Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dětské hřiště na Střeleckém vrchu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Standa



Založen: 26.4.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 3:25 pm    Předmět: Dětské hřiště na Střeleckém vrchu Citovat

Dobrý den
Nejprve bych chtěl poděkovat za posekání dětského hřiště ale chtěl bych vzkázat těm co to sekali že pískoviště má plachtu a zřejmě ji neviděli tak namohli pískoviště přikrýt!!Byl jsem se tam dnes podívat a nevím co jsem si měl myslet,když byla tráva v piskovišti a zřejmě tam nebyla nanošena dětmi.Takže je písek smíchán s trávou a vypadá to hrozně.
Tak jsem se chtěl zeptat jestli by se s tím nedalo něco udělat a zároveň doplnit písek .Nevím kam se ztrácí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Bezvoda



Založen: 30.4.2008
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 5:23 am    Předmět: Dětské hřiště na Střeleckém vrchu Citovat

Dobrý den.

Děkujeme za připomínku.Firmu, která má sekání trávy na zmiňovaném hřišti na starosti na tento fakt upozorníme.Písek na dětském hřišti doplníme.Kam se ztrácí písek z dětského pískoviště taktéž nevím - nedávno jsme ho navíc doplňovali.

S pozdravem Petr Bezvoda (referent správy majetku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CSA



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Chrastava / Liberec

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 10:26 am    Předmět: Písek Citovat

Písek z hřišť se ztrácí do kbelíků spoluobčanů (nikoli z Kováku, písek zpeněžit moc nejde), kteří si ho z hřišť odnášejí i za bílého dne ... viděl jsem několikrát na vlastní oči. Příště už si asi s onou nenechavou osobou promluvím... Smile
_________________
Fotky nejen z Chrastavy najdete na http://www.FotoBanka.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com