| Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma | 
	
	
		| Autor | Zpráva | 
	
		| Michael Canov 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 1736
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: po červen 23, 2014 12:41 pm    Předmět: Vítkov - omezení autobusové dopravy o prázdninách |   |  
				| 
 |  
				| Dobrý den, dle dnes obdrženého sdělení bude z důvodu rekonstrukce komunikace ve Vítkově po celou dobu letních školních prázdnin (tzn. od 30.6.2014 do 31.8.2014) zkrácena autobusová doprava jen do Dolního Vítkova (po zastávku Dolní Vítkov, rozcestí).  Do Horního Vítkova autobusy zajíždět nebudou (vhodná objízdná trasa pro autobus nebude k dispozici). Trasa ze zast. Chrastava aut. nádr. (příp. již ze zast. Chrastava žel. st.) do zastávky Dolní Vítkov rozc. bude obsluhovaná minibusem (dopravce Ivan Pacák).  Dle obdrženého sdělení doprava minibusem bude bezplatná.
 
 Velmi se omlouváme všem cestujícím, především pak obyvatelům Horního Vítkova za způsobené komplikace.
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| novas 
 
 
 Založen: 24.6.2014
 Příspěvky: 3
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: út červen 24, 2014 4:39 pm    Předmět: |   |  
				| 
 |  
				| Dobrý den, mohu se zeptat, jak to bude s dostupností konkretněji třeba pro automobil s karavanem (2,3x6,5m)? Mám ho ustájen cca 300 metrů pod školou a zajímalo by mě, zda-li ho o prázdninách dostanu odtamtud ven a někam s ním dojedu:)
 
 Děkuji
 
 Lukáš Novák
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| Michael Canov 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 1736
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: út červen 24, 2014 8:58 pm    Předmět: To: novas |   |  
				| 
 |  
				| Dobrý den pane Nováku, obávám se, že Vám nedokáži kvalifikovaně odpovědět.
 
 Veškerá dokumentace (včetně objízdných tras) je obsažena v odkazech pod článkem na http://www.chrastava.cz/2014/harmonogram_vitkov.htm
 
 Osobně si myslím, že Vás snad projet nechají (že to snad půjde), ale znovu opakuji, že kvalifikovaně na to odpovědět nedokáži. Nejlepší by asi bylo, kdybyste se informoval přímo u stavbyvedoucího přímo na místě.
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| novas 
 
 
 Založen: 24.6.2014
 Příspěvky: 3
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: út červen 24, 2014 9:20 pm    Předmět: |   |  
				| 
 |  
				| No, pokud to bude jako doposud, tak je to v pohode, ale zarazilo me zruseni autobusu, takze se da predpokladat, ze se situace zmeni. Harmonogram sem prochazel, ale popravde, je nic nerikajici. 
 Je prosim nejaky tel. kontakt na p. stavbyvedouciho?
 
 Dekuji, Lukas Novak
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| Michael Canov 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 1736
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: út červen 24, 2014 11:25 pm    Předmět: To: novas |   |  
				| 
 |  
				| Na pana Václava Pícla (Stavby Mosty Praha) 724754217 (sám jsem se mu ale dnes nedovolal). Ráno sem přidám ještě e-mail a kontakt na zástupce firmy Firesta.
 
 Na stavební dozory:
 Ladislav Wunsch 602457653
 paní Kalousová 604230551
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| Michael Canov 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 1736
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: st červen 25, 2014 9:50 am    Předmět: Doplnění kontaktů |   |  
				| 
 |  
				| Doplňuji kontakty, jak jsem slíbil: Vedoucí sdružení :
 
 Jindřich Jindra ? jindra@smp.cz
 602 645 850
 
 Stavbyvedoucí SMP
 Picl Václav ? picl@smp. Cz
 724 754 217
 
 Stavby vedoucí  Firesta
 Žák Jiří  - zak@firesta.cz
 606 756 960
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| Michael Canov 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 1736
 
 
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| Michael Canov 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 1736
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: čt červen 26, 2014 9:18 pm    Předmět: To: novas |   |  
				| 
 |  
				| Ještě jednou dobrý den, ten problém bude u Bažatnice. Tam se bude dělat 82 metrů dlouhá opěrná zeď SO 205 http://www.chrastava.cz/2014/etapa2_realizace.pdf a bude to tam zřejmě tak úzké, že se tam mikrobus (pro 15 lidí) neprotáhne (proto to ukončení aut. linky).
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| Pincová 
 
 
 Založen: 1.7.2014
 Příspěvky: 2
 Bydliště: Horní Vítkov
 
 | 
			
				|  Zaslal: út červenec 01, 2014 9:51 pm    Předmět: |   |  
				| 
 |  
				| Dobrý den mám jednu otázku, kdo rozhodl ukončit dopravu autobusu v Dolním Vítkově? Otáčí se právě v místech, kde prakticky končí stavební práce. Proč autobus nepokračuje až na provizorní otočku, / dnes v 15,30 hod se tu otáčel/ Celou dobu sem zajížděl velký autobus a bez problémů. Je mi líto těch pracujících, kteří každé ráno o půl 5 klušou pěšky až od konce Vítkova a odpoledne zpět. Když už projede staveništěm v Dolním Vítkově, nahoru už je to v pohodě. Chápu, až se bude u bažantnice něco dělat / to začne, až se dokončí výkup u školky, což bude ještě trvat/, že sem autobus jezdit nebude.
 
