Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

 

 

pátek 11.

ledna

 

 

v 17:00 hodin RAUBÍŘ RALF A INTERNET   HRAJEME PRO DĚTI Vstupné: 130,- Kč, pro děti do 15 let -110 Kč
USA – animovaný – české znění – 113 minut – přístupný
Walt Disney Animation Studios uvádí akcí nabité dobrodružství Raubíř Ralf a internet. Známý videoherní záporák Ralf a jeho malá rošťácká kamarádka Vanilopka von Šmak musí podniknout riskantní cestu po světové počítačové síti a najít náhradní část do Vanilopčiny videohry s názvem Cukrkáry. Cestou se Ralf s Vanilopkou setkávají s občany internetu, mezi které patří například podnikatelka zvaná Joo (v původním znění Taraji P. Henson), která je hlavním algoritmem a duší trendové stránky BuzzzTube a Shank, drsná závodnice z ještě drsnější závodní hry zvané Masakr.

pátek 11.

ledna

 

 

v 19:00 hodin CENA ZA ŠTĚSTÍ   Vstupné: 120,- Kč

ČR – drama – 95 minut - přístupnost: od 12 let

Obyčejné lidské štěstí může mít mnoho podob. Někdy jasných, někdy nečekaných. Kde ho hledat a co mu obětovat? Film režisérky Olgy Dabrowské Cena za štěstí ukazuje příběhy lidí, kteří cestu ke svému štěstí někde ztratili a pokoušejí se jí znovu najít. Vztah, láska, moc, útěk a vlastní děti, které mohou přinášet naději a radost, ale mnohem častěji nakonec pykají za naše chyby.

  

 

pátek 18.

ledna

 

 

 

v 17:00 hodin HUSÍ KŮŽE 2: UKRADENÝ HALLOWEEN   

Vstupné: 130,- Kč, pro děti do 15 let -110 Kč

 

USA – komedie – české znění – 90 minut – přístupný
V pokračovaní úspěšné komedie Husí kůže opět pár zvědavýh teanagerů oživí monstra uvězněmá v knihách, a to navíc na Halloween! Příšery v čele se Slappym jsou rozhodnuté ovládnout svět a tuto pohromu může odvrátit pouze na Sam, Sonny a jeho sestra Sarah. Čas však stojí proti ním....

 

 

pátek 18.

ledna

 

 

v 19:00 hodin KURSK  Vstupné: 130,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč

Belgie, Lucembursko – historický – české tituly – 117 minut - přístupnost: od 12 let
Film vypráví o skutečné katastrofické události, ke které došlo v roce 2000 na palubě jaderné ponorky K-141 Kursk. 155 metrů dlouhá jaderná ponorka K-141 Kursk je „nepotopitelnou“ pýchou Severního loďstva ruského válečného námořnictva. Během námořního cvičení v srpnu 2000 se na palubě nachází 118 členů posádky. 12. srpna otřesou trupem Kursku mohutné exploze, které plavidlo pošlou do hloubky 108 metrů, na dno arktických vod Barentsova moře. Začíná zoufalý boj s časem. Pro námořníky. Pro jejich rodiny. Záchranou operaci komplikuje zchátralé vybavení a odmítavý postoj ruské vlády přijmout zahraniční pomoc…

pátek 25.

ledna

 

 

v 17:00 hodin PSÍ DOMOV HRAJEME PRO DĚTI    Vstupné: 130,- Kč, pro děti do 15 let -110 Kč

USA – rodinný – české znění – 92 minuty – přístupný
Dobrodružný rodinný film od autora knižního bestselleru Psí poslání.
Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se stali nejlepšími přáteli. Jednoho dne však Bella zmizí a ocitne se více jak 600 km od svého pána. Láska k páníčkovi je však silnější než nepřízeň osudu a Bella se rozhodne vrátit se domů. Cestou ji čeká mnoho dobrodružství, noví přátelé, ale i nebezpečí a nástrahy velkého neznámého světa...  

pátek 25.

ledna

 

 

v 19:00 hodin NARUŠITEL       Vstupné: 120,- Kč
ČR – drama – 86 minut – přístupný od 12 let
Na křídlech za svobodou

pondělí 28.

ledna

 

 

v 17:00 hodin LEDOVÁ SEZÓNA: MEDVĚDI JSOU ZPĚT HRAJEME PRO DĚTI    Vstupné: 120,- Kč

USA – animovaná komedie – české znění – 90 minut – přístupný
Lední medvěd Norm si na zimní spánek vůbec nepotrpí. Právě naopak. Když se venku ochladí, začíná pro něj a pro celou partu kamarádů ze severu ta pravá Ledová sezóna, sezóna plná dobrodružství a zábavy. Norm nejdříve způsobí pořádné pozdvižení na své výpravě do New Yorku, aby ho po návratu domů čekal jeden důležitý úkol. Musí z ostatních zvířat severu postavit hokejové družstvo a v jednom velkolepém zápase zachránit drahocenný led a jejich ledový domov.  

pondělí 28.

ledna

 

 

v 19:00 hodin SLOŽKA 64       Vstupné: 110,- Kč, v předprodeji IC Chrastava - 90 Kč
Dánsko – krimi – české titulky – 119 minut - přístupnost: od 12 let
Podivné lékařské experimenty, zneužívání a převýchova „necudných“ dívek. Do rukou detektiva Carla Mørcka a jeho asistenta Assada z kriminálního Oddělení Q se dostává další nevyřešený případ. Jak souvisí děsivé, půl století staré tajemství opuštěného ostrova Sprogø se třemi mumifikovanými těly nalezenými za falešnou stěnou jednoho kodaňského bytu? A komu patřila čtvrtá, prázdná židle u prostřeného stolu? Mrazivý detektivní příběh založený na skutečné kapitole dánských dějin je čtvrtým severským thrillerem natočeným podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena.
       
 
    
       

Podrobné informace o filmech na www.sfklub.cz

   

Informace o programu kina Chrastava na www.Chrastava.cz a www.evstupenka.cz