 děkuji za odpověď
 Pincová
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| louckova 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 16
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: st červenec 02, 2014 10:58 am    Předmět: |   |  
				| 
 |  
				| Dobrý den, ohledně Vašeho dotazu přikládáme náhled souhlasu odboru dopravy KÚ LK s danou uzavírkou. Souhlas byl proveden na žádost stavebníka. Jedná  se o omezení v době letních školních prázdnin.
 http://www.chrastava.cz/2014/uzavirka-vitkov.pdf
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| louckova 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 16
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: st červenec 02, 2014 1:04 pm    Předmět: |   |  
				| 
 |  
				| Ještě jednou dobrý den, Vážená paní Pincová,
 starosta města si Váš příspěvek přečetl na dovolené a telefonicky zjistil, že skutečně nedojde k uzavírce bažantnice nejméně do 20. 7. 2014. Následně domluvil s dopravcem, že od zítřka, tj. 3. 7. 2014 až do uzavření bažantnice bude mikrobus jezdit až pod školu.
 I. Loučková
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| Pincová 
 
 
 Založen: 1.7.2014
 Příspěvky: 2
 Bydliště: Horní Vítkov
 
 | 
			
				|  Zaslal: st červenec 02, 2014 6:46 pm    Předmět: |   |  
				| 
 |  
				| Dobrý den, 
 za všechny občany Horního Vítkova bych ráda poděkovala všem, kteří se podíleli na obnově autobusové dopravy do Horního Vítkova.
 
 Pincová
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| Michael Canov 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 1736
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: ne červenec 06, 2014 1:54 pm    Předmět: To: paní Pincová |   |  
				| 
 |  
				| Dobrý den, ještě jednou se takto omlouvám za situaci, kdy došlo 30.6.2014 k ukončení autobusové dopravy u myslivny a přitom u bažantnice ještě nedošlo k uzavření komunikace kvůli výstavbě opěrné zdi, která nezačala 30.6.2014 (jak dle odůvodnění uzavírky měla). A ještě jednou děkuji za upozornění paní Pincové. Jízdní řády, kde končí doprava pod školou jsou na adrese http://www.chrastava.cz/2014/vitkov-rady3-20.pdf. Tyto řády platí do 20. července.
 
 Důvod s dopravou je důvodem o to více proč zvu všechny na večer se starostou v pondělí dne 14. července od 16 hodin do myslivny viz též http://www.chrastava.cz/muinfo/akt1/vecer/vecer118_119.htm
 
 Snažím se dostat na tento večer všechny zainteresované strany a chci zde vyřešit jak bude doprava po 20. červenci. Jednak v závislosti na počátku skutečného uzavření dopravy u bažantnice a jednak, a to především, co po ukončení práznin. Co s tím, pokud do té doby nebude uzavření u bažantnice hotovo? A obávám se že nebude. Pak bychom požadovali - pokud to technicky bude možné - průjezd přes bažantnici, pokud to technicky možné nebude - objíždění přes 500-ti stovku i pro autobusovou dopravu (minibusem pro 15 lidí).
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| Michael Canov 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 1736
 
 
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		| Michael Canov 
 
 
 Založen: 2.4.2007
 Příspěvky: 1736
 
 
 | 
			
				|  Zaslal: st červenec 16, 2014 5:28 pm    Předmět: Nejnovější informace |   |  
				| 
 |  
				| V pondělí 14. července proběhl ve Vítkově večer se starostou za účasti všech zainteresovaných složek (včetně účasti hejtmana Libereckého kraje). 
 Co se týče opravy opěrné zdi u bažantice, došlo přímo před večerem se starostou k velmi důležité dohodě mezi zhotovitelem a majitelem protilehlé nemovitosti. Ten dovolí po dobu  budování opěrné zdi u bažantnice průjezd přes svoji zahradu a tak původně úplná uzavírka komunikace u bažantnice nenastane, resp. přes uvedenou zahradu bude provoz zachován. Minibus  tak až do ukončení veškerých prací v říjnu bude jezdit až do zastávky u školy v Horním Vítkově (výše ne, protože nad školou ještě budou dvě úplné uzavírky). Pozn. Od začátku školního roku jako posila pojede ráno jeden klasický autobus k bytovkám a odtud se stihne minibus otočit nadvakrát.
 
 Ode dneška je průjezdná komunikace u školy (zatím jen pro dopravní obsluhu, od pondělka pro každého). Než nastanou výše zmíněné uzavírky nad školou (asi během příštího týdne) je tak v tuto chvíli celý Vítkov až do Albrechtic průjezdný bez objížďky (nepočítaje malinkou objížďku kolem hřiště, kde byl kvůli bezpečnosti dětí nainstalován provizorní plot). Samozřejmě místy po zúžených jednopruhých nehotových komunikacích s rizikem dočasného uvěznění za pracujícím stavebním strojem.
 |  | 
	
		| Návrat nahoru |  | 
	
		|  | 
	
		|  |